Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 14:22:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad to vise nije to  (Pročitano 2992 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia the best
Citat
ukoliko ti to druzenje vise ne pricinjava zadovoljstvo, jednostavno prekines kontakt. Nista se ne odrzava na silu
  naravno, da. meni nije problem da prekinem prijateljstvo, niti bi zalila zbog toga, jer pravog prijatelja znam da nikad ne bi izgubila, tj ne bi dosla u situaciju da ga izgubim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A jesi li razmisljala da je ta njihova promena, promena na bolje. (Istina da su to sve snobovske price i ponasanja).
...a da ti ne mozes da ih pratis. Da li zbog izbora fakulteta(ako je tvoj tezi i zahtevniji i nemas vremena za price o sminki, lacosta torbicama) ili mozda zbog finansijske situacije. Mozada su "zaimali" para... A ti ne. Smile

Imao sam, isto tako, najboljeg druga sa kojim sam se druzio do pre nekih 3 god. I sad se nekad cujemo, ali nista...Bili smo nerazdvojni. Studira u BG kao i svi mi.(Iz Sapca smo) Mi, drustvo, smo odjednom poceli da se zezamo, da izlazimo, vise da trosimo vise, da nalazimo neke ribice ali smo osetili kako on zaostaje za nama. Razlog nije bio finansijske prirode jer je i on "solidno-stojeci". Nismo ga ignorisali ni zapostavljali, vec naprotiv, ali je on bivao sve smoreniji i okrenuo se igricama, politici...(I to Radikalima, SRS). Jos je poceo da govori da smo snobovi, da cepidlacimo.
Ja bih ipak rekao da smo mi poceli da zivimo od tada kada smo se promenili, jer pre toga nase druzenje se svodilo na privatne gay-partije, sa slabim izlascim i skoro nikako sa devojcicama.

Ljudi se menjaju, i to, surovo. Sa obzirom na danasnje vreme, menjaju se u jedino mogucem i prihvatljivom pravcu, mada je on mozda i neocekivan za, recimo to tvoje drustvo. Mozda ni oni nisu ni sanjali da ce se tako promeneti. Ali mozda je to dobro sto jesu. Probaj i ti.
Mozda su i dosli u takve godine( i ti sa njima kada je normalno promeniti se). E sad je pitanje sto ti nisi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Da , ako ti treba potvrda da si na pravom zivotnom putu

ali nazalost .. prica i nema neke dodirne tacke ...
« Poslednja izmena: 09. Feb 2007, 16:37:12 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 06. Jun 2024, 14:22:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.