Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:30:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da se obučete u islamskim zemljama  (Pročitano 1694 puta)
05. Avg 2011, 09:33:48
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Browser
Opera 11.50
Naučite, iz iskustava drugih žena, kako da se najprigodnije obučete za posetu nekoj od islamskih zemalja.



Indija

 "Ne samo da je komotna garderoba prikladnija za tropske vreline, već je važno i da ona ne bude upadljiva. Nosite sandale ili japanke kada posećujete dom nekog od lokalnog stanovništva jer je tamo običaj da se ljudi izuvaju ispred kuće. Kada sam izlazila u javnost uvek sam nosila naočare..." (Ana)

 “Svake godine u Indiju dovodim grupu studenata iz Amerike i govorim im da poštuju lokalne običaje i da se oblače neupadljivo. Prošle godine nekoliko mojih studentkinja je videlo neke turistkinje u šortsevima i kratkim majicama i onda su se i one tako obukle. Razlika u tretiranju tako obučenih žena je velika. Bespotrebno privlače pažnju, seksualne komentare i provokativne poglede” (Beki)

Pakistan

 “Kao i u većini islamskih zemalja i u Pakistanu je važno da se žena što više pokrije. Ljudi su ovde vrlo zahvalni turistima koji nose njihovu tradicionalnu pandžabi haljinu” (Helen)

Tajland

 “Nakon duge i hladne zime nisam mogla da dočekam da odem na Tajland i da uživam u haljinama bez leđa i majcama na bretele. Ipak, ubrzo sam otkrila da takvo oblačenje mimo plaže uopšte nije poželjno. Na Tajlandu se ljudi prilično neupadljivo oblače i to je deo njihove kulture. Na jugu zemlje većinu stanovništva čine muslimani i ako se tamo šetate u kratkoj haljinici vrlo ćete uvrediti lokalce” (Brižit)

 Zaključak bi bio da ne razmišljate previše o oblačenju dok ne stignete u željenu zemlju. A tamo ćete videti u čemu ćete se osećati dobro psihički i društveno prihvatljivo. Dovoljno je da, za početak, ponesete barem maramu za glavu.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
Citat
Kako da se obučete u islamskim zemljama


Citat
Indija
Citat
Tajland

 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0.1
mob
Nokia zvrr
Au, autor ovog teksta je bas imbecilan. Em ovo sto je mrgec zapazio, em na pocetku teksta kaze  Naučite, iz iskustava drugih žena, kako da se najprigodnije obučete za posetu nekoj od islamskih zemalja. a na kraju kraju ustanovi da priprema nije ni potrebna tj.Zaključak bi bio da ne razmišljate previše o oblačenju dok ne stignete u željenu zemlju. Odlican i svrsishodan tekst, nema sta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
Kako da se obučete u islamskim zemljama


Citat
Indija
Citat
Tajland

 Smile

Epic Smile Smile Smile Zemlja sa najvecom stopom djecije prostitucije na svijetu je sada i Islamska zemlja Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
I Indija i Tajland imaju veliki broj muslimana pa su zato valjda ubacene u tekst.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0
U Saudiskoj Arabiji i slicnim zemljama. Mora da se umota u carsav I glava. Mislim sta se tice zena. Imaju i mesta za iznajmljivanje garderobe u hotelima. Koliko sam cuo. Muskarci. Duge pantalone. Ako su u kratkim pada stipkanje od muskaraca. Ipak oni vole svasta.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
I Indija i Tajland imaju veliki broj muslimana pa su zato valjda ubacene u tekst.

Pa i nebi se slozio da je to veliki broj Muslimana, ima ih oko 4,6 % na Tajlandu, onoliko koliko ima i u Francuskoj, a daleko manje nego u sto ih ima Rusiji, pa ne pomisljamo zvati Francusku i Rusiju Islamskim zemljama... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
U Indiji 11%. Valjda je to dovoljno, nemam potrebu da pravdam autora ovog teksta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nisam strucan u demografskim stvarima, ali u matematici jesam, pa izracunah da i Rusija ima u bobu toliki procenat Muslimana (11,7%) , a Izrael cak i vise (16%) Smile Ipak mislim da je potrebno malo veci procenat neke skupine da bi drzava nosila njen predznak, a eto po autoru ovog teksta ispada da je dovoljno i samo 4,6% Smile Razlicite teorije vladaju svijetom, ocigledno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:30:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.