Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:20:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 195 196 198 199 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako otići u Ameriku i kako početi  (Pročitano 840531 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.101
Imam jedno pitanje. .  Ako odes na turisticku vizu, kako doci do legalnog SSN?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ha!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple 6 plus
 Smile
« Poslednja izmena: 31. Mar 2015, 20:04:18 od Machiavelliii »
IP sačuvana
social share
Que te vayas con el viento como siempre...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ha!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple 6 plus


Molim vas da pisete samo prave informacije, ono kroz sta ste sami prosli, da dodjemo do nekih realnih stvari.
Ja sam izvadio i turisticku vizu na 10 godina, ako nekome treba pomoc ili savet oko popunjavanja dokumenata i trazenja karte ili tako necega nek pita.

Kako si dobio turisticku, sta si sve nosio od papira i sta su te pitali? Kad je bilo to?


IP sačuvana
social share
Que te vayas con el viento como siempre...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
Јел био неко Вортк енд Тревел преко факса? Ја планирам на јесен да аплицирам за следећу годину, таман да одрадим праксу за рецепцију и да уз то згрнем паре  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Imam jedno pitanje. .  Ako odes na turisticku vizu, kako doci do legalnog SSN?
Nema shanse, osim ako ne zelis da se zenis, onda imas i legalan SSN i drzavljanstvo, ali i americku pichoku.

@JJ Okocha
Bilo je par njih ovde, i ja sam radio sa dosta njih. Jel te nesto specificno interesuje?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
Imam jedno pitanje. .  Ako odes na turisticku vizu, kako doci do legalnog SSN?

Kao što reče kolega ili ženidba ili ako imaš para da upišeš neku višu školu. Onda bi kasnije mogao da tražiš da ti škola odobri rad. Studenti mogu da rade par sati dnevno ako im škola to dozvoli. Ako ti dozvole onda imaš prava da izvadiš socijalni broj.
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ha!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple 6 plus
Imam jedno pitanje. .  Ako odes na turisticku vizu, kako doci do legalnog SSN?

Sasa hoces mi reci kako si ti otisao tamo i na koju vizu? Znam da je davno bilo.
IP sačuvana
social share
Que te vayas con el viento como siempre...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
Imam jedno pitanje. .  Ako odes na turisticku vizu, kako doci do legalnog SSN?
Nema shanse, osim ako ne zelis da se zenis, onda imas i legalan SSN i drzavljanstvo, ali i americku pichoku.

@JJ Okocha
Bilo je par njih ovde, i ja sam radio sa dosta njih. Jel te nesto specificno interesuje?

Па у суштини све детаљно, искуства и то. Чуо сам да треба око 2000 евра да се оде, а нико се није вратио без 10.000, радили сви 4-5 месеци. Ја хоћу да радим на рецепцији или као конобар да згрнем бакшиш.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
Kako si dobio turisticku, sta si sve nosio od papira i sta su te pitali? Kad je bilo to?

Prosle godine u aprilu, pre taqcno godinu dana otprilike.. malo manje. Glavno je posao, prikazao sam i da imam neke pare na racunu, ispozajmljivao od 5 ljudi da dan(toliko treba da ti legne na racun) izvadio potvrdu i vratio pare. Auto nemam, stan nemam... pasos prazan.. jedino u hrvatsku ponekad idem.. Dakle, posao je glavni, tu sam imao srece, posto radim u drzavnoj firmi, iako je i posao i plata jadna..oni ipak racunaju da niko ne napusta drzavni posao..
Nisu me mnogo pitali..klasika, sto mi se ide.. sa kim zivim (uvek kazes sa devojkom,i da je duga veza..samo sto se nisi ozeno) pitala me sto nisam putovao negde..ja rekao da imam kucu u Hr, pa idem tamo.. i to ti je to.. ni 5 min nije trajao rzgovor.. Poneo sam samo potvrdu sa posla i papir iz banke, pasos..i nista vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Imam jedno pitanje. .  Ako odes na turisticku vizu, kako doci do legalnog SSN?
Nema shanse, osim ako ne zelis da se zenis, onda imas i legalan SSN i drzavljanstvo, ali i americku pichoku.

@JJ Okocha
Bilo je par njih ovde, i ja sam radio sa dosta njih. Jel te nesto specificno interesuje?

Па у суштини све детаљно, искуства и то. Чуо сам да треба око 2000 евра да се оде, а нико се није вратио без 10.000, радили сви 4-5 месеци. Ја хоћу да радим на рецепцији или као конобар да згрнем бакшиш.
Ja mogu samo da ti kazem da ako dolazis, dodji sa nekom grupom ili nadji neke likove sa kojima ces da delis sobu ili kucu, jer tako mozes da ustedis kintu, inace sam da iznajmljujes bilo sta ti se ne isplati.  Recepcija ti nece obezbediti 10000, jedino kao sto je Orf predlozio da uvece raznosish hranu, vozis taxi, budes konobar kao sto si ti rekao ili server, ako nekako mozes da dobijes dozvolu da budes bartender to je dobra lova, ili se zaposlis na gradjevini jer tu se zestoke pare dobijaju a neces da riknes za 5-6 meseci. To je moja preporuka. Treba biti oprezan kojom se kompanijom ide, jer ima onih koji su dosli ovde i jedva su skupili pare da vrate nazad koje su pozajmili da dodju, sto za kartu sto za smestaj i tako te stvari.  Ako si negde u Midwestu, Trading Joe's, Aldi's eventualno Walmart za petrohemiju i odecu su ti najbolja mesta, i lokalne mesare ako zelis da kupujes meso, zovu ih Meat Market ovde.  Onda treba da odlucis da li zelis da kupujes neka jeftinija kola da se vozas ovde, bicikla, motor ili gradski prevoz (sad to zavisi gde si, u vecim gradovima se to podrazumeva, u manjim koja su turisticka toga vecinom nema).  Uostalom mozes i peshice ako znas gde ides i znas kakav je kraj. Jel imas predstavu gde bi ishao, koja drzava i koji grad?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 195 196 198 199 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 08:20:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.