Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:29:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako iran zamislja rat sa amerima :D  (Pročitano 5650 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7
Mislim da iimaju ,bili su na njihovim manevrima.A koliko sam ja cuo cak mogu da i proizvode .......e sad to nije sa neta vec ovako od nekih ljudi Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 8310
Samo da saberem cinjenice:
-ako iranci imaju ove pvo sisteme i naravno dobro obucene domace vojnike ili ruske placenike na njima+ iskustva srpske vojske iz 1999 onda ce biti veselo
Jer trenutno a i za nekoliko godina americka vojska nema mogucnosti (nemaju para ni dovoljno vojske) za opsti napad na iran kao sto su pregazili irak, mogu samo da ih bombarduju iz vazduha tj. da koriste avijaciju i tomahavke.
Ukoliko se to desi, zaboravite ovaj filmcic, prava igranka ce se desiti na jugu iraka gdje zive siiti i gdje iran sada ima ogroman uticaj, borbe sa okupatorima ce biti mnogo zesce, mozda je cak opsti ustanak moguc....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Хрїстóсъ воскрéсе! Воистину воскресе!

Zodijak
Pol
Poruke 1619
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Нашао сам на једном месту где се помиње да имају,али ово је сигурно к'о врбов клин...  Smile
.....................................................................................................................................................
Iran has also recently modified its air defense shield in order to shoot down incoming missiles and invading warplanes. Iran has about 20 Russian “Tor” and “S300” antiaircraft systems.
......................................................................................................................................................

http://www.guerrillanews.com/headlines/12148/War_on_Iran_Unleashing_Armageddon_In_The_Middle_East
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
hahahahahhahahahhahahah  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sve mi se nesto cini da nemaju S300, a da ga proizvode to sigurno ne. Rusi ne bi dali nikome tu tehnologiju, ipak su u tome veeelike pare. Cuo sam da Iran ima S200, jeste mator, ali ako ga modernizuju mozda moze da se uradi sa njim nesto. Citao sam i na nekim forumima da su navodno dve baterije S300 negde oko teherana, ali i to je rekla-kazala, nesto kao ono nase '99-te, "eno ih rusi sa S300 na nekoj planini..."  Smile
Opet, nije iskljuceno da su mozda zaista i nabavili nesto, ali nesto ne verujem dok se to ne ozvanici, ne znam...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1810
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia n70
sadam husein je uzeo stariji model ruskog obranbernom sistema dal je s 200 s 100 ne znam i modernizovao ga kaze da su rezultati bili fantasticni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
S-200 je prastar sistem velikog dometa,koliko ja bar znam.Nije bio ni od kakve pomoci ni svojevremeno Gadafiju protiv Amera.ikakva modernizacija tu ne pomaze.A to sto se Iran ovako kaci sa Amerima to znaci ili da imaju S-300 ili da je ovaj njihov predsednik totalno lud.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
s-200 (sa-5) je sistem koji je razvijen za borbu protiv neprijateljskih strateshkih bombardera (b-52 da budem precizan). kao takav trebao je da posluzi prvenstveno za odbranu vecih gradova i strateshkih tacaka sssr protiv napada ovakvih aviona sa velike visine i daljine .sekundarna uloga je bila odbrana od izvidjachkih aviona (u-2 sr-71) u vreme mira.

u napadu na libiju ameri su koristeci f-111 na malim visinama potpuno izbegli detekciju od strane libijske pvo i to ne samo sisteme sa-5,nego i sa-3 i sa-6 koji su mnogo bolji u borbi protiv niskoletecih ciljeva ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
negde sam citao da Libija nije imala ukljucen sistem S-200 u vreme napada, a sporost "dizanja" sistema je dovela do toga da je cela akcija vec bila gotova kada je S-200 aktiviran, a americki avioni van domasaja...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1810
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia n70
a ajde stavite neke slike vezano za temu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:29:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.