Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako postaviti MP3 za zvono na n6680?  (Pročitano 745 puta)
30. Nov 2006, 16:31:57
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17211
Zastava Peru
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.4
mob
Motorola GLEAM
Neznam da li je neko već postavljao slična pitanja, u svakom slučaju sam prošao veliki deo foruma ne bi li našao rešenje, ali bez uspeha... imam nokiu 6680, telefon je skinut sa francuske mreže sfr. problem je što ne mogu nikako da postavim mp3 kao ringtone, znači player u telefonu čita bez problema mp3 melodije, ali kad hoću da postavim za ringtone prikazujue poruku da ne prepoznaje format. druga stvar je što ne može nijedan .sis file da otvori kada prebacim sa kompa preko bluetooth-a, ili iz drugog telefona symbian. da li neko zna neko rešenje koje moze pomoći, ili da probam da uradim flash telefona. inače imam dial-up tako da mi treba mnogooo vremena da skinem programe koji su ovde postavljeni za flashovanje, a zamislite da sam u Nišu našao samo jednog tipa koji se ponudio da zna to da uradi, ali traži puno para. pre 6680 sam koristio k750 dugo, tako da mi je ovo prvi symbian, pa nisam upućen najbolje. hvala unapred



[Edit by Cigla tel.: Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]

(01. May 2007, 10:38:22)
« Poslednja izmena: 30. Nov 2006, 16:39:48 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
"Piksi, centrišiii, centrišiii...."

"A be ne moguu, blokišu me"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Koristi pretragu pre nego što postaviš novu temu! Takodje, 1000 puta je odgovoreno na ovo pitanje u temi "Pitanja u vezi Symbian programa(stara tema)" - http://forum.burek.com/index.php/topic,142001.0.html

Tema o ovom telefonu ima baš mnogo, ovo je jedna od njih:
http://forum.burek.com/index.php/topic,130771.0.html - NOKIA 6680/6681 - caskanje

Samim tim, sva pitanja vezana za Nokiu 6680 postavljati u datoj temi.

Odgovor na tvoje pitanje: imaš Vodafone firmver u telefonu koji ne dozvoljava postavljanje mp3 numera za zvono zbog zaštite autorskih prava. Rešenje: flešovanje nebrandiranim firmverom!

Lock!
« Poslednja izmena: 30. Nov 2006, 16:41:29 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.