Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako smuvati drugaricu iz odeljenja?  (Pročitano 106515 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Khm..... Hoce li meni neko osim bobaka dati neki predlog? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Ego sum qui sum.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 15076
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Napijes se kao stoka na nekom rodjendanu i stisnes je...
Ako te odbije,jbg bio si pijan  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Valkira

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 2897
Zastava Loznica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.966.0
Ako joj se ne sviđaš nema od tog posla ništa Smiley
da ne dajem lažnu nadu
IP sačuvana
social share
Mi bajkeri barabe smo teške, koja ne da, ide kući peške.
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
I je 'l je smuvao ?
Mrzi me da citam ostalih 34str.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Samsung 111111
Bate' jedno morras da shvatis u zivotu sto se tice suprotnog pola.

1.Ako se nekom ne svidjas,ne svidjas mu se i tacka.Neprivlacan si mu,i mozes da se kretenises i patetsises do ujtru.
2.Ne postoji jedna osoba na svetu koja ce da ti se svidja celog zivota.Postoji milion ako ne i vise,koje su po tvom ukusu.
3.Ne postoji univerzalno pravilo,kojim ces da se zblizis sa nekim.Ako se ti nekom svidjas,mozes da ispricas totalnu debilnost i da je smuvas.Jer joj se jelte svidjas.
4.Nisi retardiran,da ne vidis dal se nekom svidjas ili ne.Imas i proveru...Ispricaj najdebilniji vic,ako joj se svidjas ona ce da se smeje.
5.Niko odavde ne moze da ti kaze plan sta ti da uradis.Izbi to iz glave..I ti i vi ostali debili koji pravite ovakve teme.Jer niko ne poznaje suprotnu stranu koju muvas,a ne poznaje ni tebe.Ovde ljudi mogu da ti daju koju ideju..a i ta ideja ulazi u obzir ako si joj iole simpatican.U svim ostalim slucajevima mozes ili da ostavis neki dobar utisak ili da ispadnes totalni kreten.
6.Ako joj se i svidjas a stidljivi ste i ti i ona.A ako slucajno nisi siguran za nju..Onda bre posteno,ako nemas muda..zamoli drugara da se raspita kod nje na neki suptilan nacin da ne ispadne gospodin mutavi.
7.NAJBITNIJE : Ako nisi siguran da imas ikakve sanse,a morate da se vidjate svaki dan.Sto bi sebi otezao time da ako te iskasira zahladnis odnose sa njom totalno.I bude neprijatno i tebi i njoj kad se sretnete ?!
Lepo,ne daje nikakve signale,cekaj svoju sansu..Ako ispadne nesto ispadne ako ne trazi neku drugu.


Jel ovo tolko jebeno tesko ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Napijes se kao stoka na nekom rodjendanu i stisnes je...
Ako te odbije,jbg bio si pijan  Smile

Ово ти је у суштини најбоље ако си осми разред  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Citat: MikiPreic link=topic=274350. msg4164161#msg4164161 date=1192360606
Kako smuvati drugaricu iz odeljenja?Ja inace nisam imao problem sa devojkama sve do sad,kad mi se svidja drugarica iz odeljenja. . Postoje varnice mada ne znam sta da radim,i kako da postupim?Jel neko od vas muvatora pokusavao ovo i ako jeste da li ima neki savet ili trik a da nije da se napijemo oboje i pod dejstvom alkohola da se pokusamo smuvati? :-k Smile :?
Ja sam imao u planu da smuvam drugaricu iz razreda,e'o samo mi je doslo,i gledao sam je ceo dan u sk,i ona mi napise Gledao si me ceo cas :D I ja joj napisem "Zato sto mi se svidjas" i ona je krenula da pise kao ne verujem ti daj mi neki znak  u tom fazonu je bila,ja sam je pozvao na telefon i rekao joj da mi se svidja,i prekinuo i ona mi je napisala u poruci "Bio si tako sladak,kad si pricao" ahahah :D Nije ni bitno dopisivali smo se posle toga 2,3 dana i pitao sam je da se vidimo :) I kad smo se videli pozdravio sam se sa njom,malo smo caskali i samo sam krenuo da je poljubim i to 'e to :)
Znaci probaj na tu foru da je gledas na casuu,ako ti se ne javi,ne budi sisa reci joj svidjas mi se i to je to,ako ima decka jbg,a ako nema eto ti sanse :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Za ove tri godine ona se verovatno udala i izrodila troje dece.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
povuces je za kosu
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.