Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako koji horoskopski znak šokira partnera  (Pročitano 8190 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Citat
, nisam u braku sa tim nekim

pa i kad si u braku treba ponekad odvojiti se malo od onog drugog..pa niste vezani pupcanom vrpscom iako ste u braku  Smile

otici sa drugaricama na pice, u setnju, otici kod rodbine na nekoliko dana , otici na letovanje sa detetom bez njega ...
kakav je to problem?
problem moze da postoji samo u vezama gde nema dovoljno poverenja ili u onim zatucanim vezama\brakovima gde zene ne sme da ode negde bez muza Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 
Citat
onim zatucanim vezama\brakovima gde zene ne sme da ode negde bez muza Smile

Joj takav brak su imali moji roditelji i ja imam fobiju od toga, ako me samo neko pita gde ces, ja odmah pravim skandal. Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Citat
onim zatucanim vezama\brakovima gde zene ne sme da ode negde bez muza Smile
ako me samo neko pita gde ces, ja odmah pravim skandal. Smile

Ovo mi zvuci poznato... Smile

@Munka
Elem, sto se mene tice, itekako sam svestan da ako sam sa nekim u vezi ili cak u braku to ne znaci da cemo sto kazes cak i sutra biti zajedno niti to trazim od nekog. Drugim recima, smatram da mi ne duguje niko nista ma kako da nam je lepo bilo i sta god da mi je ta osoba govorila da ce biti. Isto tako sam svestan da moze da me prevari tako sto ce da se odveze na parking sa tipa kolegom tamo da se kresnu i da ja nikad to ne saznam. Mislim, koliko joj efektivno treba vremena za to, 20min? Smile

Samo kazem, Smile more je idealno mesto da se prevara desi. Sunce oslobadja hormone kojima su ljudi sexualno aktivniji i osecaju se pozeljnije. Jos kad uzmes da ti je partner, bukvalno, zaista daleko, onda ce recimo taj gard koji zene uglavnom imaju prema drugim muskarcima kada su u vezi (gard je i dobar i los ajmo reci..) biti labaviji nego inace i rastu sanse da ce se 'stvari' desiti..

Licno znam (a nemam neki sirok krug prijatelja) trojicu likova koje su devojke prevarile na moru. Meni to dosta govori i, da, ja sad pravim klasicnu generalizaciju za koju mislim da se u ovom slucaju moze napraviti, a da nije 'van svake pameti..'. Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2010, 13:40:52 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
otici na letovanje sa detetom bez njega ...
kakav je to problem?

Veliki, za neke ljude. Nepremostiv.. nemoguc dogadjaj  Smile  Znam takve, to se prosto ne desava. Uz objasnjenje da je on ljubomoran. Dobro, postujem, svako ima svoje. Kod mene to ne prolazi.. ja mislim da je to bolest .. posesivnost .. i zavidnost - "kad ne mogu ja, neces ni ti" i cist egoizam jer ni jednog momenta ne misli da je deci to potrebnije nego roditeljima. Kazem, znam ovaj primer, razmisljala sam o njemu neko vreme i shvatila da je cista sebicnost.

A sto se tice prevara na moru, pa isto ti je kad odes na sluzbeni put (dobro, zene kod nas ne idu cesto na sluzbene puteve, pa muskarci nemaju tu naviku odvajanja i svesnosti da je ona sada "negde daleko sa gomilom drugih ljudi") .. ali princip je valjda isti majku mu .. mislim da je svako mesto idealno kad ljudi zele da se povataju. Kad ne zele ili nece da se to desi - mogu da budu mrtvi pijani na Bahamima.. goli u bazenu.. itd...  Smile

Ne znam, meni je sasvim prirodno da se devojke skupe i odu na letovanje .. bez obzira imaju li veze, brakove. To je odusak, ventil i treba da se desava. A mama sa decom .. to mi je sasvim normalno. Celo svoje detinjstvo provela sam na moru sa mamom, tata radi, pa kad uzme odmor dodje i on, pa ode.. pa opet dodje. Meni je to sasvim normalna stvar. Samo su ljudi nenormalni  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Citat
Veliki, za neke ljude. Nepremostiv.. nemoguc dogadjaj  Smile  Znam takve, to se prosto ne desava. Uz objasnjenje da je on ljubomoran. Dobro, postujem, svako ima svoje. Kod mene to ne prolazi.. ja mislim da je to bolest .. posesivnost .. i zavidnost - "kad ne mogu ja, neces ni ti" i cist egoizam jer ni jednog momenta ne misli da je deci to potrebnije nego roditeljima. Kazem, znam ovaj primer, razmisljala sam o njemu neko vreme i shvatila da je cista sebicnost.


prosle godine smo isli zajedno na more . ali godinu dana pre toga nismo. steki i ja smo otisli sami. zasto ? zato sto tata nije mogao zbog posla. neka glupost je iskrsla bukvalno 5 dana pred polazak. mogla sam da otkazem jer isla kod sestre u njenu kucu.
on je rekao da idemo , kad on ne moze da nama bar bude lepo.
iskreno, tako sam ga "naucila " da razmislja. nije bio takav pre Smile
a drugo...otisla bih pogotovo onda kad bi rekao "Ne" jer ne bih svarila toliku sebicnost i bezobrazluk  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
Hvala  Smile  ponekad pomislim da sa mnom nesto nije u redu i ozbiljno se zabrinem  Smile 

Ja jednostavno ne umem da funkcionisem sa sebicnim i posesivnim osobama i kraj.. moze iz oka da mi ispadne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.99
moze da vas sokira svaki znak to sve zavisi od licnosti odnosno od samog coveka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Nokia 
Hvala  Smile  ponekad pomislim da sa mnom nesto nije u redu i ozbiljno se zabrinem  Smile 

Ja jednostavno ne umem da funkcionisem sa sebicnim i posesivnim osobama i kraj.. moze iz oka da mi ispadne  Smile

ni ja . ja nisam nicije vlasnistvo.ni sinu ne dozvoljavam da se tako prema meni ophodi.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
sokiraju najvise jarcevi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
Sta je sokantno ako saopstis partneru da ides na letovanje sa drugaricama?  Smile   Smile

hehe, slazem se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.