Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:50:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da smanjite opasnost od prevare  (Pročitano 12227 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
a ne mislim da su ljudi koji varaju neminovno losi i da to trebe da determinise njih kao individuu  Smile

i ne mislim da prevare nastaju samo u monotonim/losim vezama, vec da svako moze da prevari partnera u svakom momentu, jer se to prosto- desi, bez ikakvog prethodnog povoda ili kao posledica nekog sta ja znam nezadovoljstva... prosto se desi, nikom nije jasno zasto, najmanje onom koji vara ...

stvar volje u principu, ali vrlo je moguce

Slazem se u potpunosti.

Hoze druze - samo nastavi da poklanjas paznju usamljenim udatim zenama, to je bas lepo i humano. Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9

Hoze druze - samo nastavi da poklanjas paznju usamljenim udatim zenama, to je bas lepo i humano. Smile Smile
...ne,nisi me razumela.ili se ja nisam izjasnio?
ja ne ulazim ni u kakve veze sa udatim zenama!sa spoznajom da je dama udata,moje interesovanje za damu nestaje,kao prosuta flasa vode u sahari!pazi,nikada,ali nikada nisam ulazio u bilo kakav odnos sa udatim zenama!jesam,ukoliko su one to krile,a ja nisam znao.za mene je to bez veze i veoma opasno.nikad ne bih mogao podneti situaciju,da ispred mene sedi muz neke zene,place ili trazi objasnjenje!polazim od sebe,ja bih u takvoj situaciji bio ekstrat zla!
ulazak u bilo kakvu vezu sa udatom zenom,moras biti svestan odgovornosti za sve sto ce se kasnije desiti sa njenom porodicom.i tu nema posle,ops!nisam mislio,hteo,znao.sve je deplasirano,a osecaj seronje,preovladava u tvom okruzenju.
ne @lolana,ja mozda jesam gad,za neke puritance i puritanke sa foruma,ali nikad sebi ne bi dozvolio,da budem i smece.
mislim,da si ti jedna predivna zena.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Citat
ulazak u bilo kakvu vezu sa udatom zenom,moras biti svestan odgovornosti za sve sto ce se kasnije desiti sa njenom porodicom.i tu nema posle,ops!nisam mislio,hteo,znao

Sve zavisi kakva je zena, ako je i njoj na prvom mestu porodica kao sto je tebi, onda ne bi trebalo da bude patnje i povredjenosti. Nadam se da si svestan da se sve promenilo i da zene uopste ne moraju biti zaljubljene u nekoga da bi imale seks sa njim. Dakle, sve je stvar sebicnog uzivanja, sa obe strane.

Citat
..ne,nisi me razumela.ili se ja nisam izjasnio?
ja ne ulazim ni u kakve veze sa udatim zenama

Ma ja sam tebe razumela ali ti nisi mene- Ja to vise na racun ovih udatih forumasica koje klicu'' Volim svoga muzica najvise na svetu i ne bih ga prevarila ni za sta, sve druge sto varaju su kurve i nemoralne, a ja sam postena zena ...i tako na svakoj temi, mislim ko o cemu .... Smile Smile

Ej hvala na komplimentu, jesam predivna, znam  Smile Smile
« Poslednja izmena: 31. Jan 2011, 14:46:24 od lolana »
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
ulazak u bilo kakvu vezu sa udatom zenom,moras biti svestan odgovornosti za sve sto ce se kasnije desiti sa njenom porodicom.i tu nema posle,ops!nisam mislio,hteo,znao

Sve zavisi kakva je zena, ako je i njoj na prvom mestu porodica kao sto je tebi, onda ne bi trebalo da bude patnje i povredjenosti. Nadam se da si svestan da se sve promenilo i da zene uopste ne moraju biti zaljubljene u nekoga da bi imale seks sa njim. Dakle, sve je stvar sebicnog uzivanja, sa obe strane.

