Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:30:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Како избећи лош брак?  (Pročitano 3847 puta)
Zvezda u usponu


arogantan sam i uglavnom bezobrazan

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1172
Zastava doboj republika srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson D750
samo pametno i upoznavanje maximalno
IP sačuvana
social share
partizan u srcu, zvezda ciganima ali čergašima.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 
sa ljubavom i zaljubjenostom zajedno Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pre nego se udate ili ozenite raspitajte se kakva je familija bila i baba i deda i ostala pokolenja i dal je bio neko lud ili pijanica i sve osobine koje se prenose genetikom. Ja sam mog muza volele i to mi nije bilo bitno ali sad se kajem . Prozivite bez vencanja 2-3 godine pa ako se slazete tek tada mozete da se vencate.Ovo vam pisem iz iskustva jer sam 25 god u mraku-braku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svakako da je najbolji nacin,tacnije najuspjesniji,da se izbjegne los brak-da nikada sebi ne dozvolite da u njega udjete.
ali to je mnogo ekstremno.i proracunato.

posto nisam nikada bila u braku i daleko sam od takve varijante...nezahvalno je da nesto kazem.
ali posmatram ljude oko sebe.one koji su u braku.
malcice bolje vidim od njih samih gdje grijese.
ne smetaju mi emocije,kao sto smetaju njima samima,da stvari vidim realnije od njih.

u brak vecina ulece vruce glave i emocija.kazu da se ne razmislja kada se stupa u njega.kazu ljubav.
a vidim da bas takvi brakovi imaju najvise problema...i cesto zavrsavaju razvodom.

dakle,ako mi se desi da tako nesto pozelim,ja bih voljela da budem malcice "proracunatija".
ici logikom da trazim partnera i oca svoje djece.akcenat na partnera,a ne na fatalnu ljubav i jaku seksualnu privlacnost.

a ljepota je u tome sto mi ni to,recimo,nece garantovati da i ja i on necemo upskati....recimo.

ne zelim da vjerujem da je brak rudnik,mada svakako da se na svemu u zivotu radi,ali ja ne zelim,iskreno,rudnike kada su odnosi sa partnerom u pitanju.

primjetila sam da postoje muskarci sa kojima ne moram da upotrebljavam puno "misice".
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pre nego se udate ili ozenite raspitajte se kakva je familija bila i baba i deda i ostala pokolenja i dal je bio neko lud ili pijanica i sve osobine koje se prenose genetikom. Ja sam mog muza volele i to mi nije bilo bitno ali sad se kajem . Prozivite bez vencanja 2-3 godine pa ako se slazete tek tada mozete da se vencate.Ovo vam pisem iz iskustva jer sam 25 god u mraku-braku.

Ima istine u ovome,mada i familija moze da bude o.k.,a da se potomak odrodi.
I ja sam ranija mislila da je samo ljubav,tacnije zaljubljenost,dovoljna i brak zamisljala kao vrhunac ljubavi.
Sreca moja,pa oni u koje sam bila zaljubljena nisu bili zaljubljeni u mene!!!

@violeta016,
pretpostavljam koji sve razlozi mogu biti za ostajanje u nesrecnom braku,ali me zanima - da li ste ikada imali hrabrosti da razmisljate i zamislite kakav bi vas zivot bio da stisnete petlju i oslobodite se tog mraka?!
Mislim,imali ste hrabrosti da se upustite u nesto sto ste mislili da ce biti lepo,a do sada niste imali hrabrosti da to ponovite tako sto cete izaci iz mraka.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Pre nego se udate ili ozenite raspitajte se kakva je familija bila i baba i deda i ostala pokolenja i dal je bio neko lud ili pijanica i sve osobine koje se prenose genetikom. Ja sam mog muza volele i to mi nije bilo bitno ali sad se kajem . Prozivite bez vencanja 2-3 godine pa ako se slazete tek tada mozete da se vencate.Ovo vam pisem iz iskustva jer sam 25 god u mraku-braku.

Ja se ne slažem da je ponašanje baba, deda, roditelja, braće i sestara ono što determiniše našu voljenu osobu. Zapravo znam potomke veoma loših brakova ili predaka koji su uspeli da stvore divne i stabilne veze i brakove. Takođe znam da su potomci onih čiji je brak bio dobar bili nesposobni da ustroje svoje brakove. Sve je pitanje ličnosti i spremnosti da se radi na sebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zapravo znam potomke veoma loših brakova ili predaka koji su uspeli da stvore divne i stabilne veze i brakove.

Znam i ja,moji su ostvarili dobar brak,iako nisu imali bas dobar primer,ali cinjenica je da u vecini slucajeva deca kopiraju nauceno,odn. ono sto su videli u svojoj kuci.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Pokusavala sam ja da izadjem iz tog mraka ali nisam mogla mislila sam bice bo;je. Nemojte nikada trpeti zbog dece jer deca porastu i odu svojim putem i na kraju ostanete sami .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1862
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
brak ...svachiji brak je u nekom periodu losh ali...Mislim da chovek mora biti ostvaren i svestan kada odluchi da se veze ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1765
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
treba se nauciti zrtvovati
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:30:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.