Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako ignorisati poremecene/iskompleksirane osobe???  (Pročitano 13411 puta)
13. Sep 2008, 17:18:06
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Od prvog rareda osnovne skole u sukobu sam sa jednom devojkom iz odeljenja!Ona je oduvek bila debela,krupna,ali i slatka!!!Sada sam osmi razred i ona kako sam sve vise starija sve me vise maltretira!Dok sam bila kod uciteljice moji su od prvog razreda urgirali na njeno ponasanje!U cetvrtom razredu,na zimovanju bile smo u istoj sobi jer mi je glumila najdrugaricu,a posle me lepo zajebala tako da mi moji nista nisu verovali.U tom cetvrtom razredu puno puta je bila navalentna  ,i par puta smo se pobile zbog toga!!Inace ja sam sitnija dosta od nje!Mnogo puta me je zivkala telefonom slala poruke sa novih kartica i predstavljala se kao musko i zezala......ok tolerisala sam i to,pa me je vredjala.pa ovo ,pa ono!!sad je nesto bas i smrsala ni D od debele devojke samo zato sto  pusi od petog rareda!!! Vidi se da je iskomleksirana i sad te komplekse leci na meni.....verovatno zato sto sam lepa,slatka,imam vece grudi od nje....ne znam okomila se na mene,prisrece me,vuce za kosu,vredja.....a ja joj nikakav povod nisam dala za tako nesto!!Mesala mi se u veze sa momcima...ona mi je cak i napravila raskid sa jednim koga sam obozavala.....smestala mi da sam sa tim i tim u vezi...davala mi ruzne nadimke....i to nije uspevala sama....sve to joj je pomagala njena njadrugarica  koja je za razliku od nje gaborka ,a umislila da je neka faca!!Juce smo bas gubili neke casove u skoli i ona je dosla iz cista mira kod mene,jer su iza mene u skolskom dvoristu sedeli neki momci!!Odjedanput  mi je prisla i pricala nesto ne povezano veoma ruzne stvari o meni da bi ja ispala svasta za te momke....sebe je uzdizala time sto me je vredjala....dok ja nisam ustala i odbrusila joj katastrofalnom recenicom....nasta se ona razljutila...malo je falilo da se pobijemo!!Odnosno ja ne bih...jer sam dama za razliku od nje....pa mi govori kako je lepsa od mene....veca....dobro ja jesam niza,ali sam zato dobijala komplimente da sam dobra cica.....pa me je tu vredjala to sto sam niska...pa ovo,pa ono....znaci eto tako iz cista mira se zakacila i zvrcka me preko prekrivenog na mobilni telefon,pa mi salje poruke....mnoogo se nerviram oko toga,svakog dana sve vise mi nije dobro,boli me glava,zeludac i sve to zbog nerviranja,a ne znam sta da radim!!Ignorisem ih,a da im pruzim uzitak tako sto cu da se sipisem iz skole ne zelim!!Cak sam i porazgovarala sa razrednim o tome,ali ona je saznala za taj razgvor.....posto je to preslo sve granice morala sam da ispricam majci,ali opet ona ce nastaviti sve jedno...ne znate kakva je .....to je bolesnik prve klase!!! Molom Vas ne znam sta da radim i kako da se ponasam u njenom prisustvu,kako da je gnorisem i sve ostalo!?????!Ljudi hvala vam unaperd...
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Potuci se sa njom, pokazi joj ko je glavna cica u drustvu  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8GB
cini mi se kao veoma ozbiljan problem...
jednostavno prekini da joj odgovaras na uvrede...
kad te uvredi okreni joj se i nasmesi ili joj jednostavno reci:"I pamet je skupa ko je nema"  Smile
jel mozes da navedes jednu uvredu koju ti je skoro uputila...?
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
Lepo je rekla Ces.  Smile

I ja bi ti isto rekla. Prebij je, i kraj. Ako ne možes sama, yovi jos neke svoje drugarice pa prebijte nju i tog njenog gabora. I ona ce prestati da te zeza.

verovatno zato sto sam lepa,slatka,imam vece grudi od nje....


no comment  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8GB
Lepo je rekla Ces.  Smile

I ja bi ti isto rekla. Prebij je, i kraj. Ako ne možes sama, yovi jos neke svoje drugarice pa prebijte nju i tog njenog gabora. I ona ce prestati da te zeza.

