Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 01. Jun 2024, 03:40:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bf 109 F 4, ICM 1/48  (Pročitano 483 puta)
06. Maj 2011, 19:55:39
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 416
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Resio sam da zapocnem jos jednu maketu u u nadi da cu je zavrsiti kao i ostalih par koje sam zapoceo...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_0471.JPG
(33.91 KB, 800x600)
IMG_0472.JPG
(40.15 KB, 800x600)
IMG_0473.JPG
(41.21 KB, 800x600)
IMG_0476.JPG
(49.13 KB, 800x600)
« Poslednja izmena: 06. Maj 2011, 20:03:11 od alaleksic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
SonyEricsson C702i
Lepo, lepo...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Nokia N70
Dobar ti je kokpit. Smile Smile
Ja sam jedan od ne znam koliko maketara kojima je kokpit jako bitna stavka.Na zalost,mozda i bitnija od ostalih,sto i nije bas pametno.Za one maketare koji rade kao ja,u 1/72,vecinu,ili cak sve makete,jako je tesko uraditi valjan kokpit,koji stvarno lici na original,iliti 1/1.Eventualno da proizvodjac makete uradi savrsen kokpit u 1/72,pa onda drybrush tehnikom da se uradi nesto,da lici na 1/1.S obzirom da toga nema,ili bar nema kod nas u drzavi(nisam istrazivao proizvodjace kojih nema kod nas,vec samo u inostranstvu,mozda je kod njih mnogo bolja stvar,mada sumnjam!) jedina normalna stvar koji ti preostaje dje da koristis setove poput eduard zoom.Ali cak i ne oni setovi koje moras sam da bojis,jer je pakleni posao uraditi satove na 1/72 da to lici na pravi "sat" u kokpitu,vec samo one gotove,uradjenje,obojene,samo da zalepis...Ali opet nasa drzava je jako surova prema ovom hobiju.Opet tih eduard setova ima u jako,jako ogranicenom broju,ako ti neko donese sa strane,ili tako nesto...
Na stranim forumima je normalno da imas takve PE setove,i to kupujes uz maketu.A ne kao kod nas da se ukenjas da nadjes PE setove.Na zapadu je to normalna stvar,ali ne i ovde.Mene to jako nervira,i pogadja,sto moras da se ukakis u gace da ga nadjes na netu,pa da imas visa karticu za kupovinu preko interneta,pa da molis boga i sve zivo  da ti ljubazni carinik usi ne otkine carinom.

Ja se malo raspisao,i mozda lupao gluposti,sto je danak neiskustvu,ali to je moje vidjenje stvari! Smile

Bilo kako bilo,meni se tvoj kokpit svidja.Jel radio eduard ili imas magicne moci? Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 416
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Voleo bih da imam takve moci ali u ovom mom slucaju e moc Eduarda!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21661
mob
Nokia N70
Pa da...Znao sam.Kokpit,tj.instrument tabla je vrh,original,a to znaci Eduard.A u Srbiji ga ima ko nuklearnog goriva...Mislim na PE dodatke!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
e aleksicu neka je sa srecom! Smile  Smile  Smile  Smile dobro ti nama dosao nazad u maketarske vode! Smile 
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
To Alaleksicu, udri, samo napred. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 01. Jun 2024, 03:40:49
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: satovi ICM

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.197 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.