Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:43:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako napraviti svoj Hard Rock bend ?  (Pročitano 17662 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Necu da vam solim pamet,ali bolje odustanite nego da lupite glavom o zid...ja sam davno prosao sve to...trosite dragocenu energiju koju ce da vam sjebu medijokriteti sa raznih strana Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 270
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Ovako, da bi ste osnovali bend, bilo koje vrste, prvo treba vi da budete navezhbani bez obzira na to koji instrument svirate ili pak pevate. Drugo vazhno je da nadjete ljude koji su isto tako talentovani i navezhbani, magarchine iz muzichke shkole batalite, i najvazhnije je da budu ljudi sa kojima mozhete i da ostanete prijatelji, jer ako vam se desi da vam naleti neka inostrana izdavachka kutja i kad pochnete da radite turneje i ostalo sa njima tje te biti u jedinom kontaktu. Dakle ako je neki muzichar odlichan a o5 je kao chovek drkadzija onda ga batalite, ako nadjete nekog manje dobrog a kao chovek da je perfektan onda ga zadrzhite, netjete se pokajati Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Evo dacu ti primer mog benda... Prvo smo bili samo ja (ritam gitarista), i dva drugara (solo i bass), kasnije nam se pridruzila pevacica... uzasno smo sporo napredovali, mnogo nas je nerviralo sto nemamo bubanj... Uglavnom kad odradimo neku stvar odradimo je do kraja... ono imali smo jedno 7-8 bubnjara, ali nijedan nije imao bubnjeve hehe... A ritam koji nam je davao procesor od gitare smara jer je monoton naravno.... Pravili smo sami bubnjeve u Frooty Loopsu ali nismo toliko iskusni za to, a i nije ni priblizno isto dobar osecaj... Kasnije nam je doso i treci ( Backup ) gitarista... Koji nam stvarno nije trebao al eto... A i ne moze pevacica da peva ono sto moze pevac... Sve u svemu sranje Wink. Nadji ti bubnjara, bass, gitaru i pevaca i lako ces... O Boze obozavam Iced Earth!!! A i Pantera nije losa hehe
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 02:34:31 od w!7o5ko »
IP sačuvana
social share
Ajzdrt!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 270
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
Jbg shto je najgore danas je teshko natji ljude za ritam sekciju, ja sam se zlopatio za basistom kad sam hteo da pravim Malmsteen tribute, nashao sam i pevacha, gitaristu imadem, klavijaturistu sam chak nashao ali jbg basistu nikako natji pa to ti je. Danas pravim tj sklapam bend koji tje svirati neshto shto josh niko nije chuo na domatjoj sceni Smiley meshavina malo extremnijeg zvuka, melodike i tehnike, do dushe nadam se da netje biti oskudice sa basistima ovaj put Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

No Rest for the Wicked

Zodijak Aries
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Izvinjavam se na refreshanju teme ali moram ovo da napisem.

Necu objasnjavati kako da skupite ekipu zato sto je darthmaul to vec super objasnio.
E sada da biste uspeli na balkanu sa svojim bendom, da bi ceo balkan i sire znali za vas morate da radite gluposti.
100% istina.  Probajte na koncertu da se skinete goli i da vas neki drug/drugarica uslika kamerom i odete i stavite u novine.  Zakoljite kokosku na koncertu i prskajte krvlju i odnesite snimak u neku televiziju gde ce ga prikazati.
Primer Exploziv na PRVA TV.  Kontraverzan izgled kao Marilyn Manson i ludost kao Ozzy Osbourne je pun pogodak.
Pravite svakakve gluposti da bi se proculo za vas i onda ce vas pozvati na neku televiziju ili pak u rijaliti show sto je super za bend.  Svi ce onda cuti za vas i ljudi koji slusaju takvu vrstu muzike ce vam dolazite na koncerte.
Imam samo jedan predlog a to je da pesme pisete iskljucivo na engleskom iz postovanja prema onima koji su izmislili taj zanr kao sto je naprimer Black Sabbath zasluzan za Heavy Metal.
Ako se sramotite i ako vas je stid da uradite ono sto sam gore naveo nemojte onda ni misliti o popularnosti.
Ja sto sam naucio iz zivota jeste da bog cuva pijandure i budale.
Ozzy je covek koji je bio na 10 droga istovremeno, drogirao se punih 40 i kusur godina ali i dalje je ziv, covek koji je odgrizao glavu slepom misu i dobio besnilo, posrao se u hotelu i govnima mazao zidove i lizao tudju pisacku su samo neke gluposti koje su ga proslavile i zbog kojih je ovo sto jeste.  Znam da ima onih koji ce reci da ovo sto sam napisao nije nista drugo no gomila sranja, ali ovo je istina - ovo je Srbija - drugog i lakseg puta nema, ovde se ne gleda talenat vec ludost.  Ko ima muda, taj ce uspeti i biti slavan.

Ovaj post napisan da podrzi one koji istinski zele da uspeju u ovoj nameri, a oni koji su weak ni ne moraju da citaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:43:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.