pa tuca i nije neko resenje...
verovatno zato sto sam lepa,slatka,imam vece grudi od nje....


no comment  Smile
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
Citat
najdrugaricu
Citat
verovatno zato sto sam lepa,slatka,imam vece grudi od nje
Citat
Odjedanput  mi je prisla i pricala nesto ne povezano veoma ruzne stvari o meni da bi ja ispala svasta za te momke
Citat
dok ja nisam ustala i odbrusila joj katastrofalnom recenicom
Citat
.jer sam dama za razliku od nje
Citat
dobro ja jesam niza,ali sam zato dobijala komplimente da sam dobra cica

pa vi sad vidite Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Sep 2008, 18:47:34 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


useli se u moje srce,necu ti naplacivati kiriju...

Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 5530
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8GB
 Smile
IP sačuvana
social share
ako voleti znaci ziveti...onda voleti tebe znaci ziveti vecno....

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Pa ne mogu da se bijem sa njom to mi je iznad casti da se bijem i jos sa devojkom....sa njom sam se pobila u cetvrti razred Na zlatiboru....posto sam ja nisaka....pise u profilu sve...ona to iskoriscava....maltretira me od prvog razreda....a ja ne znam razloge pa sam navela neke....bar mislim da su ti!!Kazem nije ona nesto ruzna,slatka je....ali brate mnoooogo bezobrazna jos ima drugaricu kojoj je jelte cast da se druzi sa njom koja je nevidjeno groblje!!! A i druze sa nevidjenim olosima iz skole,a mame i tate imaju lovu i to dooooosta love pa mogu da plate da me srede...da me isprebijaju,da ja jos ispadnem kriva za sve i da me izbace iz skole na kraju godine!!!Ne,ne to sebi necu da dozvolim!!!SVi mi kazu nemoj da se nerviras,ali ako ne mogu da skocim na nju da je isprebijam onda moram sebe psihicki da unistavam...sta drugo da radim....nemam nijedan nacin   da je se otarasim.....Evo par uvreda.......izbrisala sam poruke,ali zapamitila sam sta je rekla "Ej be mnooogo si niska,nema te ni metar i zgazena kifla....mogu da te kupim....ko ce bre stobom da ide na maturu,mozes samo da mi pljunes pod prozor.....".....pa recimo kada sam se nasminkala dobijla sam komplimente od nastavnika i nastavnica ,ali ona to nije znala....rekla mi je u stilu "Jao jadna ko te je to prebio oko ociju da idemo da ga isprebjamo,jel si dobro?".......naravno ignorisem ali jebote devojka je strasna....jos joj kazem lepo Otkaci se vise...okani me se jednom....ona na to odgovara "Pa tanja dusu si mi dala za zajebanciju i NE necu da te ostavim na miru"......jos joj kazem Otakci se bre zavrsla sam sa tobom jos odavno a ona ce "E pa ja sa tobom nisam:....i sve me tako gleda sa visine....nabacuje mi komplekse stoka jedna!!Mada ja sam svesna svog izgleda ali ipak vredja me nije normalna....svoje komplekse leci na meni.....ne znam vise sta da radim,a kad je ignorisem odnosno kada mi se unosi u facu ja gledam kroz nju kao da ne postoji,a onda odje ona njena drugarica i pocne da dobacuje nesto  i jedna stane iza jedna ispred pa se dogovaraju predamnom da bih ja cula kako ce da me biju i sve ostalo!!!Takodje je bilo to da ne idem na ekskurziju da mi ne bi upropastile tih tri dana....skotare jedne!!!Ne znam vise sta da radim???U problemu sam a nikom ne mogu da dokazem da cu da poludim i da se nerviram!!!Nisu too sitnice
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Citat
Pa ne mogu da se bijem sa njom to mi je iznad casti da se bijem i jos sa devojkom
Mislis ISPOD casti ?

Citat
nabacuje mi komplekse stoka jedna!!
ako ako .. ti si ipak lijepa i slatka, kako ti moze nabiti komplex ?

btw, nemoj da se nerviras, dobices bore, a i lose je za ten. ako neces ti da se tuces s njom, posalji svog momka ( sigurna sam da ga imas ) i neka on odbrani tvoju cast.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
il joj posalji neke malo vece i jace drugarice raspolozene za tucu...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.