Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se krecu cene web sajtova?  (Pročitano 7172 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson K750 on Linux
iskreno ako radis za nase najvaznije ti je da procenis koliko je narucilac spreman da plati....
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple IPhone 3GS,
Dvoje ljudi isti posao mogu da rade drasticno razlicit broj sati Smiley

Da ili onaj ko je bolji radnik i brzi normano je da je skuplji po satu, zar ne, isto ko sto je radnik na crno recimo u americi, australiji, zarada mu je kolko je sati radio, koji je posao + 2sara koja je izgubio dok je dosao i otisao sa radnog mjesta,
A sto se tice kod nas kako da uzmes sto vise para jeste u startu da ga pitas kolko para je spreman da plati e tek onda ides polako sta oce, i kad istrosi kred nema vise nista da ubacujes.
Prije mjesec dana dosao mi jedan lik iz lokalnog kosarkaskog kluba i trazio web stranicu, a mene zamoli ujak da mu manje naplatim on ce mi se oduziti, ovaj trazio takav cms da bi mi trebalo da uklopim vec gotove funkcije jedno 20 sati.
manipulaciju za 15 razlicitih tipova stranica, dobro galerija standard, vijesti standard, ali sto je covjek trazio za svaki tim posebno izbacivanje rezultata igrace statistiku...
Da sad ne pricam puno, pita mene kolko ce kostati ja po nekom racunu i sa popustom rekoh 350E stvarno nisam mogao ispod toga da idem a ovaj lik ko da sam mu pobio sve zivo, pa to je preskupo, pa to je nemoguce, onaj napravio stranicu za 100E...
E radi ovakih a ima ih puno dolazis u situaciju da ne kazes cijenu kolko stvarno vrijedi.
Mislim da bi trebalo napraviti kako udruzenje programera dizajnera, da osnujemo kao neku partiju da ako neko hoce program websajt reklamu... da mora da potpise ugovor i da kompletno udruzenje odredjuje cijene. Jez da je ne izvodljivo, ali nije ni fino kad nas neki maloumnici nepostuju, mislim nepustuju uopste nas rad
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Ne vidim kakve to veze ima sa celom pricom o satima...
Trazis detalje sta mu treba.. kazes koliko kosta to i koliko kosta po satu za dalje izmene...
Hoce - hoce, nece - nece, nek nadje nekog ko ce mu to uraditi za 100 eura.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple IPhone 3GS,
Da ali takva budala nadam se da nepostoji, kod nas se jos nisu pocele postovati ljudi koji zive od racunara, mislim na one koji znaju po nesto vise od pisanja u wordu i tako to, Sve im je " E sta je to tebi, mas kasalj", " ja sam ti ujak", moze li se ovo kako u skorijoj buducnosti promjeniti. Istina je da je vrijednost nekog projekta veoma tesko naplatiti.
iskreno ako radis za nase najvaznije ti je da procenis koliko je narucilac spreman da plati....
mislim da je ovo najrealnije kod nasa sobzirom na mentalitet nasih ljudi, ali i dalje stojim za moj naci naplate, mislim da je metod u kome se donija najrealnija cijena kolko nesto vrijedi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Pa onaj koji naplacuje ozbiljnu stranicu verovatno ne zna da radi, jos manje da ceni svoj rad, a cim ne cenis svoj rad, onda ne mozes ni da dostignes neki uspeh. Takvi nece uspeti na trzistu... bar ne ozbiljno.
IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 6131
Pa onaj koji naplacuje ozbiljnu stranicu verovatno ne zna da radi, jos manje da ceni svoj rad, a cim ne cenis svoj rad, onda ne mozes ni da dostignes neki uspeh. Takvi nece uspeti na trzistu... bar ne ozbiljno.
Sto je naravno tacno, a ne mora da bude... Jer kao sto je receno pre u ovoj temi, mozda jednostavno neko ne moze da nadje dobre klijente (ako se pod dobrim klijentom smatra klijent koji shvata sve prednosti reklamiranja na internetu i moci internet prezentacije)... Treba dosta da se radi, a kada se jednom upletes u krug ozbiljnih i dobrih klijenata, tek tada si na putu da postanes uspesan, sto naravno ne mora da se desi, moze nesto da krene naopacke...
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Malo...
Sajt je mali, ima malu bazu klijenata, izgleda nedovrseno, nema izgradjeno ime...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.