Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:41:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako napraviti podvodnu pusku  (Pročitano 44380 puta)
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0.1
Ima li polovnih gumenjara na prodaju??nikako da nadem neku. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
HTC Tattoo
Citat: ikarus214 link=topic=553767. msg9865849#msg9865849 date=1312542650
Ajmo ovako,

kao prvo, razgovor o Crnoj Gori, ronjenju tamo, ribolovu ili bilo kakvim podvodnim aktivnostima, treba odmah prekinuti!Ali odmah!
Crna gora je jedna, jedna, ja bih sada upotrebio, ali izraza nemam, za njihovu zatucanost, regulative, "pravila" i "zakone" vezane za ronjenje i aktivnosti, na moru koje realno, ali realno, nema nist ada ponudi u odnosu na druga mora- sto se ronjenja tice, naspram onoga sto za uzvrat trazi. Ja razumem Hurgadu npr.  bomba lokacija za ronjenje, pa i da ti traze milion propisa(sto ne traze) ali tripovati se kao sto nam se susedi tripuju da imaju najludje ronilacke lokacije i drati novcem jadan narod, niti cu im dozvoliti niti cu ih ikada, ikada preporuciti.
Kada smo se ogradili od ronilackog debakla, nastavljamo dalje.

1. U Beogradu ne znam gde ih ima, ali znam gde ih mozes nabaviti i to da ti stignu na adresu. Ako zelis dacu ti podatke coveka, javi se na pm.  da ne reklamiramo.

2. Dobar i los izbor kao amater ne mozes da istancas, ali ono sto mogu da ti kazem je da sve jace firme, Cressi, Mares, Beuchat, Seac Sub, mogu da ti ponude dobre entry-level puske.

3. Definitivno na lastis. Kao pocetniku, lakse su ti za odrzavanje, nategnes i uzivas, eventualno sezonski, po potrebi, zamenis trake(elasticne).

4. Sto se tice zakonske regulative, sa njom nisam definitivno upoznat, ali znam da svake godine, bez problema, puska ide preko granice jer je u torbi, i koristi se u Grckoj bez ikakve dozvole bez problema. E sada, pominje se u Grckoj neka dozvola od lucke kapetanije od 10-12eur, na mesecnj bazi, mada su to sada naklapanja o kojima ne znam mnogo jer do sada nisam vadio dozvolu.

Preporucujem ti da pusku kupis!
Danilu sam objasnio situaciju, medjutim vidim da sam poceo da ispadam party pooper.
Umece u stolariji i "majsoricavost" nisu jedine vestine potrebne za podvodni ribolov, i koliko god dobro obradio drvo, moras da posedujes vise iskustva da bi sve to na kraju pod vodom-leglo. Nije problem napraviti je da lici, i to da lici ohoho!
Problem je da kada opalish, ona ne uvrce, ne zanosi, da je harpun izbalansiran(nadam se da harpun ne pravis sam  :shock: ) itd. . .

Ajde baci mi na PP kontakt tog coveka koji dobavlja puske.  Hvala :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Na saci beli puder kad samaram drolju.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 52
Zastava Leva polovina meseca
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Kolko si ti ulozio u tu pusku mogo si da kupis znas kolko riba da jedes celu godinu  Smile ...Svaka cast za trud,nadam se da ce ti doneti profit ,mada to se tesko desava u srbiji    Smile
IP sačuvana
social share
Na saci beli puder kad samaram drolju.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:41:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.