Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:40:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako otključati ženske noge?  (Pročitano 11259 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


mlad lep dozvoli uspesan

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
BlackBerry 
Bratac ako pricas o normalnoj devojci, necu o tome sta je za koga normalno zajebi noge probaj da kucas na vrata srca automatski si otkljucao i nogice  Smile 

e ako pricas o nekoj sponzorusici tu bre nema nekih problema   Smile
IP sačuvana
social share
GG
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
Nije sponzorusha.  Smile Razumem shta kazhesh, ali da sam kucao na vrata srca, na istom bi' zavrshio, samo bi' potroshio mnogo vishe vremena. A i nisam tip koji mozhe pricha priche, jer bi' se zasmejao ba gluposti koje pricham.  Smile

Sa mnom je sveok dok se sa devojkom zezam i blesavim (normalno ako dobro reaguje na mene), ali kad se zagrejem za nju i kad trebam da joj izlozhim situaciju, onda se sav smotam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
2 puta odem s njom na kafu (ja zvao oba puta). Nisam nishta uradio. Zovem je 3. put, ona neshto ne mozhe, bla-bla. Dan kasnije ona iznenada zove mene na kafu. Iznenadim se, ali OK, prihvatim, normalno. Zezamo se, smejala se. I zavrshimo kafu, idemo ulicom i ja smishljam kako da joj iznesem shta imam. Smile I kad treba da nam se rastanu putevi, ja pitam da li hoce vishe od kafe.  Smile Gleda me, nije joj jasno, i ja dodam da nisam mislio na ruchak, na shta se zasmeje. Kazhe nije joj jasno, sve sa smeshkom, i pita kao da li hocu na vecheru ili shta.  Ja se kiselo nasmejem i gledamo se 10-ak sekundi bez rechi i na kraju pitam "nije ti jasno?". Kazhe "nije". Reko' "dobro... vidimo se", i okrenem se i odem.

moraš malo bezobraznije. Mnogo joj daješ prostora da te ili zajebava, ili da ona tebe muva. Ako si nešto počeo završi.  Lično mi se svidja ovaj šaljivi pristup, ali nemoj da ga koristiš samo da bi ispao mangup. Što si se nadurio i otišao? mogao si da vratiš razgovor na ozbiljan tok, pa mislio sam ... to i to, šta god da si mislio Smile

a šta si ti uopšte mislio da joj predložiš  Smile

IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


mlad lep dozvoli uspesan

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
BlackBerry 
ja ti  predlazem dza ili bu,  kazes joj sta i kako,  ako je za, super  Smile ako nije,  onda jbg  otreses se i teras dalje 

da ne gubis vreme uzalud
IP sačuvana
social share
GG
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
2 puta odem s njom na kafu (ja zvao oba puta). Nisam nishta uradio. Zovem je 3. put, ona neshto ne mozhe, bla-bla. Dan kasnije ona iznenada zove mene na kafu. Iznenadim se, ali OK, prihvatim, normalno. Zezamo se, smejala se. I zavrshimo kafu, idemo ulicom i ja smishljam kako da joj iznesem shta imam. Smile I kad treba da nam se rastanu putevi, ja pitam da li hoce vishe od kafe.  Smile Gleda me, nije joj jasno, i ja dodam da nisam mislio na ruchak, na shta se zasmeje. Kazhe nije joj jasno, sve sa smeshkom, i pita kao da li hocu na vecheru ili shta.  Ja se kiselo nasmejem i gledamo se 10-ak sekundi bez rechi i na kraju pitam "nije ti jasno?". Kazhe "nije". Reko' "dobro... vidimo se", i okrenem se i odem.

moraš malo bezobraznije. Mnogo joj daješ prostora da te ili zajebava, ili da ona tebe muva. Ako si nešto počeo završi.  Lično mi se svidja ovaj šaljivi pristup, ali nemoj da ga koristiš samo da bi ispao mangup. Što si se nadurio i otišao? mogao si da vratiš razgovor na ozbiljan tok, pa mislio sam ... to i to, šta god da si mislio Smile

a šta si ti uopšte mislio da joj predložiš  Smile

Objasni mi detaljnije ovo, molim te, ako ne ovde onda u personal message. U kom smislu bezobraznije? Bojim se da bih se onda poneo kao neotesanac pravi kad bih bio bezobrazan.  Smile

I na koji nachin mislish da joj suzim prostor? Da je do'vatim, pa ili ce se slozhiti ili ce me odalamiti?  Smile

Pravi se blesava, i da sam bilo shta dalje pokushao, mislim da bih se samo blamirao i tonuo, a ona mi mogla da me dribla sve vishe. Zato sam zavrshio kako jesam. Zna ona shta sam mislio, a znash i ti.  Smile Je l' sam trebao da joj kazhem da sam mislio da se jashemo, tj. sexualno opshtimo?  Smile Jasno je bilo sve tu, samo ne razumem takvu zhensku reakciju, eto to je. Zashto komplikujete stvari? Da ili ne i gotova stvar, a ne ovakve nedefinisane  reakcije.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2012, 16:10:09 od huszar81 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.26
ja ti  predlazem dza ili bu,  kazes joj sta i kako,  ako je za, super  Smile ako nije,  onda jbg  otreses se i teras dalje 

da ne gubis vreme uzalud

Pokushao sam da budem fin, ali se pravila blesava, jer je to izgleda zabavljalo. Mozhda sam trebao sa "Ja bih te tako posedovao." i da je do'vatim.  Smile Ili "Nice shoes... wanna fuck?" Hteo sam kulturno, ali sam preterao izgleda.   Smile Moracu da se prebacim u sirovine, mozhda cu bolje prolaziti.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko ti imas godina?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ti si stvarno poseban slucaj.  Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10

Ne isplati se biti fin  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
  Ispravan link

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:40:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.