Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:16:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: -Kako je Ceda presao cenzus-  (Pročitano 7931 puta)
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kako je prešao?

220 000 građana Srbije otišlo i zaokružilo njegovo ime.
I to posle svog pljuvanja, uništavanja, pokušaja ubistava...

Tek početak... Smile
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Metalika moj dobar drugar

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 69
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N70 ME
Oduvek sam se pitao da li su Ameri sleteli na mesec i logikom sam saznao da nisu... Ali mi nikad nece biti jasno kako je Ceda presao cenzus!

p.s. Ukoliko se tema ne slaze sa pravilima foruma i sl, molim da se obrise.

Cedomir zvani narkoman je preso cenzus zahvaljujuci napaljenim "Vojvodjanima" koji su glasali za koaliciju LSVa "Zajedno za Vojvodinu" (ako me secanje ne vara?).
« Poslednja izmena: 24. Apr 2007, 05:55:44 od Dead Head »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Oduvek sam se pitao da li su Ameri sleteli na mesec i logikom sam saznao da nisu... Ali mi nikad nece biti jasno kako je Ceda presao cenzus!

p.s. Ukoliko se tema ne slaze sa pravilima foruma i sl, molim da se obrise.

А вијорила се застава хебига Smile

Не треба бити много мудар па провалити одакле им 5%. Скупило се све што је надркано на Србију... сад би они могли да демантују... али ајде да набрајамо на шта су све надркани и видећемо да је то идентитет Србије. А с обзиром да су спремни да жртвују и њен интегритет на олтару "евроатланских интеграција" Smile
Дакле, ту су сепаратисти из ЛСДВ који имају бар пар процената, квази-ЛБГТ-левичари, они напаљени на све са Запада, чак је и БаДиЂ принео свој део, ваљда зато што здраво-мрзи-Коштуницу...
Све у свему нема мистерије и ја сам и очекивао да ће они проћи (као што сам очекивао и за Г17 и СПС).
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Z600
Jedan od razloga ...je i svakako  i predizborna kampanja, koja je bila najaktivnija , najskuplja, i markentiski dobro odradjena!

Samo se na kraju svega postavlja pitanje odkud toliki milioni da se uloze u kampanju.... , jednoj tek formiranoj politickoj stranci , koja ima clanova... onoliko koliko ima clanova porodica rukovodilaca stranke!

Tu je i razlog sto je LDP ukrao veliki broj biraca DS-a! ....naravno ne slucajno, od koga ce dobiti glasove ako ne od najblizih!

Veliki deo kampanje je bio usmeren ka napadima na Tadica kao naslednika trona u DS-u!
...jedan primer iz reklame ...DIVLJAN A NE SAPER  ( slikovito receno ldp a ne ds) !


IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedan od razloga ...je i svakako i predizborna kampanja, koja je bila najaktivnija , najskuplja, i markentiski dobro odradjena!

Samo se na kraju svega postavlja pitanje odkud toliki milioni da se uloze u kampanju.... , jednoj tek formiranoj politickoj stranci , koja ima clanova... onoliko koliko ima clanova porodica rukovodilaca stranke!

Ех сад, а откуд стуенту паре да оркупи фирму?!? Smile

Citat
Veliki deo kampanje je bio usmeren ka napadima na Tadica kao naslednika trona u DS-u!
...jedan primer iz reklame ...DIVLJAN A NE SAPER  ( slikovito receno ldp a ne ds) !

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Та парола показује колико су либерални и склони да прихвате другачији начин живота и поглед на свет. Они то не признају чак ни у уметности. Уметник који је за другу странку самим тим је "гори" од "њиховог" Smile

Kako je prešao?

220 000 građana Srbije otišlo i zaokružilo njegovo ime.
I to posle svog pljuvanja, uništavanja, pokušaja ubistava...

Tek početak... Smile


IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
lsv,ljajic zajedno jos par stranaka su 2003 izasli na izbore kao koalicija zajedno za toleranciju i osvojili oko 4%....eto kako je presao cenzus,nasao je stranku sa velikim kapacitetom platio koliko je trebalo dodao svojih 1-2 % i evoga u skupstini zajedno sa rizom haljimijem u poslanickom klubu

ps.naravno canak je pokupio pare i pobegao od cede....
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Molim bez vrijedjanja politicara...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
Citat
Tu je i razlog sto je LDP ukrao veliki broj biraca DS-a!

sto volim rec ukrao u ovom kontextu  Smile

"ko da su biraci ovce, a mi krademo deo stada"
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Citat
"ko da su biraci ovce, a mi krademo deo stada"
Pa kad govoris o glasacima LDP covek stvarno mora da se zamisli..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
Tu je i razlog sto je LDP ukrao veliki broj biraca DS-a!

sto volim rec ukrao u ovom kontextu  Smile

"ko da su biraci ovce, a mi krademo deo stada"
Smile
 Znači, sad se postavlja pitanje da li je Čeda junak prešao cenzus sam na svom Šarcu ili je to stvar politike i koalicija ... Mora od nečeg da se počne i da se gradi dalje.
        Nego, ne postavlja se pitanje drugih koalicija, samo Čeda smeta pa smeta, kao nekad Đinđić kad se postavljalo isto pitanje.
     
Ova tema je nebulozna , bolje otvorite novu sa nazivom "Da li je Čeda narkoman" ako hoćete da se ispucavate.
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:16:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.