Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako "naterati" devojku da se ponovo zaljubi u vas?  (Pročitano 53254 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
o tom ja i pricam, pa nisu ko neki baba i deda da ne znaju da se zabave bez leptirica

a meni se cini da se momak malo uplasio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Pre svega, izvinjavam se moderatorima i adminima što vadim ovu temu iz naftalina, ipak mislim da imam nešto korisno i drugačije da kažem o ovome. Ako je bilo bolje da sam otvorio novu temu, molim vas napišite to pa da znam za ubuduće.

Dakle…

Zbog čega me je ostavila?

Prvo da malo razmislimo o tome zbog čega te je uopšte i ostavila ta devojka s kojom si imao toliko prelepih momenata i u kojima je i ona uživala. Šta se to promenilo?

Kada ste se upoznali i uplovili u vezu to se desilo iz razloga što ste osetili međusobnu privlačnost. Ona je imala taj osećaj (leptirići u stomaku ili šta god, kod svakog je drugačija manifestacija) i zaljubila se u tebe. Evolutivna biologija i psihologija su istražili precizno kako taj mehanizam funkcioniše i imam jednu vest koja na prvi pogled i ne izgleda toliko dobra…

Privlačnost je nesvesni mehanizam.

Drugim rečima, devojka ne može svesno da odluči da li joj se neko seksualno sviđa ili ne. Proces funkcioniše na sledeći način: prvo zbog određenih "okidača privlačnosti" ona oseti "leptiriće" a tek kasnije dolazi do procesa racionalizacije, gde njen cerebralni korteks nalazi "racionalne razloge" zašto joj se taj neko svideo. Znam da će mnogima ovo zvučati dosta nelogično i drugačije od onog uobičajenog načina razmišljanja, uglavnom mnogi istraživači koji su se bavili pitanjima privlačnosti su došli do ovakvih rezultata.

Dakle, u početku vaše veze ovaj "nesvesni mehanizam privlačnosti" je radio u tvoju korist da bi se kasnije situacija okrenula.

I ovo je momenat da prihvatiš odgovornost. Ti si tvojim ponašanjem i komunikacijom "ubio" tu privlačnost koju je ona pre toga osećala. Pretvorio si se u neprivlačnog muškarca, da ne upotrebim neki bolji izraz Smiley

Bez uvrede, ja prvi sam imao gomilu ovakvih iskustava i znam da onaj ko nije doživeo ne može ni da zamisli koliko je teško. Ipak, da bismo pokušali da nađemo rešenje, moramo istini pogledati u oči i to bez mnogo oblandi.

Dobra vest je da s obzirom da je na tebi bila odgovornost za "ubijanje" privlačnosti, kod tebe je odgovornost, odnosno moć i za ponovnu izgradnju iste.

Ajd sad kad imamo neko osnovno razumevanje kako zaljubljivanje, odnosno "mehanizam privlačnosti" funkcioniše, da se vratimo na samu temu…

Kako da je "nateram" da se vrati?

Prvo da napomenem, sama reč "nateram" je jako loša pa čak i pod navodnicima. Niko se ne može naterati da oseti privlačnost, u stvari sama želja da nekoga prisilimo ili akcija u tom pravcu pokazuje očaj te osobe, a "očajnik" je totalna suprotnost privlačnog muškarca.

Dakle, hajde da vidimo kako da je vratiš, osvojiš ili zainteresuješ ponovo.

Još jedno iznenađenje – najbolja taktika da je ponovo vratiš je da ni ne pokušavaš!


Možda si probao sa taktikama: da budeš fin prema njoj, da joj ugađaš, da neko vreme budete prijatelji, da pričate dugo i da je razumeš i pomažeš da reši svoje probleme, kupuješ poklone…

Na žalost, da je ovaj pristup bio efikasan verovatno ne bi imao potrebe da čitaš ovaj post. Ovakvim postupcima samo ćeš je navesti da utvrdi svoju odluku da ne budu sa tobom, jer bi bukvalno padao test za testom (svaka ženka u prirodi, naravno i među sisarima, primatima, pa i ljudima) ima potrebu da testira muškarca da bi bila sigurna da je on sposoban da obezbedi potrebne resurse za podizanje potomstva. Ovi testovi uglavnom dolaze sa nesvesnog nivoa i potpuno su prirodni.

Postoji li rešenje?

Najbolji način da je vratiš je da postaneš muškarac koji je privlačan ženama, da prihvatiš da je odgovornost za tvoj razvoj u tvojim rukama i da odlučiš da uložiš dosta energije u taj svoj cilj.

