Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako koristiti Canon SX150 IS? Svi saveti obrodošli, početnik  (Pročitano 11711 puta)
14. Jan 2014, 13:20:39
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
Browser
Chrome 31.0.1650.63
ovako...dobio sam na poklon navedeni aparat, ali slabo se snalazim, u auto modu nekad upali blic nekad ne, kada ne upali slike su tamnije i bezveze..da li je falinka samo ovog primerka što se čuje šum pri zumiranju i mnogo sporo zumira video, gledao sam nešto na netu chdk za canon aparate i pitam se da li to trebam da ubacim da bude kvalitetnije snimanje, ali pošto je u alpha fazi, nisam siguran koliko je to pametno. Svi saveti kako praviti bolje fotke u svim uslovima i video takođe dobroošli  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 692
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 32.0.1700.76
baš ste od pomoći!
« Poslednja izmena: 18. Jan 2014, 16:09:52 od kvm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


All excess is rooted in emptiness.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Northern BiH
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
LG L9
baš ste od pomoći!

Druze, mislim da puno ocekujes od ljudi za postavljena pitanja koja su jako opsirna. Tesko da ce se neko muciti da te nauci svim osnovama fotografije, kad se iz pitanja koja si postavio ocigledno vidi da se nisi potrudio da sam nesto saznas. Sve sto si opisao je potpuno normalno. Posto si pocetnik ne igraj se sa CHDK.

Kao prvo procitaj uputstvo od aparata, zatim nauci sta je to ekspozicija i kako da je kontrolises na svom aparatu. Potrazi malo po netu, imas npr. ovaj clanak: http://saveti.kombib.rs/KAKO_DA_koristite_rucni_rezim_rada_fotoaparata_.html
Ako znas engleski potrazi objasnjenja za: exposure, exposure compensation, exposure triangle, ISO sensitivity, composition, rule of thirds, itd.

Ako ti nesto ne bude jasno pitaj ovdje. Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Pozdrav.  Pisem ovde da ne bih otvarao novu temu, a pitanje je slicno.  Imam web cameru Vimicro USB2. 0 UVC PC Camera #2.  radi na skype, ali nece da radi kada ukljucim omegle ili neki drugi slican sajt. . . .  Kako da to namestim? hvala :D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.