IN < - Kako da... - >LO
(1/2) > >> :: Odgovori!
Autor: Killer :
Pa recimo to ovako posto ne koristim kompijuter jedini ja u kuci vec pristup njemu imaji i ostali ukucani, veoleo bih da znam kako da sacuvam privatnost i time sebe ne dovedem u nezgodnu situaciju objasnjavanja ! Well znam da je sigurni i jedini pravi nacin da se `takve` stranice i ne posecuju ali sta ces tastatura sama ukucava :wink:
Downloadovao sam HistoryKill 2002 i u sustini on dobro odradjuje posao (vvaljda) ali primetio sam da ponekad kada on nije aktivam iz milion razloga i dalje ostanu strane u address baru (bez obzira na to da li kasnije aktiviram program za brisanje tih podataka) !!! Pa bih veoleo da znam kako to da rucno odradim!!! Brisanje iz history foldera i Temporary Internet Files foldera bar u mom slucaju nije mnogo pomoglo! I nakon brisanja ostaju i dalje u address baru neke adrese !!! Pa ako iko zna pravi nacin da se trajno izbrisu svi ti podaci neka postuje ovde !!! Ajd sad pa se postujemo !!!!
Autor: Mario :
Koji explorer koristis, nisi rekao...Za sve koji koriste Internet Explorer ili operu, dobra vest... Na www.avantbrowser.com imate, pod sekcijom download, da skinete novi browser, avant, koji je uzeo najbolje osobine ova dva...Toplo Vam ga preporucujem...
Autor: Mario :
eee, nisam ti odgovorio na pitanje...Tamo neces imati problema sa ovim, imas cak i opcije da budu skrivene u istoriji, odredjene strane da uopste ne ubacuje, ma milion stvari...
Autor: SerbianFighter :
Ja koliko vidim to moze samo da se naguzi pred mozillom
Autor: Mario :
Eee, nevidis ti dobro definitivno, skini te naocari za sunce...
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana