Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:59:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako je zaprositi?  (Pročitano 9893 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Skupi drustvo, otidite u kafanu i placaj dok se svi ne napiju, ti naravno nemoj...
Onda je zovni negde da se prosetas da se nadjetu u parku, pogodno sto blize kafani, i kad dodje reci ortacima da budu negde nazad, i kad sednete ili stanete tik jedno do drugog, nek pocnu da pevaju neku pesmu(jedina od colica)
i ti joj daj prsten ne moras nista da kazes.....

ovo sam ozbiljno mislio, jbg ipak imas 30+ godina idi kod nje daj joj ruzu unutra stavi prsten.... 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
Fora sa bilbordom je već provaljena. Lepa ideja ali već viđeno. Nažalost kako god da je zaprosiš sigurno ćeš to uraditi na neki manje ili više poznat način. J...ga nasleđe civilizacije. Mada način i nije toliko bitan, bitno je da ona prepozna u tvojim očima koliko je voliš i da ćeš je tim istim očima gledati i milovati ceo život. Ako se zbuniš, tuc, muc i ostalo ne očajavaj. Možda joj to bude jako simpatično i draže nego neka ustaljena prosidba u fancy restoranu. Na kraju krajeva sam čin prosidbe i nije toliko bitan. Bitno je da se vi volite i da ti misliš da je ona ta. Puno sreće i samo hrabro.  [smilie=frisko59.gif]
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zavisi kakav je ona tip-da li voli klasiku ili nesto neobicno...  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Nepoznat
Browser
http: Nepoznat
Uradio bih tako sto bih angazirao taj dan jednog ronioca, koji bi kroz medjusoban dogovor urucio njoj prosidbu taj dan kad budete setali pored vode (reka, more). Kao sto nagovestava on u jednom trenu izlazi iz vode i ide pravac njoj da joj uruci nepoznato (gde ona sad zavisi po reagovanju moze da uzme i kao ne) a ti ozbiljno, pasivno, zbunjeno i cak mimikom reagiras da ga uzme (to sam vidi kako najbolje) dok ona ako bude uzimala to da cita ne primeti da to ima veze bilo sta sa tobom. Poruka samog desavanje dolazi iz dubine sto oznacava da ti je stalo do te osobe, koji kroz ovaj cin zelis da demonstriras. Efekat iznanadjenja, radosti pa i logicno potvrde bi se trebao pojaviti ako ta osoba razmislja kao i ti sto se tice daljnjeg zajednickog zivota, koji zeli da se na ovaj nacin potvrdi. Uglavnom mozes i sam da urucis prosidbu ako znas da ronis Smiley a i moze da je sam ronilac isprosi radi sebe Smiley Uglavnom mastaj i deluj realno Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mozes da procitas/saslusas savete, raznih ludih kombinacija ima... ipak... neka to bude onako kako ti osecaj iz dubine duse nalaze  Smile ti najbolje znas sta ona voli... neka bude u tvom stilu Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Citat
T-majca sa natpisom: Udaj se za mene Njenoime

Ovo mi deluje kao fina a jeftina kombinacija...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Bog cuva Srbe,a sreca prati hrabre!!!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 933
Zastava Novi Sad,Srbija i Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Nokia 6080
Pozoves 041/106-601 i dobijes "Sve za ljubav" !Ako se ti ne setis neke ideje(svejedno ce ispasti dobro,jer je umesana ekipa Emotion-a),onda i oni mogu da smisle nesto.I sto je najbolje sve o njihovom tj. nasem trosku.Svi vole da budu na TV-u,a pogotovo zene!  Smile



                                                    Smile
IP sačuvana
social share
D...o

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa bas i nije tako. To je ipak jedan trenutak koji pripada samo njima, siroke narodne mase su suvisne... ali dobro, neki zaista vole publicitet Smile (moju jacu polovinu bih ubila da tako nesto uradi)... Ako je vec u mogucnosti da "pravi vratolomije", neka iznajmi avion koji ce leteti i "vuci" poruku sadrzine "draga (ime), udaj se za mene i ucini me najsrecnijim covekom na svetu a i sire", pa kao slucajno se nasli na mestu gde ce ona to videti  Smile ili ... (ne znam gde su lokacijski, u BG-u je to moguce)... neka iznajmi "leteci" balon i recimo, dok se dive pogledu, on je zaprosi Smile Ima toliko nacina... ali sve zavisi od toga sta ona voli, odnosno sta je on spreman da uradi da bi to bilo romanticno  Smile
« Poslednja izmena: 06. Feb 2006, 15:15:57 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Bog cuva Srbe,a sreca prati hrabre!!!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 933
Zastava Novi Sad,Srbija i Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
Nokia 6080
Oblachak,svidja mi se tvoj avatar,hoces li se udati za mene?





                                                                  Smile
IP sačuvana
social share
D...o

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
xaxaxaxa e bravo  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 16:59:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.