Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:32:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako Japanci vide sovjetsku tehniku  (Pročitano 3540 puta)
30. Dec 2008, 20:07:39
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Dal zato sto cvikaju od njih ili sta vec ali mali zuti dosta prate REuse. Evo jednog zanimljivog linka:

http://www.ccthere.com/thread/1851932

Obratite paznju na prve crno bele slike Su-27 i P-3 Oriona. To su prvi snimci ikad iz bliza uradjeni vezani za Su-27 i bas ih je nacinila posada Norveskog Oriona. S-27 je toliko blizu proleteo da je otkinuo jedan krak elise iposle toga je Suhoj odleteo kao da nista nije bilo. Od tog trenutka me taj avion odusevljava! Bruka i sramota da jos nisam nabavio maketu ali ispravicu ja to u 2009!!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Suhoj? To je nešto najžešće što sam video od aviona - sve same "zajebane" sprave. A što se tiče izgleda, neprevaziđeni! Super je tema. Počeo sam da malo izučavam Suhoja ali toliko mnogo imaaaaa... Smile
Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 7710
Dal zato sto cvikaju od njih ili sta vec ali mali zuti dosta prate REuse. Evo jednog zanimljivog linka:

http://www.ccthere.com/thread/1851932

Obratite paznju na prve crno bele slike Su-27 i P-3 Oriona. To su prvi snimci ikad iz bliza uradjeni vezani za Su-27 i bas ih je nacinila posada Norveskog Oriona. S-27 je toliko blizu proleteo da je otkinuo jedan krak elise iposle toga je Suhoj odleteo kao da nista nije bilo. Od tog trenutka me taj avion odusevljava! Bruka i sramota da jos nisam nabavio maketu ali ispravicu ja to u 2009!!
jes kad ja neznam japanski a google translation se pravi blesav, ti pilot govoris japanski?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Imam ja japanski za posetnike...evo sa'cu ja ocas posla. Vaistinu bi bilo dobro da znamo sta pisu. A jos bolje bi bilo da se Japanci isprse za jednu dve eskadrule SU.

Bas je faca ovaj pilot u SU, kao da im je prisao sa zastavom 101 onako sa sve laktom izbacenim kroz prozor i zadenutim srafcigerom Smile
Moze li jos neki detalj o datom dogadjaju? ...kako su prali gace posadi Oriona itd
« Poslednja izmena: 31. Dec 2008, 08:00:58 od milelale »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Ne znam japanski ali moze da se prevede na Engleski mada.... Japanci govore nekako arhaicno a i ako ne znate neke izraze onda mogu neki izrazi da zbune.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
hehehe mnogo toga bi mogli pa več i prave mali žuti za usa air force......osobito elektronike......može li neko da izvuče text koji zabranjuje japancima stvari oko armije......znam da su sada japanci slali svoje brodove uz obalu somalije....ali mi se čini da nema paljbe........ Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
može li neko da izvuče text koji zabranjuje japancima stvari oko armije

Из устава:

CHAPTER II: RENUNCIATION OF WAR
Article 9:
Aspiring sincerely to an international peace based on justice and order, the Japanese people forever renounce war as a sovereign right of the nation and the threat or use of force as means of settling international disputes. 2) In order to accomplish the aim of the preceding paragraph, land, sea, and air forces, as well as other war potential, will never be maintained. The right of belligerency of the state will not be recognized.

Наравно то их изгледа није спречило да оснују самоодбрамбене снаге Smile
« Poslednja izmena: 31. Dec 2008, 10:15:56 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 
Citat
Наравно то их изгледа није спречило да оснују самоодбрамбене снаге
....pa imaju potpuno pravo da se brane ako jih neko napadne....pa logično je da brane suverenitet.......imaju problema oko testova raketa i slično....uvek se tu neko oglasi......
« Poslednja izmena: 31. Dec 2008, 10:31:00 od HasBiba »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Pre par decenija je Hitachi ispiorucio elektroniku za Sovjetske podmornice i... unistli su tu firmu i njeno poslovanje.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pre par decenija je Hitachi ispiorucio elektroniku za Sovjetske podmornice i... unistli su tu firmu i njeno poslovanje.

Za ovo prvi put cujem Smile,ako su samo zbog toga unistili firmu nemam reci, licemerje najgore vrste. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 14:32:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.