Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako najbezbolnije prekinuti s curom  (Pročitano 6274 puta)
21. Avg 2005, 21:58:36
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako najbezbolnije prekinuti s curom   
   
Ono što ti je nekad kod nje bilo simpatično, danas više ne možeš prožvakati. Najviše ti pili živce njezina potreba da uvijek bude u pravu, nedostatak i najmanje želje da čuje tvoje mišljenje te stalno provjeravanje s kim si bio. Nije ti više lijepo i rado bi izašao iz te veze, ali inercija je prokleta stvar. Kad bi se barem dogodilo neko čudo i ona odselila ili se zaljubila u nekog drugog i jednostavno nestala iz tvog života bezbolno…   
   
   
Odgađanje će ti samo otežati situaciju   
   
   
Nažalost, ne ide to tako. Prekidi su uvijek bolna stvar, zato ih ljudi odgađaju sve dok situacija ne postane totalno nepodnošljiva. U nedostatku hrabrosti, dečki znaju primijeniti metodu odvratnog ponašanja ne bi li curu prisilili da taj teški korak ona učini prva. Nemoj upasti u istu zamku! Budi iskren frajer, učini pravu stvar i kreni dalje. Nudimo ti 8 savjeta koji će i tebi i njoj olakšati taj neugodan čin (koliko je moguće).

1. ONA MORA SAZNATI PRVA

Nemoj ni slučajno prvo istrčati frendovima i razglasiti kako želiš prekinuti. Bez obzira koliko ti ide na živce, ona mora saznati prva. OK, s dečkima možeš podijeliti neke žalopojke, ali ako si odlučio prekinuti, onda je stvarno jadno da to ona čuje od nekog drugog.

2. ODABERI DAN

Kad si već toliko promišljao, onda promisli još malo i odaberi dan kada bi to bilo najbolje učiniti. Mislim, ni jedan dan nije idealan, ali neki su možda bolji od drugih.

Ako je tvoja cura iznimno osjetljiva biljka i siguran si da ćeš joj prekidom slomiti srce, onda je najbolje da odabereš PETAK. Tako ćeš joj dati vremena da se isplače preko vikenda u društvu svoje obitelji ili prijateljica. S druge strane, ako je tvoja cura brijačica bez sekunde odmora, onda je najbolje da prekinete u PONEDJELJAK. Tako će je dočekati radni tjedan pun obaveza koje će joj skretati misli s tebe.

3. RECI JOJ OSOBNO

Pristojnost nalaže da se takve stvari kažu osobno u četiri oka. Zaboravi na mobitel ili još gore, e-mail! Poštujemo tvoju želju da od neugodnog doživljaja budeš što dalje, da ne gledaš suze i ne ulaziš u rasprave, ali moraš postati muškarac, kad-tad.

4. NA NEUTRALNOM TERENU


   
Nemoj se iznenaditi ako reakcija bude burna!   

Nije fer nogirati je kod sebe doma, iako se tamo osjećaš najsigurnijim. To nju stavlja u ponižavajuću situaciju da se mora pokupiti (zajedno sa stvarima).

Nešto je bolja situacija ako se nalazite kod nje doma, ali prije toga dobro provjeri da doma nema starijeg buraza. Najbolje je pronaći neki neutralni teren bez puno ljudi i buke, neki parkić ili uz šetnju (sve je lakše u hodu). Zapamti, kako god se scena odvijala, ne postoji ni jedan razlog koji bi te opravdao da je ostaviš negdje usred pustoši. Nakon razgovora, najbolje bi bilo da je otpratiš do ulaza.

5. NE OBJAŠNJAVAJ PREVIŠE

Nema potrebe da ulaziš u prapovijest od stoljeća sedmog i da se sjetiš svih sitnica koje su te nagnale na taj korak. Očekuj da će postaviti tisuću 'zašto', ali ti se drži jednog jednostavnog iskrenog odgovora.

Ako je razlog prekida prevara ili koketiranje s drogama koje ne odobravaš, onda reci to, ali najčešći je odgovor jednostavna istina da kemije više nema. I ne obećavaj da ćeš je nazvati, ako nećeš. To će srušiti sve poštovanje koje si stekao.

6. NEMOJ SE PREDOMISLITI

Malo je vjerojatno da će cura reći: 'OK. Razumijem. Zaista je tako najbolje. Sretno!' To ima samo na filmu. U stvarnosti će se primiti argumentiranja i objašnjavanja zašto je tako postupala u nadi da će to promijeniti cijelu situaciju.

Mnogo je vjerojatnije da će jednostavno plakati i kroz suze ponavljati: 'Ne razumijem…, zašto to radiš…?' U svakom slučaju, ako si odlučio, onda se ne predomišljaj. Nema ništa gore od natezanja. Ili ste zajedno jer si odgovarate ili niste! Kraj priče.

7. SPREMI SE NA SUZE


   
Ako nema suza, zabrini se   

Suza će sigurno biti. To znači da je cura pametna i shvaća da je kraj. Kad prve suze poteku, budi suosjećajan, ali ne dopusti da te preplave emocije. Zadrži hladnu glavu. Zabrini se ako suze izostanu. To može biti znak da uopće ne vjeruje da se to događa i čvrsto se drži svog filma ili sprema grdu osvetu pa je obuzeta mržnjom umjesto tugom.

8. IZAĐI S FRENDOVIMA

Nakon tako teško obavljenog zadatka, dobro bi bilo da nisi sam, da ne vrtiš iste slike i rečenice po stoti put. Isplaniraj nešto s frendovima kako ne bi zapao u osjećaj krivnje i posegnuo za telefonom.
   
   
T-portal \ V.S.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Ako cemo pravo, najbezbolnije je ne javljati se neko vreme, pa ce sigurno pre ili kasnije shvatiti...ali ovo je svakako najpostenije i toga bi otprilike svako trebao da se pridrzava.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Neki ljudi se jednostavno rastanu sami od sebe ....  Smile  to se meni najcesce dogadja..... odplutam na drugu stranu...

« Poslednja izmena: 22. Avg 2005, 00:15:48 od Cyber Cow »
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 72
eh stvarnoi,raskid je bolan.
Ja znam da je bolno kad mene ostavi neko koga volim a manje bolno kad ja nekoga koga ne volim.To je dokaz da covjek ipak mora najvise sebe da voli i taako ce prebrodit lakse sve zivo.
IP sačuvana
social share
Srecna sam i hvala ti Boze za sve dobro sto si mi dao mnogooooo mnogooooooo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
A ako se sa tim samoljubljem pretera , covek postaje egoisticna svinja koja uvek zavrsi sama na kraju...poenta je da neke rane i neka razocarenja u zivotu moras da prezivis...ide to tako po redu voznje Smile
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Rece pre neki dan jedan kolega...
Ja se otreznim.. i njoj i meni bude sve jasno...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.