Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako li radi zenski mozak?  (Pročitano 30989 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
samo od rasprave sa Tobom naravno, inace me niko nije terao da se ukljucim u rad Foruma...

i odakle ti pravo da sudis o zivotima drugih clanova Foruma (mene)?  pogotovu ne ovako kako to sada radis! šta se koga tiče da li ja imam dugove ili nemam ?
ti jesi Gazda ovog Foruma, ali to ne znači da uvek imaš pravo... tačno je da imaš visok IQ ali to ne podrazumeva iskustvo u radu sa ljudima
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
~sadrzaj poruke obrisan, nista licno nije bilo, ali ni nista bitno, sve sto treba raspravicemo na private~
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
SF ovo uopste nije za javnu raspravu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Preterali ste malo. Ajd sad sve to na pp
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
@SF

Da budem iskren, vec mi pomalo ide na zivce nacin tvog ophodjenja prema ostalim ljudima na ovom forumu... Ne moras biti snishodljiv ni prema kome... Ne dajem ni tebi ni njoj za pravo, ali, brate, stvarno preterujes kada je rec o nekim stvarima... Razumem ja i tvoje stavove i tvoje godine, ali ne razumem zasto mislis da ti moras stalno biti u pravu... Drugo, ako si vec ti napravio ovaj forum, ako o njemu stalno govoris kao o demokratskom, objasni mi gde nestade ono najosnovnije postovanje prema ljudima koji ovde iznose svoje misljenje (sloboda govora - secas se?)... Pazljivo sam procitao sve postove o ovoj temi, svih 17 stranica... Mislim da to pomalo govori o mojoj upucenosti u sadrzaj svih (a posebno tvojih, zato sto se obracam tebi) postova... SF, o'ladi malo...


@ALL

Buduci da se topic odnosi na nacin rada zenskog mozga, da kazem i o tome par stvari...

Prvo, detaljnim istrazivanjem dosao sam do zakljucka da zenski mozak radi na principu antigravitacione sile koja u konjugaciji sa vektorskim proizvodom pravaca hormonskih razvojnih putanja i induktiviteta trenutnih drustvenih desavanja obrazuje polje frekvencionog magnetnog zracenja ciji intenzitet raslojavanja naizmenicnih strujnih tokova ima obrnuto zrazmeran uticaj na pripadnike muske populacije, cime se nacin prosudjivanja objekta koji se u narodu naziva "zenski mozak" uglavnom svodi na strogo sprovodjenje takozvanih Murphy-jevih zakona... Ovim postupkom, zracenje koje gorepomenuti objekat proizvodi ima, do te mere, stetne posledice na tzv. "muski mozak" da kod istog proizvodi stanja iracionalizacije svesti u narodu poznata pod terminima "podilkaniti", "odlepiti", "postati izgubljen slucaj", "postati sjeban"... Medjutim, naucno je dokazano (a praksom potvrdjeno) da postoji jos nekoliko stanja svesti koje "muski mozak" moze doziveti kao posledicu radijacije "zenskog mozga"... Na primer: "zaboraviti na drustvo ostalih 'muskih mozgova'", "promeniti se", a kao najopasniji slucaj navodi se primer tzv. "prestanka unosenja piva". Praksa govori da za poslednji slucaj lek nije pronadjen i da se jedinke-nosioci "muskog mozga" momentalno proglasavaju mrtvim...

Istrazivac,
Dell Boy Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Izvinjavam se sto su se neke licne stvari umesale u javnu raspravu.
Onaj ozbiljniji i bitniji deo stvari ide na private, ali ovi repovi koji su ovde objavljeni jasni su samo meni i nadam se JeJi. Nisam trebao to mozda javno, ali... Biti profesor u skoli prezivljavanja nije uopste jednostavna stvar, ne volim kad to neko uproscava i dovodi do toga.

@Dell
Ne mislim da sam uvek u pravu, ali tacno znam kad to jesam i uvek cu to isterati do kraja ma koliko me kostalo. Jebiga takav sam.
Sto se demokratije tice... svako ima pravo da iznese sta misli, ako me njegovo misljenje ja cu ga [kao sto bi i svako drugi uradio] iskomentarisati, eventualno malo detaljnije odbraniti svoje stavove i to je to.
Par puta samo je dolazilo do konflikata ove vrste, i oni su reseni, sto se nadam da ce i ovaj put biti slucaj. Jednostavno ja sam iskren uvek, sto mozda nije pametno, ali se isplati, bar covek mirno spava, i ne volim kad neko na ozbiljne stvari gleda povrsno ili na neke teme otvoreno laze. Nije to slucaj ovde, to je slucaj od pre.
Radim kao konj da bi moja porodica prezivela i zaista mi ne treba da cujem da se neko proziva profesorom te skole a za to nema osnova. Taj neko bi trebao bar da moze sve ispite da polozi... a ja svakog prvog vidim kako je zajebano poloziti mesecni ispit iz ekonomije.

p.s. jako zanimljiv komentar si dao ispod, svaka cast Smiley zaista, svaka cast.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 229
Posle ovog meni samo ostaje da komentarisem kako ste pametni. Ja sam ipak ovde smao za glupe komentare. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.