Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se izboriti sa gay u sebi i postati normalan? Help  (Pročitano 18810 puta)
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Neki i ne moraju verovati kako se ja osecam ali je zajsta tesko. Eto danas sam ceo dan razmisljao o jednom tipu a sa druge strane sretnem devojku za kojom odlepim, ustvari oboje me nenormalno privlace i sta da radim ajd nek mi neko kaze. Oboje su neverovatno slatki i fini i oboje volim? Ne znam. Tesko je. Ne nije u pitanju sexulno uzbudjenje i ne privlace me na taj nacin vec osecam ljubav.

Citat
Ime:     Twinsco

Poruke:
   164 (2.828 po danu)
Pozicija:    Ucesnik diskusija
Datum registracije:    22. Jun 2007, 23:41:04
Poslednja poseta:    Danas u 20:39:38

E-mail:    0641733108gm.telekom.yu   

Не фолирај се. Тебе женке не интересују. Оставио си намерно број телефона. Нису ти ово педерски огласи.

Закључавајте ово срање.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2007, 22:06:12 od Davidovac »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Twinsco, interesantne brojeve  Smile , si izabrao za telefonski broj. Prestani da lozis ljude, i da trazis pomoc i pravis budale od ljudi koji ovo citaju, kad si gey. Kakve crne zene, ni ne sanjas o njima. A budale se uvek nadju, da jos i komentarisu, kao sto sam ja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Ja mislim da je ovo neki lik iz onih "Boze me sapleti" Smile NVO koje se bore za gay prava. I verovatno pravi neki projekat-elaborat-istrazivanje sta vec, koje treba da pokaze kako smo netrpeljivi sovinisti koji nisu samo netrpeljivi prema gay populaciji nego i prema onima koji "traze pomoc"!:boxing:

................IGNORE..................... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Nemam pojma sta da kazem na ovo ali bih zajsta voleo da bar neko iskusi ovaj problem. Ovaj broj imam najmanje sest godina. Zakljucajte temu. Ne trazim partnera nego neko resenje a medju malo umnicima resenja nece biti. Neki su lepo govorili i hvala im a drugi su mnogo uzviseni tako da nosem paraju oblake. Ali svi smo jednaki i iz provincije i iz velegrada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
Citat
  Оставио си намерно број телефона. Нису ти ово педерски огласи.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Pa nije lepo citirati moj broj i stvarno bih molio da zatvore temu ali sasvim ozbiljno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
eh...nije lepo citirati ????

pa koji si ga .urac stavljao da se vidi ???

a kao ne sme da se citira !!!!!!!

molim modove da podhitno lokuju temu jer je onaj koji je postavio neiskren i ovde trazi koga ce da .ebe  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemam pojma sta da kazem na ovo ali bih zajsta voleo da bar neko iskusi ovaj problem. Ovaj broj imam najmanje sest godina. Zakljucajte temu. Ne trazim partnera nego neko resenje a medju malo umnicima resenja nece biti. Neki su lepo govorili i hvala im a drugi su mnogo uzviseni tako da nosem paraju oblake. Ali svi smo jednaki i iz provincije i iz velegrada.

Kao sto sam pretpostavila...  Smile
Take it easy  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
Ja se uopste ne slazem sa vama.
Da li ce decko u svoju e-mail adresu staviti broj telefona, ili velicinu cipela apsolutno je nebitno, i gadim se persona koje tu informaciju izvlace iz konteksta, i osobu koja je zatrazila pomoc predstavljaju kao "nekog ko je dosao da 'ebe".
Najlakse je pokazati prstom na ovu ili onu stranu, i zakljucati temu, ali na ovih 19 strana koliko ste ispisali, mozda sam nasao 2 odgovora koja bi decku otvorila oci.

Zasto bi se po nagovoru nekih apsolutno nekompetentnih lica sa foruma decko obracao psihijatru?
Psihijatri ne vise na svakom cosku, vec se bave ozbiljnim psihickim problemima, a koliko znam, prirodno, a do pre nekoliko desetina godina i legalno/zakonito homoseksualnost se ne smatra psihickim poremecajem.
Zna neko zasto?
Zato sto je previse cesta!


