Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako instalirati igre za N-GAGE  (Pročitano 1907 puta)
30. Nov 2004, 19:10:59
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
HOW TO INSTALL AND UNINSTALL N_GAGE GAMES
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Code:   

Note 1: It is a good idea to let set your MMS and SMS messages to be kept on your MMC, not on your phone memory. Any MMS or SMS's currently on your phone's memory, it is suggested you move them over to the MMC.

Note 2: You must have some sort of file managing software to do this. Download and install such an application before beginning this guide! I recommend FExplorer or SeleQ.


-- STEP ONE -- THE INSTALLER --
First Get the BLZ installer and you desired game.

Send the BLZ-Installer to your phone, it should be a *.SIS file, if it is not, then it is probably a *.ZIP or *.RAR, unpack the *.SIS file from the archive, then send it. Do not send the *.ZIP or *.RAR files to your phone.

Install the application.

-- STEP TWO -- THE GAME FILE --
Next, you need to get the game ready. Game files are in the *.BLZ format. Like the BLZ-Installer, if the game file is not a *.BLZ file, unpack the archives until you find the *.BLZ file.

You may need to do this a few times, because usually games are packed more than once.

Once you have the *.BLZ game file unpacked, send this to your phone.

-- STEP THREE -- INSTALLATION --
Open your installed file manager and find the *.BLZ game file in one of the mail folders (Example -- e:\system\mail\XXXX) and copy the file to the root directory of the MMC (Example -- e:\). Now Close the file manager.

Run the BLZ-Installer. Now you should see the game listed there. Select Option and then Install. Wait for the process to finish. The game should then be installed.

If you followed the procedure correctly and everything went well, you should see a new Icon, that is the game.

PLAY IT!!

______________________________ _______________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-- UNINSTALL THE GAMES --~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

For anyone else who wants to to how to remove the games

Download SeleQ or FExplorer (from this site- just do a search for it)

Remove the folder:
E:\System\Apps\Game Name

(ie motogp, sonicn)

Remove folder:
C:\System\Apps\Game Name

Thats it!
   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
INSTALL NOTES FOR FILES THAT IS NOT BLZ FORMAT
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Code:   

1. Connect your mmc (memory card) to your computer either through the phone or via a usb card reader
2. Copy the 6RAK folder and put it on your mmc in \SYSTEM\APPS\
3.Copy the LIBS folder and put it on your mmc in \SYSTEM\
4.The end results should be: \SYSTEM\APPS\6RAK And Also \SYSTEM\LIBS
--------------------------------------------------------------------------------------------

Example 1

THE FOLDERS:
*:\SYSTEM
*:\SYSTEM\APPS
*:\SYSTEM\LIBS

Example 2
E:/system/apps/6RAV
E:/system/libs
Example 3
If you've got FOLDERS(system/apps/6RAK/libs/etc.) extract all the necessary files to the necessary folders eg. system/apps/6RAK and don't forget system/libs/*.*.dll else your game won't work

I KNOW THIS WORKS , JUST FOLLOW ALL THE STEpS. .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
N-gage pusta 4096 boja. 6600 65000 boja. Zato igre izgledaju ovako jadno. Moze li se to nekako izbeci?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 30
SF@MCKRACK:
Ne.
IP sačuvana
social share
Zak McKracken i Desperadosi Uzicke Nahije (c)
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ha ha Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Samo se ti smej. Kako ono radi eProfiles? Wink
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Otkrio sam nesto sto bi moglo da bude od pomoci. Do sada sam snimio tri igre, od kojih je jedna bila sadrzaj sa memorijske kartice, a dve su bile u blz obliku i instalirane su preko blz installer-a. Ove stu su u blz rade sasvim dobro, dok ova koja je kopirana na memorijsku karticu izgleda kao ona sa slike. Izgleda da je u tome stvar.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ej, ukapirao sam zasto mi ne radi eProfiles! zato sto sam ja svojevremeno pre mesec-dva skinuo novu verziju sa psiloc-ovog sajta, i koristio je ceo trial ! Smiley
e zato sad kaze da je expired, koju got verziju instaliram.. verovatno treba nesto iz c:\system da pobrisem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat: Bad Habbit
Otkrio sam nesto sto bi moglo da bude od pomoci. Do sada sam snimio tri igre, od kojih je jedna bila sadrzaj sa memorijske kartice, a dve su bile u blz obliku i instalirane su preko blz installer-a. Ove stu su u blz rade sasvim dobro, dok ova koja je kopirana na memorijsku karticu izgleda kao ona sa slike. Izgleda da je u tome stvar.

Nema to neke narocite veze, jednostavno neke igre rade, neke ne, isto je i sa klasicnim sis fajlovima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa moguce, mada ja sam probao par igara i ispalo je bas ovako.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.