Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako prici (prilaziti) devojkama take two  (Pročitano 3605 puta)
07. Sep 2011, 19:32:16
Zodijak
Pol
Poruke 2
Browser
Mozilla Firefox 7.0
Posto je moderator moju prvu temu zakljucao a ne mogu da saljem privatne poruke molio bi da se tema otkljuca jer link na koji si me poslao tj ta tema uopste nema veze sa mojim pitanjem.
Mene ne zanima kako da smuvam devojku koja mi se svidja (sa tim jos i imam iskustva) nego kako da pridjem devojci na ulici tj da joj privucem paznju a da ne ispadnem cudak i kreten.
Ako posle odlucim da je muvam lako cu se snaci zbunjuje me samo prvi kontakt  :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
mob
Sony xperia
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
mob
Samsung S4
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Smuvati... prici... isti andrak....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1620
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 6.0.1
lagano joj prilazite...ako trcite ka curi mozete je uplasiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 769
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Posto je moderator moju prvu temu zakljucao a ne mogu da saljem privatne poruke molio bi da se tema otkljuca jer link na koji si me poslao tj ta tema uopste nema veze sa mojim pitanjem.
Mene ne zanima kako da smuvam devojku koja mi se svidja (sa tim jos i imam iskustva) nego kako da pridjem devojci na ulici tj da joj privucem paznju a da ne ispadnem cudak i kreten.
Ako posle odlucim da je muvam lako cu se snaci zbunjuje me samo prvi kontakt  :help:

Komplikovan proces .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
HTC Wildfire S
Ako posle odlucim da je muvam lako cu se snaci zbunjuje me samo prvi kontakt  :help:

Pa podrazumeva se da joj prilaziš s namerom da je muvaš. xD  Smile
Barem se ovde podrazumeva to.
Mislim zašto bi dođavola prilazio.

Ako nije to i ako prilaziš devojci da saznaš koliko ima sati onda... priđeeeš (vrlo važan deo kod prilaska) i upitaš: Ja se izvinjavam, ne ne želim da te muvam, nemoj da mi pružaš nikakve podsignale koji će me naterati da se predomislim... ja samo želim da saznam tačno vreme!

Ako želiš da pitaš za pravac i želiš na neki način da se geografski orijentišeš... opet, priđeeeš (krucijalna stvar kod prilazaka): Ćaoizvini (jedna reč), nisam odavle, jel mi možeš odati na kojoj lokaciji ovde mogu da upoznam fine lepe devojke kao što si ti, koje bih mogao da upoznam sa namerom da se upustim s njima u ljubavnu romansu ili avanturu seksualne prirode? Ne, ne želim tvoj broj telefona. Ja samo želim da saznam za pravac, jel slušaš ti mene?

Ako želiš upaljač... again... priiiđeeš (vitalno-kardinalno-iznimno-esencijalno-suštinsko-neizostavan fragment kod svih prilazaka) i pogledaš je direktno u oči kao da joj gledaš u samu dubinu duše i suptilnim-talasastim ali nikako tihim glasom upitaš: Imaš upaljač da zapalim pljugu?


Dakle... ako do sad nisi skapirao... da bi savladao neku distancu i prešao iz tačke A u tačku B: Moraš prići.
Kako?
Pa.. tehnički gledano.. najbolje je nogama.
Možeš da odšetaš do nje (pazi na hod). Možeš da odtrčiš do nje (postoji 70% šansi da će delovati patetično i 20% šansi da će pomisliti da si silovatelj). Možeš da otpuziš do nje. (Šanse se višestruko povećavaju ako si ranjen. Ovako, zaobiđi ovaj metod.)
Ako nemaš noge, možeš da se otkotrljaš do nje na točkićima.
Dođavola, možeš i kolima do nje.
Na prvi način možeš pokušati da izgledaš kul, pusti neku kul muziku (Ja preferiram Mileta Kitića uz ovaj prilazak i zavrtim disko loptu, CD i opančiće na retrovizoru) i izbaci ruku kroz prozor, zafljači joj cigaru pored nogu pre nego što joj se obratiš.
Na drugi način, mnogo uspešniji... možeš da upotrebiš neku kaskadersku foru... ali bi bilo poželjno da je ne zgaziš. Nju ili njenu najbolju drugaricu. Šansa ti poprilično zavisi od broja ljudi koje zgaziš. Poželjno je što manje.
Može i Nindža Kornjača stil... da iskočiš odmah pored nje iz nekog šahta.
Možeš naravno i da sletiš padobranom pored nje, kul faktor 90%, vrlo efektivna metoda... ali takođe je i suicidan faktor povišen.

Ako neće Muhamed bregu... može i breg Muhamedu (ja lično ne volim ribe odvaljene kao breg... ali hej... čoveče... šta god te loži.. fine by me). Ali koji god način upotrebiš, imaj u vidu da rizikuješ krivičnu tužbu jer vrlo lako može biti protumačeno kao kidnapovanje. (Da ne kažeš da te nismo upozorili.)

Kao što vidiš.  Načina je mnogo.

Takođe.
http://forum.burek.com/kako-prici-zeni-t421643.html
http://forum.burek.com/kako-joj-prici-t385079.topicseen.html

Napisali ljudi gomilu gomilu tonu stvari u vezi ovoga.
Svima nam se smučilo.
I stvarno neću dopustiti stoosamdedestišestu temu ovog tipa.
Pročitaj prvo šta su drugi pisali (Da. To podrazumeva čitanje 150 strana)... jer ne postoji univerzalan odgovor na ovo pitanje koji svima pomaže i kod svih radi.
Dođavola. Čak ni ne postoji tačan i netačan odgovor.

Kad pročitaš sve... vrati se na onu temu koju sam te uputio da idemo dalje
http://forum.burek.com/17-saveta-kako-smuvati-devojku-koja-vam-se-svidja-t334530.html

Ako otvoriš još jednu novu temu, završiće u kanti.
« Poslednja izmena: 08. Sep 2011, 10:28:05 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.