Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako se boriti sa Extremno stresnim situacijama  (Pročitano 3157 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
A inace me tvoje stanje uzasno podseca na neke faze koje mogu da imaju depresivni bolesnici.. griza savesti zbog nedostatka emocija!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung neki
hvala vam na podrsci. danas mi je vec bolje, jer znam da sam postupio humano i pravu stvar koju drugi nisu bili spremni da urade. Imao sam danas posetu od zene poginulog coveka koja mi se zahvalila na svemu sto sam uradio, a ja sam na sebe ostao ponosan zato sto sam jedini odreagovao u gomili pateticnih posmatraca tudje nesrece, jos jednom hvala svima koji su izrazili svoje misljenje. Nisam ljubitelj deljenja stresa na ljude oko sebe pa sam malo vas izmaltretirao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Pa da...Uradio si sve sto si mogao... za razliku od ostalih... savest ti je mirna... to je najbitnije...
Biciklistu ce biker da nosi na dusi...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia 5610
Pre ili kasnije, ruknuce te... sto su neki vec rekli...
Ja cekam svoju dozu...  Smile
???
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 983
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa,naravno da se osecas bolje............ponekad ces se setiti,nekada se zapitati da li je moralo tako da bude,ali zivot ide dalje i jedino sto mozemo je da prihvotimo stvari onakve kakve su.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Kako je život prevredan... Pomislite samo koliko je stvari tog dana taj čovek mogao da kaže, da uradi, da doživi... Pored koliko ljudi je prošao, koju je pesmu čuo na radiju tog jutra ili o čemu je razmišljao... Možda je išao kod neke drage osobe, možda je jurio da stigne na posao, možda... Svaki dan je takav, svima nama, stvaran i dragocen... Uvek me je fasciniralo kako svi to znamo pa ipak se pretvaramo kako se takve stvari ne dešavaju, ili se dešavaju uvek drugima... Gledamo samo kako da se što pre vratimo u "normalu" u "kolotečinu" da "zaboravimo"... a onda bam! doživimo sudar sa realnošću koja nam je suviše strašna da bismo je prihvatili... a u stvari sve je bolje od laži u kojoj živimo... Već danas pogledajte oko sebe, već danas poslušajte crvkut ptica, pogledajte ljude u oči, i nasmešite se, već danas proširite svest i osetite život, onaj stvaran, izvan uobičajenih dana koje smo pretvorili u matematički predvidljive jednačine... Stavimo stvari na pravo mesto, i neka život naš i ljudi oko nas bude uvek prioritet... život je okvir za sve, bez njega ne bismo imali ništa i ne bismo mogli ništa... Budimo hrabri da priznamo ono što osećamo sebi i drugima, da pobedimo strah od zabluda šta je stvarno važno a šta ne, da živimo onako kako je ispravno ma šta drugi mislili o tome... Budimo hrabri, nije uzalud, neće biti uzalud... Verujte!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.