Citat
..ne,nisi me razumela.ili se ja nisam izjasnio?
ja ne ulazim ni u kakve veze sa udatim zenama

Ma ja sam tebe razumela ali ti nisi mene- Ja to vise na racun ovih udatih forumasica koje klicu'' Volim svoga muzica najvise na svetu i ne bih ga prevarila ni za sta, sve druge sto varaju su kurve i nemoralne, a ja sam postena zena ...i tako na svakoj temi, mislim ko o cemu .... Smile Smile

Ej hvala na komplimentu, jesam predivna, znam  Smile Smile

...mislim,da udata zena,kada ima izlete ,ustvari trazi novu luku.
lupam,ne znam i ne zelim da znam.ne bih podneo necijeg muza za stolom,sa kojim pricam o odnosu njegova zena i ja.ne daj Boze.
...znam,ja ne bacam komplimente tek tako.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
HTC Wildfire S
@Lolana, @hozeombre
Hej vas dvoje... preslatki ste... obožavamo da vas čitamo... al' u ime naroda koje ne deli moje romantično mišljenje, nastavite taj sajber sex negde drugde.  Smile
...

Opasnost od prevare se može smanjiti. Ali to ima smisla isto koliko i kondomi sa još većom zaštitom. Smile
Kad se mali Hudini rodi, bude već kasno da mu objašnjavate da po svim zakonima verovatnoće - on ne bi trebalo da postoji.  Smile A opet, stoji tu pored vas i traži džeparac za neku budalaštinu.
Tako da smanjivanje opasnosti i nema preterano smisla zar ne? A opet, celokupni taj forsirani trud, pa makar to bilo i testerisanje ekstremiteta svog partnera i vezivanje za radijator može takođe doprineti da sve prasne kao balon.

Ja imam problema sa poverenjem.
Ne samo u ljubavi već inače sa ljudima. Retko kome iskreno verujem a da ne odglumim.
Međutim nekad se čovek, posebno u ljubavi, jednostavno mora kockati i uložiti poverenje pa šta bude. Koji drugi izbor uopšte ima?

Kad govorimo o poverenju uvek se setim jedne priče iz grčke mitlogije.
Stari Grci su imali mnogo opičene priče koje su prepričavali kad se udrogiraju i ponapijaju i umore od orgija, mnoge od njih se vezuju za njihove bogove... međutim, dosta tih priča je imalo i neku poentu. (Mislim, ko uspe da se odvoji od zamišljanja zmijolikih glava, nadrkanih bogova i incestoidnih događaja... i uopšte krene da traži neku poentu.)
khm khm...



