Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se ugojiti kao vegetarijanac?!  (Pročitano 2838 puta)
21. Okt 2006, 14:05:16
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Nokia 6630
 Smile
Pitanje je jasno? Kako se fucking ugojiti kao vegetarijanac? Postoji li neki nachin ili ne?
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Safari
testenine,krompir ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson P910
Nije neki problem utoviti se, samo treba da ti je veci dnevni unos kalorija od utroska.
krkati se sa testeninama, slatkisima i vocem...ili sta vec jedu vegetarijanci

Za kvalitetno dobijanje misicne mase sa vegetarijanstvom mislim da nema sanse.

Ako se dobro secam najveci procenat proteina u povrcu ima soja i kikiriki, ali je to sve daleko od mesa.
Mislim da sam negde citao da ljudski organizam te proteine iz povrca nemoze da iskoristi skoro uopste.
A mislim i da sam citao da soja supresuje testosteron kod muskaraca pa da nije bas preporucljiva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.01
ako jedes jaja i sir, malo vise toga (dobro ti dodje kao podloga)... prelivaj hranu uljem posle spremanja, jedi soft margarin, onda npr. pilav sa krompirom. semenke, grickalice...
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 6630
Niste svesni koliko to duuuuuugo radim, ali nishta! Evo bash sada mljackam chiniju punu testenina sa sojinim sosom!!! Bio bi red da se malo ugojim, ali jbg nece i nece...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows 2003
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson P910
- Da li si full vegetarijanac? Ili mozes da jedes jaja? mlecne proizvode? Ribu?
- Koji je razlog zasto si vegetarijanac?
- Zasto hoces da se ugojis? Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
kikiriki, semenke... grickalice Smiley

siguran put do stomacica Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Nokia e52
Nije neki problem utoviti se, samo treba da ti je veci dnevni unos kalorija od utroska.
krkati se sa testeninama, slatkisima i vocem...ili sta vec jedu vegetarijanci

Za kvalitetno dobijanje misicne mase sa vegetarijanstvom mislim da nema sanse.

Ako se dobro secam najveci procenat proteina u povrcu ima soja i kikiriki, ali je to sve daleko od mesa.
Mislim da sam negde citao da ljudski organizam te proteine iz povrca nemoze da iskoristi skoro uopste.
A mislim i da sam citao da soja supresuje testosteron kod muskaraca pa da nije bas preporucljiva.


aj prouci to malo bolje pa komentarisi,jbt ne mogu vjerovat koliko sam na ovaj forum pogledao gluposti sto se tice ove teme veg uopste,to za meso sacuvaj za sebe,kako ne mozes dobit misicnu masu majke ti?aj da te naucim osnovnim zakonima biologije ili cega vec da je sve materija tako da kad zivotinja pojede biljku ona se hrani njenim proteinima a ti unosis kasnije te proteine,zasto ih ne bi direktno unosio preko biljaka nego moras ubit zivotinju da bi se hranio taj tvoj odg nema nikakvog smisla,a pazi ovo mozda nisi znao..kad bi se covjek hranio samo zmesom i zivotinjskim proizvodima zivio bi 2 mjeseca pa zar to nije vrh probaj ako oces,eto koliko je meso zdravo i koliko se ne moze bez njega i njegovih proteina,samo mi na ovo nemoj dat odgovor pa ne mozes ni na jednu vrstu biljke zivjet citav zivot,tacno ne moze se ali mesojedi kao sto su lav i medjed ili ne znam ja ko jos zive od mesa,jbg oni su pravi mesojedi,ljudi nisu,nemamo niti kandze ni ostre zube niti kratka crijeva,prouci to malo bolje kazem ti ne ostavljaj pogresne informacije ljudima po forumu,neko ce to i citat znas..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Sad ispada da su mesojedi debeli, a vegeterijanci uberzgodni jer ne jedu meso. A oni vegeretijanci koje znam su kao prasići. Smile

ljudi nisu,nemamo niti kandze ni ostre zube niti kratka crijeva,prouci to malo bolje kazem ti ne ostavljaj pogresne informacije ljudima po forumu,neko ce to i citat znas..
A slepo crevo, čemu je služilo dok je bilo u funkciji? Jedenju živih biljaka? Smile
Čovek nema kandže niti oštre zube, ali ima razum, odnosno inteligenciju da napravi oružje i oružje daleko efektivnije od kandži i zuba, tako da mu isti nisu ni potrebni. Neko drugi je ovde eksivirao časove biologije.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2011, 23:18:05 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mozda se ugojio u medjuvremenu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.