Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:43:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se ljudi nose sa tim sto stare  (Pročitano 11511 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung 111111
svi se plase starosti Smiley i ko vam kaze da se ne plasi,plasi se Smiley

uopste se ne slazem  Smile

to sto se ti ne slazes,ne znaci nuzno da ja gresim  Smile
dobro,ajde ne plase se svi starosti i iznemoglosti i nemoci
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
svi se plase starosti Smiley i ko vam kaze da se ne plasi,plasi se Smiley

uopste se ne slazem  Smile

to sto se ti ne slazes,ne znaci nuzno da ja gresim  Smile
dobro,ajde ne plase se svi starosti i iznemoglosti i nemoci
ja se ne plasim i mislim da sam to i ovde ispricao par puta,ljudi ne mogu da zive vecno a i ja ne planiram da zivim 100 godina,mislim da ne bih podneo da neko pazi na mene,da mi menja pelene,da hodam sa dva stapa i tako to pre bi izvrsio samoubistvo nego da nekom kidam zivce i da gubi vreme pored mene
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Samsung 111111
znaci brate upravo si rekao da se plasis da ti menjaju pelene,a sad se ne plasis  Smile

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
ne ne plasim se,kazem da se ne plasim za sebe nego kazem da necu da maltretiram druge
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Zivot je jedan i treba ga zivjeti...dok starost kuca na vrata samo onim koji ga ne zive
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
 Opšta debilizacija društva nije zaobišla nikog a "Budi večno mlad/a" ludilo sa tv ekrana i časopisa non stop se upućuje svima pa tako imate babe koje se oblače kao da imaju 25 godina ili matore drtine sa najkama i trenerkama.
  To je od usadjene sramote od starosti verovali ili ne.
 Decenije prikazivanja mladih kroz reklame, serije, filmove...dovelo je do toga da žensko MORA da bude lepo kao u medijima inače je bezvredno. Pa se onda očajnički puno šminkaju pa mnoge izgledaju jezivo, okrečene poput klovnova dok sredovečni muškarci izigravaju mlade mangupe kroz držanje tela, oblačenje i govor.

  Nekad su se stariji oblačili dostojanstveno, u skladu sa godinama. Danas su programirani da je blam biti star. Da su bezvredni i za podsmeh kad su stari.
 -Oni ne smeju biti stari jer niko ih neće poštovati...
 To je ono što osećaju.

 U suštini niko se ne plaši starosti već ga je blam od nje a ako hoćemo iskreno-plaše se smrti jer ih starost podseća na nju.
------------------------------
 Na sledećem linku možete da proučite uticaj medija na mlade recimo(primer) a i da dobijete sliku kako mediji programiraju mase. Zaključci su potkovani argumentima: link
« Poslednja izmena: 20. Feb 2012, 09:35:55 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Kako se ljudi nose sa tim sto stare?  Smile
Kako ko.
Neki svoje godine prihvataju, ili ti "nose" opusteno i dostojanstveno.
Neki bi voleli da su cak dvocifreno mladji, te u skladu sa tim svasta nesto sami sebi dozvoljavaju.
Klimaktericne pubertetlije su najgore.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

39 godina se nada boljim danima.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 129
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Prilagođavamo se protoku vremena i njegovim tragovima na nama i u nama.
« Poslednja izmena: 24. Feb 2012, 16:32:44 od goxbg »
IP sačuvana
social share
Fortiter in re, suaviter in modo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Nokia 
Vezano za sami izgled... prvo,nema svako para ,a samim tim ni luksuz da plače nad borama. neki imaju veće probleme od toga pa se  na bore i ostale fiz.promjene mnogo i ne obaziru. znači-svjesni su ih,ali imaju druge prioritete.  e sad,ako neko ima para da malo više ugadja sebi masažama recimo,ili nekim kremama,jogom i sl.-ok,ako. ali operacije su mi smiješne jer se lako vide,i vremenom se sve vrati na staro ili bude gore. ono što se tim operacijama kaže je sledeće-ne mogu da podnesem činjenicu da starim i moj život se završava za 5...4...3...  Smile
a to je glupost. svako mora da prodje na neki svoj način fazu adaptiranja. neke stvari ne padaju lako,neki su i dalje sposobni za toliko stvari a ljudi ih opet tretiraju k'o da su invalidi,a to vrijedja jako.
i opet,kad pomenuh invalide...stariš i slabe ti funkcije,to svakog čeka ali opet postoje neki prirodni načini da se sve to malo odgodi,ako odlučiš da imaš neki hobi,da si aktivan,da učestvuješ..tijelo se mijenja,ali ako čuvaš duh..e to je onda to . i nije neko ostao bez ruke ili noge,nije hendikepiran,samo stariji.
imamo one koji sa 50 imaju volju kao neko mojih godina,ali imamo i obrnute slučajeve,što je žalosno.

šta znam,dostojanstvo je čudo. nekim svojim stavovima ga i sami ubijamo,trudeći se da ga sačuvamo od drugih
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Ljudi stare zbog okruzenja.Cijela europa se zeni i udaje oko 40-te,ali na Balkanu vec djevojka od 23 se smatra starom, a da ne pricam o onim preko 30 godina...Zene pucaju minjake u 50 i 60 te izgledaju bolje nego mnoge od 20 i nesto godina,pa zasto bi bio problem pokazati ono sa cime raspolazes ako vec to imas?
Mozda je samo problem (opet se vracam) okruzenja-komsiluka,pa padamo pod uticaj istog razmisljajuci kako ce susjeda (inace grob od ljepote koja nema sta pokazati) reci za nas "vidi je,vec ima unuke a nosi se kao tinejdzerka,i mami okolo sa isturenim grudima, fujj kakva prostakusa".Mislim da pojedini ljudi zele ostariti zbog nekoga i necega
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 17:43:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.