Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako da smuvam devojku...? highschool version :)  (Pročitano 1316 puta)
14. Sep 2011, 16:33:53
Zodijak
Pol
Poruke 2
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Evo ovako,sad sam krenuo u prvi srednje i svidja mi se jedna devojka. . . inace do sada nisam imao nijednu devojku,razlog:prevelika sam pi. da blizu devojaka,mogu da pricam sa njima,ali uglavnom se uvek zbunim i ne znam sta da kazem,pa jednostavno cutim i odem nazad. . . pa se citav razgovor svodi na to da one mene nesto pitaju,ja odgovorim i bye bye,inace nznm sta konkretno da uradim,da li da joj kazem nesto tipa - mogu da te pitam nesto,odvedem je negde nasamo i pitam je da li bi htela da izadje samnom na pice ili nesto. . . . ili kako. . . ? Malo mi je problem to sto se ne poznajemo,msm svega 2 nedelje idemo zajedno u razr. ,mozda se ja njoj ne svidjam,itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia zvrr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Znam ja da nadjem sve to,nego ipak mislim da ima razlika izmedju nekoga koje 18+ godina i nekoga ko je 15. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Motorola 
Nema to veze uvek sa godinama ima nekih koji imaju 25 a nisu razbili strah i stidljivost sto se tice devojaka isti su kao kad su imali 15.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.220
mob
HTC Wildfire S
Znam ja da nadjem sve to,nego ipak mislim da ima razlika izmedju nekoga koje 18+ godina i nekoga ko je 15. . .

M'jok.
Iznenadio bi se koliko su stvari slične... Smiley

Više se scenografija i budžet menja, nego sami akteri.  Smile

Prava razlika između devojaka i žena je drugačije i što kaže Louis CK nema veze sa godinama.  Smile
Žena si kad počnu da izlaze ljudi iz tvoje vagine i krenu da gaze po tvojim snovima.  Smile





Anyway..
Kao i obično u ovakvim stvarima... ne postoji univerzalan odgovor, instant rešenje... koje može pomoći. Smile
Iščitaj ovo gde te Slavko uputio.

+

http://forum.burek.com/kako-da-smuvam-drugaricu-iz-razreda-t415855.html

lock


PS.
Citat
inace do sada nisam imao nijednu devojku,razlog:prevelika sam pi. da blizu devojaka,mogu da pricam sa njima,ali uglavnom se uvek zbunim i ne znam sta da kazem,pa jednostavno cutim i odem nazad

Dobra je stvar što si barem realan za početak. Smile
Ostalo dođe na svoje vremenom i iskustvom. Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.