Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da se devojka ne ohladi u vezi...t.j recept za dugu vezu  (Pročitano 4950 puta)
04. Dec 2006, 20:22:46
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas mi je devojka rekla da me skoro potpuno poznaje, kako ona kaze 90% me je ukacila, posle eto 4 meseca veze.
Zanima me da li to znaci da je nasoj vezi kraj, ili ne? Ona mi kaze da ne voli monotoniju u vezi pa se plasim da nasa veza ne postane monotona. Ona kaze da me neizmerno voli, zaista nam lepo ide, ona mene svakim danom iznova osvaja, ali se ponovo plasim da to nije dovoljno da bi nam veza trajala celog zivota.

Da li postoji neki "recept" kako da veza bude duga.

Znam da ce vam biti glupo ovo moje pitanje, ali pokusajte da razumete zaljubljenog momka, sigurno ste i vi bili u ovakvim situacijama, kada ste pomislili da li veza ide ok. ili treba da nesto menjate u svom ponasanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
23 godine i ona i ja, prva prava veza za mene. Inace materijalisticki pogledi na svet, pa recimo smeta joj sto kad mi prica za nekog ja odmah pitam sta taj neko vozi. Ili recimo kad joj pricam kako bih voleo da "tatine sinove" spustam na zemlju. Eto to joj jako smeta. Odlucio sam zaista da se promenim, posto to i meni smeta. Ko sam ja da neke napaljene klicne spustam na zemlju, pre svega zasto bih trosio svoju energiju na to. A druga stvar ovo kad pitam sta neko vozi, pa to mozda ja podsvesno pitam iz materijalnih razloga, vise pitam iz neke znatizelje, sta recimo vozi taj neko, ali dobro verovatno to deluje kao da pitam iz materijalnih razloga.

Ali stvarno pokusavam da se promenim pre svega zbog sebe, jel ti moji pogledi na svet nisu dobri. Zbog njih uvek imam probleme, uvek sam ne raspolozen. Tako da hocu da se promenim pre svega zbog sebe, a ako uz to sacuvam ovu vezu bice sve super.

Video sam ovo i povlacim savet ...
« Poslednja izmena: 04. Dec 2006, 20:38:36 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 442
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Motorola C450
Jebi ga, ne moraš se držati nekih svojih stavova ako već vidiš da joj ne odgovaraju, a tebi i ne znače ništa posebno.

U svakoj vezi dođe da zasićenja, ali ja nisam siguran da je ona baš to tako mislila. Zašto misliš da će te ostaviti, da li je tako ostavljala prethodne frajere?
IP sačuvana
social share
Lepota je prolazna, zato sam ja glup!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1255
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
obostrani ustupci, kompromis i razumevanje, eto to je jako bitno, i dobar sex, naravno, pa devojčica neće odlepršati
mada, treba da daje isto koliko i dobija pa se često treba zapitati da li je devojka vredna truda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Danas mi je devojka rekla da me skoro potpuno poznaje, kako ona kaze 90% me je ukacila, posle eto 4 meseca veze.
..........ali se ponovo plasim da to nije dovoljno da bi nam veza trajala celog zivota.

Da li postoji neki "recept" kako da veza bude duga.

Mozda ti porucuje da uradis nesto novo u vezi,da bude zanimljivije jer je i njoj frka da ti ne dosadi.
 Veza ce vam trajati dokle traje i tu ti niko ne moze pomoci da je zadrzis 100 godina.
  Nema recepta,budi pazljiv i dokazuj da ti je stalo do nje ali pazi,gledaj da ubodes trenutke.. Budi nezan,prijatan..Saslusaj je kad ima nesto vazno da ti kaze i kad se lose oseca jer ljubav nije bogom dana nego se gradi i zasluzuje.Zamisli da je ona cvet i zalivaj da ne uvene.Eh,takva je i ljubav.
Srecno  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Fenix

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1231
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung 
Nemoj da si odmah na kraj srca....recept zaista ne postoji ali budi nezan, pazljiv,nikad joj ne dozvoli da se oseca nesigurnom,ne stidi se da joj pokazes koliko je volis....i mislim da ce sve biti o.k. Smile
IP sačuvana
social share
Fenix
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja idem iz jedne duge veze u drugu...  Smile
I jedini recept je: moras imati srece...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S7
Citat
23 godine i ona i ja, prva prava veza za mene. Inace materijalisticki pogledi na svet, pa recimo smeta joj sto kad mi prica za nekog ja odmah pitam sta taj neko vozi. Ili recimo kad joj pricam kako bih voleo da "tatine sinove" spustam na zemlju. Eto to joj jako smeta. Odlucio sam zaista da se promenim, posto to i meni smeta. Ko sam ja da neke napaljene klicne spustam na zemlju, pre svega zasto bih trosio svoju energiju na to. A druga stvar ovo kad pitam sta neko vozi, pa to mozda ja podsvesno pitam iz materijalnih razloga, vise pitam iz neke znatizelje, sta recimo vozi taj neko, ali dobro verovatno to deluje kao da pitam iz materijalnih razloga.

Bez ljutnje ,ali si sigurno ljubomoran.....klasican metod.Pa niko ti nije kriv sto tvoj cale nije budza pa i ti da furas dobra kola.Klasican kompleks.E sad to moze da bude zanimljivo coveku koji slicno gleda na svet poput tebe,ali ako naletis na pogresnog slusaoca........efekat je drukciji.Surova istina i jeste da danas neki mnogo imaju ,a neki nemaju nista ...simple as thet,mada nije poenta da kukas po ceo dan o tome vec da uradis nesto povodom svoje situacije.Zene i devojke traze sigurnost , tu nema polemike ,a na tebi je da to osiguras (u nekoj dozi) ,naravno i ona mora da ucestvuje u tome.
Iskuliraj malo,manje pricaj vise radi........i bice Ok.

PS:Nadam se da te nisam uvredio jer mi to nije bila namera,ali unapred izvini jer bolje nisam mogao da se izrazim .. Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.