Makni se od misli o njoj i prethodnim neuspesima, postoji mnogo korisniji način da upotrebiš svoje vreme. Dakle, napravi korak napred u svom životu. Postani čovek koji aktivno radi na sebi i koji je svoj razvoj postavio kao prioritet u svom životu. Izgradi stil života koji je privlačan. Kreni da se viđaš sa drugim ženama, da izlaziš, da vodiš život jednog uspešnog čoveka.

Ispuni svoje vreme interesovanjima i obavezama. Prestani da budeš toliko dostupan i odbaci ponašanje "malog štenca" koji vapi za pažnjom i molećivo gleda da li će ga neko pomaziti, poštuj sebe, svoju muškost i svoje ciljeve.

Prijatelju, vreme je da mali dečak (godine su nebitne) odraste, naravno ako TI tako želiš.

I zapamti, zakoni privlačnosti imaju svoj set pravila, koja nisu poštena, nisu pravedna, fina ili etička. Ono što je na tebi je da naučiš te zakonitosti o ženama i kako privlačnost funkcioniše i da staviš to svoje znanje u praksu…naravno ako želiš Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Tema je svakako aktuelna. Post je interesantan (i drugaciji). Ali proslo je 2 godine te mislim da ta cica vise nije aktuelna. Mozda se autor vrati opet sa istim pitanjem  Smile

Citat
Najbolji način da je vratiš je da postaneš muškarac koji je privlačan ženama
Lepo je neko rekao - kupi merdzu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ima i ona alternativna mogucnost, ali je rizicna...
Da postanes toliko jadan da se sazali Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
pity-fuck sto bi rekla Miranda ..  Smile

sad ozbiljno, bas bih volela da upoznam to zensko bice koje se miri sa deckom iz sazaljenja .. da joj opalim samar .. bas jako  Smile  nisam sigurna da normalna emotivno stalozena bica mogu ista slicno da urade ..

pity-fuck...  sa druge strane ..  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
pity-fuck
   
Anytime a person chooses to have sexual intercourse with another person for the sole purpose of getting that person through an awkward or sad moment. Typically there is no actual interest romantically in that person, but the idea of engaging in intercourse is not horrifying and almost a bit sporty. The giver goes through the motions of actual romance without any actual feelings.
Sally felt bad for Jim during his visit after the loss of his girlfriend several weeks earlier, and while nothing she tried that afternoon could snap him out of his sadness, she decided to give him a pity-fuck which would show him that happiness could be found again.

Izvor: UrbanDictionary
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Imam jedan problem.  Svidja mi se jedna devojka.  Takodje mislim da se ja svidjam njoj po nacinu njenog ponasanja kada sam pored nje ili blizu nje. . Problem je u tome sto ja ne znam kako da je ''smuvam'' ( budem u vezi sa njom )
Trazio sam po sajtovima i nasao sam na odgovor da se ponasam prirodno ,sarmantno , da budem duhovit , dostavim dobar utisak i da ce ona sama smuvati mene.  Ona se ''zaljubila'' u mene i to mi daje do znanja kada sednem pored nje ili kada sam u blizini , ali ona ceka da ja odradim zavrsnu fazu. .  Treba mi savet hitno ne znam sta da radim. . . ! Hvala unapred!  Smile  :help: :help: :help:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
mob
Apple iPhone 7
ona ti daje signale definitivno, samo treba da nacinis prvi korak i startujes je
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Јеботе, тражиш на интернету начин на који да је смуваш, да ли си реалан. Smile

Питај је да изађете, у кафић на пиће, у биоскоп, у шетњу, свеједно. Најнормалније и најкултурније. Без икаквих драма, сложених стартовања, увијања, околишања, духовитости и осталих глупости, једноставно је питаш да ли хоће. И то је најбоље да је питаш уживо, зато што јој дајеш јако мало времена за маневрисање (ако јој пошаљеш поруку, има времена да позове другарицу, размисли, вага).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 856
Zastava
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Veliki pozdrav svima!!!

Hteo bih da čujem vaše predloge kako "naterati" devojku da se ponovo zaljubi u vas? tj. šta uraditi. Zajedno smo već skoro četiri godine, a sada ona kaže da više nema leptiriće u stomaku...

Izvedi je u indijski restoran, naruci nesto ljuto i za pola sata ce opet osetiti leptirice u stomaku...  Smile
IP sačuvana
social share
Si vis pacem, para bellum...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.