Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako preneti zvuk sa kompjutera u Nokiju 6630 putem Data Cable ???  (Pročitano 3478 puta)
22. Nov 2006, 23:07:15
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Znaci, da li iko zna kako generisan zvuk u kompjuteru sa muzicke kartice direktno prebaciti u digitalnom obliku (naglasavam digitalno) data kablom u Nokiju 6630  da moze sagovornik da cuje, a ne klasicno analognim putem ???

(01. May 2007, 10:38:37)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Mora da se šališ?!? Data kablom??? Kako to izvesti??? Kako naterati telefon da prihvati direktan zvuk sa drugog izvora kao da se radi o nekoj muzičkoj numeri unutar njega i još pride da ista bude puštena sagovorniku?!?
Mene bi interesovala još prostija stvar -> kako sagovorniku da pustim mp3 numeru u čistom digitalnom obliku da je čuje?????
Ne verujem da će ovo biti baš izvodljivo ili meni ne radi mozak?!?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Pazi ovako...Znaci, ako pricas na mikrofon, taj zvuk se konvertuje u digitalni oblik da bi mogao da se prenese do sagovornika. E sad, da li na pinovima od tog kabla postoji pin koji ima direktnu vezu sa audio konvertorom, to jest sa mikrofonom ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Pazi ovako...Znaci, ako pricas na mikrofon, taj zvuk se konvertuje u digitalni oblik da bi mogao da se prenese do sagovornika. E sad, da li na pinovima od tog kabla postoji pin koji ima direktnu vezu sa audio konvertorom, to jest sa mikrofonom ?
Čekaj da nadjem negde šemu pinova za tu Nokiju ... ops ... imaš kompletne šeme celog telefona od "A" do "Š" ovde:
http://forum.burek.com/index.php/topic,140126.0.html - Korisne informacije za Nokia servisere!!!

Pogledaj, tj., skini šemu za telefon koji te interesuje pa sklepaj nešto ....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Sinulo mi je nesto...Posto bluetooth prenosi digitalne podatke, da li bi mogao zvuk nekako da se prenese u live verziji ? Na primer, moze li preko bluetooth-a preneti neki live stream (recimo sa interneta) ???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Sinulo mi je nesto...Posto bluetooth prenosi digitalne podatke, da li bi mogao zvuk nekako da se prenese u live verziji ? Na primer, moze li preko bluetooth-a preneti neki live stream (recimo sa interneta) ???
Jedva da postoji mogućnost kačenja na internet telefonom preko bluetooth veze a sada već raspravljamo o dobroj reprodukciji muzike na istom, hmmm.
No, nisam probao, neznam, najbolje je kada te već interesuje da ti probaš da odradiš konekciju, zakačiš se na net telefonom preko bluetooth veze i onda probaj kako piči zvuk na istom. Temu imaš kako to uraditi ovde:
http://forum.burek.com/index.php/topic,113267.20.html - Veliki problem sa GnuBox-om.

Pored ovoga, savetovao bih ti da skineš šemu kompletne štampane ploče i konektora telefona jer je obradjen do detalja sa gornjeg linka koji sam ti priložio kako bi malo ukapirao čemu šta služi i kako radi. Možda pomogne i iskrsne neka ideja!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6630
Heheheh...Vidim da ne kontas sta zelim da uradim Smile Zanima me to ne da bi prenosio muziku, nego da bih svoj glas prenosio, ali izmenjen (znaci sa raznim efektima a ujedno i promena glasa). Posto je nemoguce sam telefon da u real time odradi dekodovanje glasa (posto nema dovoljno MHZ), iskoristio bih snagu kompjutera i takav obradjen glas prosledio na mobilni...Smile Smile Smile E sad, posto imam kabel, a vidim da u servisnom upustvu nema ulaza za mic, opet cu da se ceskam po celu...na zidu, naravno...Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Ti to hoces da prijetis nekome preko telefona a da ti ne poznaju glas....Pa stavi maramicu na usta i rijesen posao.  Smile
Sala mala....zanimljivo ti je ovo razmisljanje. Meni to nije palo na pamet. Posto sam planirao ovih dana da iznudjujem novac, prijetim preko telefona i izigravam seksualnog manijaka zamolio bi te ako dodjes do nekog rjesenja da ga podijelis ovdje sa nama. Smile Smile
« Poslednja izmena: 23. Nov 2006, 11:32:26 od elborashon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 264
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia E66
aj ovako:
uzmes hands-free koji si dobio uz 6630 i odlemis mu mikrofon i na te 2 zice dovedes line-out sa kompa

pozzz
IP sačuvana
social share
I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I needed to be.
Douglas Adams
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
aj ovako:
uzmes hands-free koji si dobio uz 6630 i odlemis mu mikrofon i na te 2 zice dovedes line-out sa kompa

pozzz
Smile (svaka cast za ideju)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.