Orfej je bio mitski pevač, trubadur i starogrčka Zvezda Granda. Toliko je lepo svirao i pevao da niko nije ostajao ravnodušan, ni priroda ni životinje ni ljudi i izlicitirao je najviše glasova preko SMS poruka i zab'o stan u BGu i snimanje albuma za dž. Sasvim zasluženo. Kad zasvira čak i sujetni i uobraženi Tantal (nešto poput forumašica psihologije) nije osetio večitu glad i žeđ, a Sizif bi seo na svoj kamen.
I imao je ženu po imenu Euridika. Nimfu. (Ne nimfomanku već nimfu, izgluglaj to ako si već seksualno preopterećen i ne možeš da se setiš šta je to.) Da je Euridika bila nimfomanka a ne nimfa, možda bi bila živa... ovako je umrla kad je ujela zmija dok je bežala od nekog tipa polačovek-polajarac koji je hteo da je siluje. (Pff, ludi Grci.) Sve bi bilo u redu da se kresnula s njim. Ali nije. I zato je preminula i ostavila uplakanog Orfeja za sobom.
Orfej je mnogo voleo Euridiku. Mnogo.
Nije mogao da prežali da je više nema i zato je odlučio da pobedi smrt i zato se zaputio u podzemlje. (Negde između je skapirao da bi takođe mogao da stekne mnogo dobar materijal za novi CD, tako da je win-win situation). Na putu su mu se našle mnoge nevolje. Kerber, ne jugoslovneska rok grupa, već troglavi pas čuvar grčkog pakla - koji kad je čuo Orfeja postao je umiljato kučence za snimanje reklama. Haron, lokalni biznismen i daleki predak Pantelije iz Maratonca..  lađar koji je prevozio preminule duše se ponudio za dž da ga preveze kad je čuo Orfeja kako kida na svojoj liri.
Vrhuncaj je bio kad je uspeo svojom pesmo da omekša čak i led ledeno srce Hada, gospodara podzemlja i da ga natera da porazbija sve čaše od kristala. Had, koji je po prvi put osetio takvu jednu emociju... dozvolio je Orfeju da povede svoju ženu u svet živih...
...ali pod jednim uslovom. Hah!  Smile 
Pod uslovom da se nijednom ne okrene za njom pre nego što izađu iz podzemlja i da čvrsto veruje da ga ona i prati - u suprotnom je nikad više neće videti.
Orfej je pristao na to, mnogo je voleo svoju ženu i bio je ubeđen da ona voli njega, nema razloga da sumnja i da se brine... Smile ...ipak, bio je to dalek put. I kako je sve dalje odlazio, sve je više i više pravio u glavi razne scenarije. Crv sumnje je bio zasađen. Pitao se mnogo puta da li je ona iza njega i pritisak je rastao sve više i više... sve dok nije konačno, na skoro samom izlazu iz pakla, nemogavši više da izdrži - okrenuo se naglo - ugledao svoju ženu koja je zbog toga instantno propala u zemlju i vratila se u pakao.
Had je pobedio.

Sami izvucite zaključak. 
Ne kažem da svi trebamo da gurnemo glavu u pesak kao nojevi dok nas neko ko nas navodno voli pravi budalom... ali opet... ne možete ni večito paranoisati jer napravite još veću glupost i problem tamo gde ga nije ni bilo. (Posebno ako ste sujetni i ako slušate druge.) Poznajem ogromnu gomilu veza koje su se završila baš na ovaj način - nedostatkom poverenja i nedostatkom komunikacije.
Lično, meni je više imponovalo da me vide s lepom devojkom i da je pošteno odmere, a mogu da se pohvalim lepim devojkama... nego da ja sada trčim i letim i tripujem da me s nekim ne prevari.
Ako me prevari neka me prevari...  Smile odnosno ako ima neko bolji od mene nek' ide. Smile
Sve suprotno tome me suviše zamara i ne liči mi na jednu vezu kakvu ja želim.

Eto jedan od načina da smanjite opasnost od prevare ili da potpuno uništite vezu - nemojte se previše zamarati time, uživajte u drugim - lepšim strana ljubavi.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...@WhiteGoa,
covece pa ti ne znas sta je to seks?
ej! covece! seks je nesto drugo od onoga sto si ti zamislio da jeste.
i deluje mi,kao da si malkice ljubomoriska,a?@Goa,@Goa neko i musko biti na ovom forumu mora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 8.0.552.237
Kakva tema.


IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
Kad se mali Hudini rodi, bude već kasno da mu objašnjavate da po svim zakonima verovatnoće - on ne bi trebalo da postoji
To nesto kao ovo  Smile



Goa objasnio. Nema tu smanjivanja opasnosti vec je jednostavno stvar poverenja
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
kao da nije mogla da ostane u drugom stanju sa njim kad je bio privremeno prisutan ... na nekom odustvu itd... ili pre odlazenja ...  Smile

uzimanje zdravo za gotovo...svega sto se srvira... vizuelno, verbalno ... stvarno treba neko da napravi obilaznicu na mestu gde je danas planeta Zemlja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
E sad, nemoj da se bavimo teorijama zavere. Ako pise da 12 meseci nije bio kuci onda 12 meseci nije bio kuci i tacka  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:50:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.