Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:46:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako dobiti 800 000 dinara  (Pročitano 20731 puta)
04. Jul 2007, 02:25:44
Clan u razvoju


ono sto radimo u sadasnjosti odjekuje u vecnosti

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson w300i
Dobijem ja danas u posti Koverat neke firme Int Joker corporation i velikim crvenim slovima pise velika nagradna igra zbir 21 dobija: unutra neki katalog nakita, spisak nagrada sa sve slikama ljudi koji su prethodno dobili na ovoj nagradnoj igri: kola, pare, putovanja isl. Naravno dobijem i ja kao obavestenje da sam dobila 800 000 dinara "satro" ( jer imam slucajno srecu da je zbir mojih karata u koverti 21) hahaha jer ja nikad nikakvu nagradnu igru nisam igrala. Ljudi jel neko od vas jos dobio ovu glupost o kakvoj je sad opet prevari rec?
IP sačuvana
social share
jana
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
Samsung Galaxy S Advance
To mi lici kao jedna fora sa knjigom.  Smile

Naime dobijesh koverat sa svakakvim glupostima i opcijama za nagradu (najbrza, nedeljna, mesecna) kao i neki kljucic za kola (ako ih otvorish tvoja su) a i neku greb greb srecku koja naglasava da ako imash tri zvezdice ceka te iznenadjenje (by the way, uvek su tu tri zvezdice)

E sad, caka je u tome da ako hoces nesto da dobijesh (a mozesh da dobijesh ihaha nagrada) trebash SAMO (ponavljam "samo") da kupish neku knjigu ili odredjeni komplet (citaj 1600<cena<16000) pa ti vidish.

Ja iskerno ne verujem u ovakvu vrstu dobitka ali, sto ljudi sto cudi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


ono sto radimo u sadasnjosti odjekuje u vecnosti

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson w300i
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile to je ta fora samo sto sam ja u koverti dobila 3 karte ciji zbir treba da bude 21 i jedna od te tri treba da bude desetka srce( sto naravno ja lacky girl imam  Smile) i naravno katalog nekog nakita koji treba da kupim i ceka me bruka nagrada. Malopre sam se cula sa nekim drugarom on se ispalio na ovu foru nasmejao me do suza  Smile Smile Smile , on se upustio u ovo samo sto mukica nije kupovao cak ni nakit vec su ga muzli sa  nekim kineskim mikserima godinu dana  po nekoj  besnoslovnoj ceni i posle mu se nisu cak ni javili (a garantovali su mu dobitak od 1 000 000 din) , sreca pa je on to sve okrenuo na salu, ali koliko ljudi su ti likovi samo zeznuli na ovaj nacin, bolesna ideja nema sta ko li je samo ovo smislio da mi je znati Smile
IP sačuvana
social share
jana
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


CS Maniac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 5699
Zastava Novi Sad Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson k300i
Citat
Naime dobijesh koverat sa svakakvim glupostima i opcijama za nagradu (najbrza, nedeljna, mesecna) kao i neki kljucic za kola (ako ih otvorish tvoja su) a i neku greb greb srecku koja naglasava da ako imash tri zvezdice ceka te iznenadjenje (by the way, uvek su tu tri zvezdice)

E sad, caka je u tome da ako hoces nesto da dobijesh (a mozesh da dobijesh ihaha nagrada) trebash SAMO (ponavljam "samo") da kupish neku knjigu ili odredjeni komplet (citaj 1600<cena<16000) pa ti vidish.

To sam i ja dobio
IP sačuvana
social share
         
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.1
mob
Nokia E65
To mi lici kao jedna fora sa knjigom.  Smile

Naime dobijesh koverat sa svakakvim glupostima i opcijama za nagradu (najbrza, nedeljna, mesecna) kao i neki kljucic za kola (ako ih otvorish tvoja su) a i neku greb greb srecku koja naglasava da ako imash tri zvezdice ceka te iznenadjenje (by the way, uvek su tu tri zvezdice)

E sad, caka je u tome da ako hoces nesto da dobijesh (a mozesh da dobijesh ihaha nagrada) trebash SAMO (ponavljam "samo") da kupish neku knjigu ili odredjeni komplet (citaj 1600<cena<16000) pa ti vidish.

Ja iskerno ne verujem u ovakvu vrstu dobitka ali, sto ljudi sto cudi  Smile

Ja znam koja je ovo bila prevara...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ja sam ih zvala da pitam odakle im informacije o meni i da me otpisu sa liste i drzala sam malo etickih pridika samo bez ikakve svrhe jer sam razgovarala sa nekom preplasenom sekretaricom, ali stvarno nije uredu da to rade.
Pre godinu dana stiglo mi je da sam dobila 1000000 i to u svakoj recenici stajalo da sam bas ja dobila, tek na kraju, posle 10 str. na dnu ' ako narucite ovo' i tada sam zvala jer sam odlepila.
Zamisli te ljude sa slabim srcem ...kad na prvih 10 str. stoji vase ime i to da ste osvojili. Smile
Sto je najgore narucila sam nesto iz kataloga( knjizica od 100 str) a za taj novac sam mogla da uzmem enciklopediju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Meni to nikad nisu doneli.Ustari mozda su pokusavali,ali nisu uspeli.Jednostano pustim rotvajlera tako da postar i ona bagra sto ide od vrata do vrata ne smeju da udju Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ma ne idu od vrata do vrata... stigne postom normalno i bas izgleda zvanicno, sto je najstrasnije i veoma pogubno za stare ljude!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 280
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Dobio sam i ja istu tu glupost. Sve tu lepo pise dobili ste pa ste dobili, a na kraju pise, ako narucite nakit u vrednosti od...  Trebala mi je sekunda ipo da zguzvam tu glupst i bacim u kantu za djubre.
IP sačuvana
social share
Samo opušteno.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Alcatel One Touch
manite se,ljudi,corava posla... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:46:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.