Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:50:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako da se odlucim ...?  (Pročitano 7715 puta)
18. Feb 2008, 20:18:51
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung D500
evo obracam se i vama cisto da me malo savjetujete , date svoje misljenje...
pred dilemom sam kao i dosta mladezi sta da studiram ...
graficki dizajn ili marketinski menadzment,
ne znam ni koji faxovi u BG imaju i za jedno i dr , pa ako ko ima e-adresu neka posta ...Smiley

idu mi crtanje , bilo kakvi kreativni radovi , dobra sam u komunikaciji sa ljudima , voljela bi raditi nesto vezano bas za reklame , ali ni sama ne znam koja je razlika izmedju grafickod dizajnera i marketinskog menadzera....

Moj savrsen posao je npr da radim u nekoj firmi , smislim neki logo , prezentaciju ili slicno, i da to onda predstavljam grupi ljudi , sefovima itd , oni kazu da li valja ili ne i to je to ...naravno da imam mnogo mogucnosti za napredovanje ( tako da ja na kraju budem taj sef  Smile)

Smile
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
Pa onda idi na dizajn, ako si umetnicka dusa... danas i kurs Photoshop/Corel-a nije bacena para... sad, nesto sam nacuo da treba posebno da se spremas za te dizajnerske fakultete... verovatno bi ti bilo najbolje da nadjes i nekog profu koji bas zna sta ti tacno treba za upis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 478
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
ja glasam za g dizajn takodje... od te 2 opcije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
definitivno dizajn... menadzera ima na svakom cosku... samo ja poznajem 6-oricu Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung D500
hehe , a ja ni jednog Smiley

ma i ja vec dugo planiram taj dizajn , ali cula sam da na tom faxu(FTN-u) nema bas puno prakse...


heh i sad za taj graficki ...ne znam ni sta je to 100%

znam da bi volila da npr dodje meni neki covjek i kaze hocu neki logo za firmu , da ima to to i to , ja mu napravim par primjera , on plati i eto Smiley
e sad ....sta jos ..?
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
@ blondy

prakse nikad dovoljno... a i "praksa" na vecini ostalih fakulteta je uzas... kao "treba neko da te nauci da radis nesto, pa posle ti dobijes nekakav papir koji se zove diploma..." probao sam da studiram informatiku, ali kad sam video da za 3 godine treba da savladam 47 predmeta (holy shit Smile ), a od toga nema ni 15 informatickih, vec je vecina matematika, fizika i proizvod matematike i fizike, odustao sam sledece godine... vise se isplati pozavrsavati par kurseva, pa se malo samoedukovati i to je to (sto se tice informatike) Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


zivi i pusti druge da zive

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 2824
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung D500
hmm ma znam to za praksu... Smile

nego sta znate o fakultetu za menadzment braca Karic ?
je li skup? dobar(kvalitetan)?...itd
IP sačuvana
social share
Smile because what's the use of crying..

Boriti se za mir zvuci kao j*bati se za nevinost
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Na ALU (akademija lepih imetnosti) imas odlican smer za graficki dizajn. 3300 evra je cifra zbog koje vecina upisuje moju visu skolu (VPS - visa politehnicka skola- Krfska 7). Na VPS traje 3 godine i stices zvanje diplomirani graficki dizajner, posle cega mozes nastaviti studije na recimo Fakultetu za dizajn i sve ti se priznaje.
Postoji i Fakultet za dizajn na Banovom Brdu , godina je 2700 evra. Direktor je moj bivsi profesor sa VPS Milovan Vasiljevic i skola je stvarno odlicna. Cena takodje nije plus.
Takodje imas i smer za menadzment u umetnosti na ALU (1500 evra), sa 3 pod-smera : Menadzment umetnicke produkcije, Menadzment masovnih medija i Novinarstvo. Kazu da su prva dva sjajna.

Kada bih mogla da biram i kada budzet ne bi bio problem, izabrala bih ALU smer graficki dizajn. Oni su jednostavno kvalitetni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
koje cifre majko moja! Smile

mozda se jednom i vratim na studije Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
Grafichki dizajn kao i pravljenje reklama je neshto shto kapiram kao umetnost, ali ne bih da donosim zakljuchke na prechac jer se time nisam bavio.

Marketing menadzment je malo ozbiljnija nauka, koja sadrzhi puno teorije o marketingu a potrebna su i znanja iz matematike i statistike.

Sad ti vidi shta ti vishe lezhi. Ako se opredelish za ovo drugo, upishi Ekonomski fakultet i u drugoj godini odaberesh smer marketing, ili FON pa odaberesh kasnije smer Menadzment. Shto se tiche privatnih fakulteta, nisam upoznat.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:50:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.