Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako preboleti onog koga volis... kad dodje kraj?  (Pročitano 14498 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nela on mog sina nije upoznao....mada mu to nikad nisam ni predlozila...jer smatram da stvari prvo treba da postanu jasne izmedju nas dvoje..a onda slede upoznavanja i ostalo...Svoje dete bih upoznala samo sa onim ko je spreman da prihvati ralnu situaciju...a u ovom slucaju.. izgleda da su u pitanju predrasudi...mozda razmisljanje o tome..kako bi reagovali njegovi roditelji...itd..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 pitam samo jer si rekla da ste ipak dvije i pol godine zajedno pa bi mi bilo logicno da je i tvog sina upoznao...ne znam, ne zelim ja ispast pametna jer je tesko rec nesto o ovoj situcaiji u kojoj si ti..ali eto, meni je prvo palo na pamet da je cudno ako nakon toiko vremena ne prihvaca ili nije upoznao tvoga sina, jer ipak je on velik i jedan od najvaznijih, ako ne i najvazniji dio tvog zivota
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Slazem se sa tobom....ali mislim da je je takvoj vrsti upoznavanja mesto tek onda ako ta veza vodi necem ozbiljnom.. U mom slucaju mnogo boli kad posle toliko vreme shvatis da je to jedina prepreka.Mnogo bi mi lakse bilo da postoji problem izmedju nas dvoje..da se u ne cemu ne slazemo..ali ne..imamo odlicnu komunikaciju...iste poglede da mnoge zivotne situacije..ista interesovanja....sto se intimnog dela tice..i tu funkcionisemo kao jedno..znaci..nemamo problem te vrste.. Problem je izgleda samo u njegovoj slabosti da prizna drugima da je sa razvedenom osobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


through stars we will navigate

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20552
Zastava On an island in the sun...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mislila sam da nakon dvije i pol godine i treba postat ozbiljnije...a vjerojatno i ti to mislis..mislim iskreno ne znam kako bih ja, jer ne mogu rec znam kako ti je, kad ne znam nit mogu zamislit..ali pretpostavljam da boli kad otkrijes eto, da onaj kojeg volis i s kim zamisljas buducnost, zbog po mom misljenju gluposti ne zeli isto..a to je ta nasa sredina, makar ne razumijem zasto ljudi na to gledaju, a pri tome zanemaruju ono sto je vazno - da su nasli nekog s kim su sretni, tko ih voli, tko im je prijatelj.. ma ako ti je stvarno stalo, pricaj s njim, ne pustaj ga
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ako on za dve i po godine nije upoznao tvog sina... nije imao ni zelju... ne vidim ikakav razlog da uopste budete zajedno...
a kamoli da planiras brak s njim...

To je bar moje misljenje...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja mislim da dete treba da upoznam sa nekim sa kim zelim nesto ozbiljno..a ne sa nekim prolaznim varijantama.Ok,proslo je dve ipo godine...za to vreme sam zelela da uspostavimo takav odnos da i on pozeli samnom nesto vise od veze..ali se ispostavilo..da ima problem sa predrasudama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ja licno ne mogu da shvatim takav stav...
Nije dete kutija dijamanata koju pokazujes samo osobama u koje imas poverenja...


IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
A jeste malo kretenski da budes sa nekim i da mu kazes "E, ti znas da se ja samo zezam sa tobom, nista ozbiljno", zvuci mi iz cele price da si ok... nadam se da ces naci nekog ko ce hteti da ostane sa tobom bez obzira na sve  Smile

*sto se tice deteta, ne treba bas to tako gledati ali ok, i to je rzumljivo...
« Poslednja izmena: 22. Jan 2007, 03:01:17 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa o tome se i radi u celoj prici..biti sa nekim dve ipo godine..a da ispadne da je samo zezanje! Mislim da je to ipak dosta vremena...i zato i jesam toliko povredjena..a pored toga neverovatno ga puno volim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
po mom skromnom mishljenju ,najbolje reshenje za vesnu aleksic zvanu strelica je samoubistvo Smile ,jer bi time ubila 3 muve jednim udarcem :
1. mrtvi ljudi ne osecaju ljubavne patnje ...
2. nabila bi svom momku grizu savesti do kraja zivota ...
3. izdrzavanje deteta bi preshlo na teret drzave ... Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.