Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:27:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako reci detetu ?  (Pročitano 26222 puta)
28. Apr 2009, 20:48:54
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Kako recimaloj deci i objasniti da nece imati vise dedu ?

Stvarno vise nisam pametna,starije dete je jako vezano za njega  Smile

Molim za savet  Smile

Unapred hvala!
IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Kako saopstiti ne znam.

Moze se desiti da ako su djeca jako mala, da nece osjetiti. Npr. ja... za prvog djeda.
Za drugog mi je bilo tesko, ali s obzirom da sam to vec prosao,  podnio sam nekako.

Prijateljicina cerka (23), znaci zrela djevojka je bas tesko prozivjela djedovu smrt, i bila je nekih par sedmica potistena. Posle je bila ok.
Dobro je naci neku aktivnost - okupaciju posle tog perioda tugovanja.





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Zavisi koliko su stara djeca.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Nokia 
Deca će sama primetiti da se nešto desilo. Ne treba ih lagati ali ni praviti dramu. Stvarno je bitno pitanje kolika su deca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Deca će sama primetiti da se nešto desilo. Ne treba ih lagati ali ni praviti dramu. Stvarno je bitno pitanje kolika su deca.
nisam roditelj,ali imam svoje misljenje o ovome,i smatram da je govor istine deci jedan od najboljih stvaari koji roditelj moze da uradi...
naravno,zavisi od broja godina,ali svakako da posle odredjenog perioda (po meni,5 godina,al zavisi,naravno),ne treba lagati decu ni-za-sta i ni-ka-daSmile
a ono sto ne mogu da shvate,iako je to istina,treba naci reci da im se to saopsti tako da npr. 4-6 godine kasnije(kad imaju 9-11godina) ne shvate tu staru izjavu kao laz,vec kao "izjavu iz vremena kada nisu ni shvatali sta to znaci"...
« Poslednja izmena: 29. Apr 2009, 01:03:05 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Већ после десетог рођендана могу и на сахрану да оду, онда знају шта се дешава и ред је да пођу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Већ после десетог рођендана могу и на сахрану да оду, онда знају шта се дешава
pa,tako otrpilike...    slazem se.
Већ после десетог рођендана могу и на сахрану да оду, и ред је да пођу.
pa,dobro,ja mislim da ne treba forsirati bas te dogadjaje,osim ako bas i sama ne zele i ako je u pitanju neko bas bas blizak,ali vec posle 15. godine,red je da cine to,cak i kad nije uvek neko iz porodice,jer smatram da i to utice na stvaranje opste slike o nekome...(znate,posto uvek na sahranu dodju prijatelji porodice koji se posle malo ispricaju,te je dobro ostaviti utisak da roditelji dobro vaspitaju decu i u tom pogledu,a i da deca zele da izraze postovanje...nemojte da me shvatite da kazem da treba koristiti sahrane,ne.vec samo kazem da,izmedju ostalog,odavanje pocasti nekome cini dobro i vaspitanju deteta i opstoj slici o njemu...)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
Zavisi od deteta.... ako veruje u deda mraza, i jos uvek ne zna kako je tacno nastalo, onda je deka otisao na put, ali je mnogo voli...
Jebiga... licno mislim da deca treba da znaju o cemu se radi, i kakav je svet oko njih... bar kad podju u skolu ako ne ranije...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala svima na savetu....inace deca su stara jedno ce uskoro 6god.,a drugo ima 9,5 god.

I izvinjavam se sto ostavljam 2 posta za redom,ali jos neznam kako da citiram vise od jednog posta  Smile

PS. deda je jos ziv,ali su mi saopstili da nece docekati kraj ove nedelje,zato sam i otvorila temu da bi mogla da pripremim decu i da mogu da im saopstim kad dode do toga.

I jos jednom hvala vam svima na savetima!!!
IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Obrisala sam poruku... ne obracaj paznju na... glupost...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:27:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.