Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako napraviti DVD video  (Pročitano 1613 puta)
01. Sep 2005, 15:23:06
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Problem je sledeci- uz Tv karticu dobio sam neke programe za pravljenje filmova: Ulead VideoStudio i Ulead DVD Movie Factory.Programi su prilicno jednostavni za upotrebu,sto meni kao pocetniku odgovara.Medjutim kad sve uradim,i kad treba da mi nareze disk,javlja mi problem sa "source file"-om,odnosno tim mojim filmom.On je u Mpeg formatu,verovatno treba da bude u DVD formatu?Kako to da uradim? Jel ima neki drugi besplatan program? Ne mogu ni ono sto snimim sa TV-a da narezem,imam isti problem.
Hvala unapred
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Koji je najbolji freeware program za pravljenje DVD videa? U najkracem,treba mi najjednostavnije: da mogu da isecem neke delove,da napravim meni,i da narezem,tj. napravim video DVD
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Freeware, da ja znam, sa tom namenom + kvalitetan. Tesko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Nasao sam da narucim programe,kakvi su Power director ili DVD producer?Koji je bolji (laksi)?
Pozdrav
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Ulead DVD Movie Factory izuzetan program.Prebacio sam masu VHS kaseta (prije jedno godinu i po dana) u DVD format s njim.Ne znam sto ti on pravi problem.Izvorna ekstenzija DVD fajla je .vob i taj program odlicno odradjuje posao (meni,chepteri i sve ostalo).Ima i jednu izvrsnu stvar sto moze da "konvertuje" i reze u "letu" tj. kada npr. "prebacujes" VHS na DVD od direktno (mislim VGA pa onda aplikacija) prihvata analogni signal,konvertuje ga u DVD format i odmah reze tj. uopste ne mora da pravi kao neki "image" na HDD (i da ti zauzme 4.6GB prostora) vec direktno reze  na DVD tj. ne moras imati ni truncice slobodnog prostora na HDD-u a odradis posao.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Problem je sledeci- uz Tv karticu dobio sam neke programe za pravljenje filmova: Ulead VideoStudio i Ulead DVD Movie Factory.Programi su prilicno jednostavni za upotrebu,sto meni kao pocetniku odgovara.Medjutim kad sve uradim,i kad treba da mi nareze disk,javlja mi problem sa "source file"-om,odnosno tim mojim filmom.On je u Mpeg formatu,verovatno treba da bude u DVD formatu?Kako to da uradim? Jel ima neki drugi besplatan program? Ne mogu ni ono sto snimim sa TV-a da narezem,imam isti problem.
Hvala unapred

Nema veze koji je format "source" fajla on ga mora konvertovati u .vob tj DVD fajl.Pa sustina DVD Movie Factory programa je u tome da bilo koji video fajl "prilagodi" DVD formatu (sa sve prevodom,menijem,capterima i ostalim).Za "DVD fajlove" tj. .vob fajlove ti ne treba nikakva aplikacija da bi ih narezao na DVD osim Nera  Smile.
« Poslednja izmena: 02. Sep 2005, 10:15:50 od djwhite »
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Ma program je odlican :-),ali do samog kraja,a onda kad pritisnem output,da mi reze,kaze mi "problem with source file"...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
mob
Nokia 7610
Samo da dodam jos jedno pitanje- kad hocu da otvorim neki video fajl (recimo nesto sto sam snimio sa TV kartice),u Virtualdub-u,kaze mi "No video frames found in MPEG file" i nece da ga otvori?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.