Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:29:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da razbristrim glavu?  (Pročitano 3218 puta)
05. Mar 2010, 11:30:41
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Imam velikih problema i sa porodicom, tata je alkoholicar i ne zivi sa nama.  Imam problema i sa devojkom.
Puna mi je glava svega, ne znam sta da radim da rasbistrim glavu. . .  Zna li neko?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Prvo nam reci nešto više o sebi, ovo je previše kratko da bi ti dali ikakav savet. Možeš da počneš od toga koliko godina imaš, da li si sam sa majkom ili ima još dece, čime se baviš. Kako se majka snalazi u ovim teškim vremenima.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Imam 16 godina idem u srednju skolu.  Majka radi po ceo dan kao konj.  Zivim sa majkom i sestrom.  Sestra je mladja od mene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da ti je najveca sreca u zivotu sto cale ne zivi sa vama.
Mislim... uvek ce on biti tvoj bioloski otac i tako to... ali ti ne moras da ispastas zbog njega. On je odrasla osoba i samo je on odgovoran za svoje postupke. Ti sa tim nemas apsolutno nikakve veze, niti si kriv za bilo koji njegov postupak. Znaci, tu krivicu u startu blokiraj.

Sto se tice tvoje majke i ocigledno nezavidne fin. situacije, uskoro ce leto, pa mozes da odradis neki sezonski poslic...

Sedi sa sobom i pogledaj u cemu si dobar... ali u cemu si zaista dobar... sport, muzika, slikanje, pisanje,... bilo sta... Postavi sebi cilj da postanes jos bolji u tome sto ti ide od ruke... Da bi pronasao izlaz iz beznadja, moras da imas neki cilj... neko svetlo koje te vuce...

Probaj i da stavis svoje emocije na papir... to ti kazem iz sopstvenog iskustva...
Kada mi je zaista lose, sednem i pisem... prvo sto mi dodje na pamet... ne mora to da ima neku kreativnu vrednost, niti da bilo ko to procita... Uglavnom to niko ne cita... ali ce tebi biti lakse...  Plus kada oluja prodje, mozes da sednes i analiziras problem koji te muci i izvuces neki zakljucak...

A mozes i da trcis, vozis bajs, plivas ili da setas.... jednostavno... let it go... pusti neka mozak sam pluta i isprazni se...

O problemima sa devojkom, ne znam sta da ti kazem, posto ne znam o cemu se radi... ali... vi imate jako malo godina i neke stvari dozivljavate previse fatalisticki...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4910
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uclani se u omladinsku zadrugu pa radi poslove...tako mozes da steknes i nova poznanstva i prijatelje...mislim da ce neka obaveza osim skole da ti prija...
IP sačuvana
social share
tvrdji od hard core-a

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia 3220
Informacije su i dalje prilicno sture ali da dam neko svoje misljenje:

Na brak svojih roditelja ne mozes da utices, to je tako, kako je. Ali mozes znatno da olaksas svojoj majci ako budes ucio u skoli i ako ne budes pravio gluposti tipa bezanje sa casova, neopravdani, kecevi, lose drustvo itd. Posto si napisao da ti majka radi po ceo dan, gledaj da ti i  sestra preuzmete deo kucnih obaveza na sebe-i to bi joj dosta pomoglo. Dalje, napisao si da imas mladju sestru-obrati malo paznju i na nju, kako uci, sa kime se druzi itd. U sustini moj bi savet bio da budes dobar i primeran decko, i da stvari koje su u tvojoj moci (skola, drustvo, kucne obaveze) drzis pod kontrolom, jer na ostalo ne mozes da utices.

Tvoj otac sa svojim problemom mora sam da se izbori.

I nisi razjasnio u cemu je problem oko tebe i tvoje devojke.



IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Tati je jedne veceri visio zivot o koncu i preziveo je, ali je sada opet poceo da pije a ja ne znam kako da mu pomognem.
Sve mi se skupilo u glavi i ne znam vise ni sta radim ni sta mislim.
Sto se tice devojke to nije problem toliki, to je samo doprinelo da me jos vise baci u depresiju. Prosto ne znam sta da radim i sta da mislim. Nekad mislim da sam ja kriv za to sto se desava sa tatom, nekad mi ga je jako zao a nekad ga mrzim. Sto je i najgore ne znam u cemu sam dobar, znam sve i da igram i da radim ali nista u potpunosti.
Dodje mi da se ubijem.
« Poslednja izmena: 05. Mar 2010, 12:56:06 od Kn1ght »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Malac... ne mozes ti nikako da mu pomognes jer on sam ne zeli sam sebi da pomogne...
To ti sada izgleda cudno, ali kada malo porastes i postanes u potpunosti svestan posledica svojih postupaka, shvatices...
Divno je sto brines o ocu, ali to sto on radi ne treba tebe da ranjava... ako nista drugo, zbog tog ranjavanja mozes da u buducnosti imas lose odnose sa svojom decom ili ljudima koje volis...
Kad i ako on pokusa da se izbori sa svojim demonima, ti ces biti tu da mu pruzis podrsku... ali sada... sada i dalje sazaljeva sebe i ne zeli da se spasi... Wink

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Jeste to je istina, ali opet ipak mene to izjeda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Jeste to je istina, ali opet ipak mene to izjeda.

Naravno da te izjeda...
On ti je otac...

Ja sam ti napisala par nacina kako da to kanalises...
markko isto...
Kao i Sunny...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 11:29:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.