Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Flash??  (Pročitano 1434 puta)
27. Nov 2004, 14:14:45
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
U cemu je razlika izmedju flash-ovanja mobilnog i ubacivanja novog softwera? Ili je to mozda isto?  Smile:
Hteo bih da totalno izbrisem sve iz mog fona da bude kao kada sam ga kupio pa da li treba da se flash-uje ili da se ubaci nov softwer?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950


Treba prvo da nam kazes, koji telefon imas. Ako je neki symbian phone, onda treba da ga formatiras. Ako je phone koji ima i memorijsku karticu i svoju memoriju, onda treba da formatiras obe posebno.

Reci ti nama sta ti imas, pa cemo detaljnije da ti objasnimo.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Prvo sto me zanima je u cemu je razlika izmedju flashovanja telefona i ubacivanja novog softwera? ili nema razlike?
Telefon koji hocu da vratim na prvobitno stanje je SE Z200. Nije symbian nema m. karticu.
Ja sam ga resetirao na master reset settings i na master reset all. To normalno nije pomoglo ali ajde da probam sto da ne. Pa bih ga odneo u neki servis i da znam sta da kazem.
Stvar je u tome kada udjem u skriveni meni nikako nije htelo ono contrast da radi, ja smanjim kontrast ili povecam i pritisnem yes ali nece (contrast ima u meniju tu sam ga podesio na 2 pa yes i to je ok, ima od 0 do 9 za podesavanje kontrasta. E sada jednom prilikom u skrivenom meniju stavio sam kontrast na 9 i yes i telefon je prihvatio  Smile E sada problem je sto displey previse svetli sada je na 0 a kao da je na 5 kontrast a u skrivenom meniju nemogu da vratim jer nece. Zatim sam ga resetirao, posle toga iako je sve pravilno upisano za gprs on mi izbacuje wrong username ili password sto nije tacno jer je username mobtel a pass gprs. Da pojednostavim telefon se zbrkao i hteo bih da se trenutno sve izbrise i da se ubaci nov softwer i da bude sve kao kada sam ga kupio (onda bi trebalo i razgovor da pokazuje 00h itd.) Sta da se radi?
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Citat: Saleboy
U cemu je razlika izmedju flash-ovanja mobilnog i ubacivanja novog softwera? Ili je to mozda isto?  Smile:
Hteo bih da totalno izbrisem sve iz mog fona da bude kao kada sam ga kupio pa da li treba da se flash-uje ili da se ubaci nov softwer?


[size=18px][/size]Da li je moguce da niko nezna???
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nije moguce, samo moras malo da sacekas. Kod symbian telefona po meni postoji razlika izmedju ta dva termina. Flesovanje kod njih znaci promenu operativnog sistema - symbian, na cijoj bazi oni funkcionisu. Znaci nesto slicno formatiranju harda i instaliranju windows-a na kompu. Ubacivanje software-a, bi trebalo da znaci, da jednostanvo ubacujes neke programe, igre, jednom recju software u svoj symbian telefon, kao sto to radis u windows-u. Kod obicnih telefona, znaci ne smart , ova dva pojma su ja mislim identicna, samo ih ljudi drugacije zovu. Znaci ako bi flesovao svoj telefon, time bi mu obrisao sve sto je fabricki upisano od software-a u njemu, a mislim, mada to zavisi od telefona, da bi ti memorija koja je namenjena tebi, gde snimas poruke, imenik i tako dalje, ostala ne promenjena, mada to nije siigurno. U svakom slucaju, ako sam dobro razumeo ti hoces da ti se telefon vrati na fabricka podesavanja, a to ces u svakom slucaju dobiti flesovanjem.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
.... al ga komplikujete.
Flashovanje podrazumeva stavljanje software-a i brisanje svega postojeceg.. da li ces ti ubaciti novi, ili stari ili isti to je tvoja stvar.
Ko kad bi rekao da instalacija windowsa podrazumeva stavljanje novog sistema. Ti mozes staviti i 95 i 2003 serv, sta od toga ces, tvoja stvar Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.