Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:29:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 194 195 197 198 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako otići u Ameriku i kako početi  (Pročitano 840766 puta)
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
Apple IPHONE 5C
United Work & Travel su poslali za Aljasku, Marko iz Go Usa je cista prevara.. njega preskoci..

Ja bar ne mogu da se setim koja bila agencija ali rekli mi da su tu oko 01.03. završili za Aljasku...
a za GO USA... eto samo ću otić da se informišem il da ih pitam mailom šta i kako...  Smile
i što kažeš da je on prevara?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 36.0
@ukljucimozak

Beograd JESTE bezbedniji od Chicaga. Chamuge su chamuge, to ne zaboravi. Orfanelin je u pravu, Severni deo Chikaga je ok, za ostalo nisam siguran jer ja bih bas zalazio u neke delove posle 6-7 sati uvece, ali to je na svakom da odluci.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
Agencija je United Work and Travel, i nema vise prijava, prosao je job fair i to je to za ovu godinu.
Ajde ako budes isao do Go Usa javi ovde utiske. Meni je lik pricao sedam razlicitih prica, taj Marko, valjda zaboravi sta je slagao..pa prica nesto drugo, trazio 10 000 na lepe oci. H2B program je besplatan i nista ne treba da se plati pre nego sto se obavi skype intervju i poslodavac ti posalje ugovor na potpisivanje, posle toga, agencija obezbedjuje peticije(tj poslodavac i salje za svakog potencijalnog radnika) i tu je ok da se daju pare, jer kad ti ni tad ne bi naplatili, ti bi mogao da odes u ambasadu, dobijes vizu i ne platis im. Ponavljam, samo i jedino tad je posteno i razumno da ti traze pare. A ne kao taj Marko, 10 soma odmah, i to da budes na nekoj njihovoj famoznoj listi, pa ako bude posla bude, a ako ne bude..pa nista, pocastio si ih lepo.
Tako se ne radi i to pokazuje da je neozbiljan lik koji hoce samo pare.
Normalne agencije imaju skroz drugu spiku. Naravno, i oni ce da naplate, ali tek kada su u stanju da obezbede neku uslugu.

Uopste se ne brinem za bezbednost, ako treba da zaginem, nek bude brzo.. bolje nego ovde da lagano umirem (jer se zivotom ne moze nazvati ovo sa platom od 250 evra) 60 godina. Hocu barem da prozivim ili barem da pokusam pa koliko god da mi je ostalo do kraja, makar on bio iza prvog ugla. To mi dakle nista ne predstavlja u odnosu na to da ostanem ovde ceo zivot. Serem ti se na bezbedni Beograd, samo da ga ne vidim nikad vise, ako je moguce. Eto toliko.
« Poslednja izmena: 26. Mar 2015, 18:23:01 od UkljuciMozak »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 41.0.2272.101
Zadnju turu odbili apsolutno sve...ortak se bas ponadao da ce ponovo otici ali prc.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Živi i pusti druge da žive...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 18
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple IPHONE 5C
Agencija je United Work and Travel, i nema vise prijava, prosao je job fair i to je to za ovu godinu.
jeste ta agencija, sad imao malo vremena i rovario po mailovima i da bas ta, 1.03. zavrseno a ja njima mail poslao 6.03  Smile


Ajde ako budes isao do Go Usa javi ovde utiske.
javicu im se cisto da cujem sta ima da kaze, pravicu se lud  Smile i da vidim sta i kako i javljam posle...
a isto tako ovde je bio neko ko je vec isao preko njih i rekao covek da iako su drugi 'pljuvali' po njima on prosao sve ok i bez problema...
a za pare... nisam ni ja fan unapred za "prodaju magle"... nije mi frka dati kolko god da treba al nek odrade svoj poso, a za pare da ne brinu, bar od mene ce dobiju to sto im sleduje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
Zadnju turu odbili apsolutno sve...ortak se bas ponadao da ce ponovo otici ali prc.

Koga su to odbili? Moj drugar je prosao job fair i ceka viziranje?

Francy
Iscimaj ih pa javljaj.. jako je malo opcija ostalo za ovu godinu, prakticno vec mozemo da se pozdravimo sa njom.. tako da i mene zanima sta ce da ti kazu..
« Poslednja izmena: 27. Mar 2015, 07:53:12 od UkljuciMozak »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
Pozdrav, zanima me da li je neko isao na razgovor u ambasadu za H2B vizu?Ili da li neko zna kakva je "prolaznost".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.89
Jel imas ti zakazano? I preko koga ides.. ja cu nadam se uskoro da dobijem termin.. nisam bio ranije..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ha!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 17
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Apple 6 plus
Ja sam htio ove godine da idem preko W&T programa, redovan sam student i sve to, ali su problem godine jer punim u Junu 30. Prvo je bila granica do 30 u nekim agencijama, pa su je spustili na 27-28 u Crnoj Gori. Svaku agenciju sam iz CG skoro kontaktirao i svima je granica sa godinama oko 28. Zavrsavam ove godine fax, ima li neko neku ideju kako bi mogao da odem, na neki drugi nacin jer ovaj ne moze. Procitao sam ja davno cijelu temu da se razumijemo, i pokusao na ovo da odem ove godine, ali jbg. Ako ima neko neki predlog neka pise. Prvo mi je neki iz WorkAbroad agencije rekao da moze, da agencija valjda samo ima u ponudi posao za spasioca, htio sam i to, ali mi rekao da je ambadasa ove godine skratila na 28 godina.
« Poslednja izmena: 30. Mar 2015, 20:53:04 od Machiavelliii »
IP sačuvana
social share
Que te vayas con el viento como siempre...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Linux
Browser
Chrome 40.0.2214.109
Citat: UkljuciMozak link=topic=376836. msg11826231#msg11826231 date=1427738330
Jel imas ti zakazano? I preko koga ides. .  ja cu nadam se uskoro da dobijem termin. .  nisam bio ranije. .
Jos nisam dobio termin za ambasadu, cekam. . . . Neka agencija iz Knjazevca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 194 195 197 198 ... 204
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:29:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.