Elem, imas 22 godine, normalan socijalni zivot i interakciju sa prijateljima i okolinom.
Mislis da si homoseksualac.
Nisi imao seksualnih kontakata sa drugim muskarcima.
Uplasen si, zbunjen, i ne znas sta da radis.
Nekoliko puta si bio odbijan od devojaka, i mislis da upravo to  razlog tvojih primisli ka drugim muskarcima.
Ne zelis sebi, ni okolini da priznas da si homoseksualac, zelis normalan zivot, porodicu, ali bi zeleo da nekom kazes sto ti je na umu, da popricas sa nekim kako bi ti bilo lakse.

Sa moje tacke gledista, imam dobre vesti za tebe. Ti si u malo boljoj fazi od najgore.
Najgore je kad sumnjas da si homoseksualac, ali to jos ne smes ni da pomislis. Ti mislis o tome aktivno vec neko vreme i to je dobro. Imam dobre i lose vesti za tebe. Lose vesti su da ne mozes da puknes pristima i da tvoje potrebe nestanu. One su jako duboke i poticu od tvojih ranih dana. Zasto i kako se desilo da su se te potrebe oformile u tebi, ja to ne znam. Ali cinjenice su cinjenice i ako te privlaci isti pol, on te privlaci i ne mozes ici protiv toga (a i zasto bi?). Dobra vest je da ce ti uskoro biti mnogo bolje. Sada ti je uzasno tesko, osecas se lose u svojoj kozi i imas 1000 problema. Ali u tebi vidim jednu zelju da napredujes, zelju da postanes bolji i da ulozis napor i trud u to da se osecas bolje. To ce sigurno uroditi plodom. Tvoja zelja da ides na terapiju je jako dobra i ona ce ti zaista mnogo pomoci. Mozda potreba za istim polom nije "izleciva", ali tvoje dileme, mracna raspolozenja, tuga, ocaj zato sto nemas kome da poveris svoju tajnu i bol SVAKAKO JESU!

 Ako zivis iole blizu Beograda, ili Nisa, Novog Sada, probaj da nadjes nekog dobrog terapeuta u tom gradu. Ako studiras, pretpostavljam da studiras u vecem gradu i preporucujem ti da u njemu potrazis terapiju ( seksologa, ne psihijatra!) U sustini pitanje je sta je prirodno i zasto? Ok, prirodno je da se privlace ljudi suprotnog pola da bi mogli ostvariti potomstvo, ali seks sem reproduktivne funkcije ima i funkciju uzivanja. Homosekslualnost je cesta i kod zivotinja (znaci prirodna je), homoseksualnost postoji od kad postoji i covek, opste je poznato da se cesto u antickoj grckoj i rimu ljubav sa zenom smatrala nizom od ljubavi sa muskarcem. Sa zenom su se pravila deca, a sa muskarcem imao visi, uzviseni odnos, prava ljubav i prijateljstvo.

Naravno, ovi argumenti nece uciniti da se ti osecas bolje, ali treba da ih imas u vidu. Sta bi bilo da si rodjen u drustvu gde je homoseksualnost normalna, a ljubav prema zenama sramna? Zar ne vidis da je to samo stvar drustvenog gledista i da li je drustveno misljenje toliko duboko ukorenjeno u tebe da sam sebe mucis tudjim standardima i idealima. Bilo bi ti mnogo lakse da se nalazis u sredini koja to drugacije prihvata. Manje bi se mucio, bolje bi se osecao. Tesko je biti drugaciji po bilo kom pitanju, pomoglo bi ti da razgovaras sa ljudima koji osecaju isto sto i ti. Jos jedna bitna stvar, to je da biti homoseksulac ne znaci imati povremeni seks sa nekim strancem posle kojeg ce ti bitni gadno da se pogledas u ogledalo. Ako te privlace muskarci umesto zena, ne znaci da i ti nemas potrebu za ljubavlju, neznoscu, iskrenom bliskoscu. Probaj umesto veza na jednu noc da pronadjes nekog koga ces zavoleti, prema kome ces osecati duboko prijateljstvo, koga ces ceniti kao licnost. Ali, najbitnije je da se ne boris sam sa vetrenjacama, nego da potrazis pomoc u terapiji, i ona ce ti zaista olaksati zivot  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
stvarno bih molio da zatvore temu ali sasvim ozbiljno.

na molbu autora teme


lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.