Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:28:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako pripitomiti papagaja  (Pročitano 19163 puta)
16. Sep 2006, 19:29:50
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Danas sam dobio papagaja Tigrica,i muzjak je ali kad mu pridjem on odmah bezi i mnogo se plasi,inace ovo mi je prvi papagaj pa ne znam kako da se on malo oslobodi da se ne plasi toliko. Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson W610
Pokushaj da kad mu sipesh hranu u posudicu, drzis tu posudicu rukom da on jede... Kad se na to navikne, predji na hranjenje iz ruke, a onda....onda je nebo granica  Smiley


I mozda bi bila dobra stvar da ne stoji na mestu gde cesto prolaze ljudi, gde je prometno...barem u pocetku. Naravno, treba da bude u prostoriji gde ima ljudi, kako bi se navikao, ali ne u hodniku ili nezgodnom mestu gde bi ga neciji nagli ulazak ili izlazak verovatno uplashio.

Bitno je da ima i normalan san, pa mu kavez prekrivaj nechim uveche, kako bi mogao da na miru spava.

A ako zelis da se brzo privikne na tebe, cesto budi s njim, pruzaj mu dosta paznje, pricaj s njim....tako ce ne samo da se navikne na tebe, vec ce lako nauciti i da pricha  Smile
« Poslednja izmena: 16. Sep 2006, 20:48:00 od Ace_Ventura »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia Lumia 1020
Pokushaj da kad mu sipesh hranu u posudicu, drzis tu posudicu rukom da on jede... Kad se na to navikne, predji na hranjenje iz ruke, a onda....onda je nebo granica  Smiley


I mozda bi bila dobra stvar da ne stoji na mestu gde cesto prolaze ljudi, gde je prometno...barem u pocetku. Naravno, treba da bude u prostoriji gde ima ljudi, kako bi se navikao, ali ne u hodniku ili nezgodnom mestu gde bi ga neciji nagli ulazak ili izlazak verovatno uplashio.

Bitno je da ima i normalan san, pa mu kavez prekrivaj nechim uveche, kako bi mogao da na miru spava.

A ako zelis da se brzo privikne na tebe, cesto budi s njim, pruzaj mu dosta paznje, pricaj s njim....tako ce ne samo da se navikne na tebe, vec ce lako nauciti i da pricha  Smile
posle ovog posta sam prvi put uočio papagaja na tvom avataru Smile
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson W610
Pa, eto...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ace_Ventura,hvala na savetima trenutno ga drzim gde nema mnogo ljudi a vidim da mu se svidja to sto mi svi pricamo i njemu to odgovara pa i on nesto kaze  Smile Inace papagaja sam dobio od komsinice koja ga je drzala stalno prekrivenim i nije uopste pricala sa njim nista  Smile  Evo sad sam ga prekrio krpom,bio sam sa njim ceo dan sam posvetio njemu,valjda ce da se navikne na mene,inace znam neke savete jer dok sam bio mali sam imao papagaja,tako da keva zna dosta o papagajima imali smo Aru koja je zivela 6god.Valjda cemo i ovog pripitomiti.Hvala jos jednom  Smile

edit: e sad sam ga prekrio ali uopste ono nije zaspao ili da je miran nego nesto cupka gura,skakuce je to normalno  Smile
« Poslednja izmena: 16. Sep 2006, 22:20:12 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson W610
Ovo sa krpom je u slucaju da ti ili neko drugi ostaje nocu budan, krece se, gleda TV....Ako ne, onda krpa i nema neku funkciju, posto bi onda nocu bilo mirno.  U svakom slucaju, sa krpom ili bez, on ce sam stvoriti neke navike vezane za ishranu, spavanje, itd.

Mada, to sto cupka pod krpom je mozda znak da je previse bio pod istom (kod komsinice  Smile) i da se na nju navikao. Ne dozivljava je kao 'vreme za spavanje' vec kao normalnu sredinu. U tom slucaju na tebi je da odlucis na sta zelis da se on navikne. Probaj bez krpe, pa vidi sta ce se desavati....  Smile

I puno strpljenja...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
To se tako malo igrao ispod krpe i onda prestao  Smile Ujutro me je budio  Smile krenuo je da peva nesto,malo sam pricao sa njim sad se malo i navikao na mene.Evo sad sam video da mu se malo pirspavalo pa je bez krpe malo dremao  Smile Probacu uvece da ne stavim krpu,ali mislim da on to u pocetku kad stavim krpu izigra malo i onda krene na spavanje  Smile  Hvala na savetima,a reci mi citam po mnogim sajtovima da vrsta Tigrica voli da ima drustvo suprotnog pola da kaze ovako kad je sam da manje zivi i da nije zadovoljan.A neko kaze da ga ima i 9godina sad i da je oduvek sam i da mu je lepo.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson W610
Ne znam za to, ali zensko drustvo uvek dobro dodje  Smile

Bice on savrseno veseo cak i ako nema zensku tigricu sa sobom, mada ako neka komsinica ima zensku tigricu, a svidja ti se (komsinica, ne tigrica  Smile), uvek moze nesto da se organizuje....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ok  Smile evo sad se malo oslobodio vec ali jos se plasi,sad polako ga ucim njegovo ime da zna kako se zove.Ali jos ne pali  :mrgreen:Nema komsinica tigricu ali cu nadjem neku tigricu(komsinicu  SmileSmile Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson W610
Super  Smile

Inace, kad uchish papagaja da pricha, pored strpljenja i stalnog ponavljanja (sto verovatno i sam znas) najbolje rezultate ces imati ako ga uchish dok ti stoji na ruci.

Nisam te pitao, kako se zove?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:28:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.