Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:14:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da opustim dečka?  (Pročitano 34041 puta)
01. Okt 2013, 01:40:35
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Browser
Chrome 29.0.1547.76
U vezi sam sa dečkom, moje godište 1993.  već 5 meseci.  Išli smo u istu školu, samo što je on išao u drugo odeljenje.  Tad sam ga viđala onako po hodnjicima i još tad mi je zapao za oko.  Moja najbolja drugarica je išla sa njim u odeljenje i kod nje sam se raspitivala za njega, muvala sam ga jedno 6 meseci, dobro to nije bilo konstantno muvanje, ali tako polako.  Jedva sam ga smuvala, on je toliko povučen, niti je on kapirao da ga ja muvam , ja sam mu prva devojka, ja sam već imala veze.  Sad se neki od vas možda pitaju šta sam se smarala toliko vremena dok ga dobijem, pa zato što je on onako visok , tamnoput i sladak, sladak, MA PRESLADAK, dodje mi po ceo dan da ga grlim, ljubim i gnjavim.   On je skroz u nekom svom svetu, bila sam mu kući, u sobi ima samo neke knjige.  Inače drugarica mi je rekla da je celo njeno odeljenje mislilo da je čudak, jer jako malo je pričao sa društvom u školi, neretko je čitao knjige i na odmorima i tako, neobičan momak.  Inače sad on studira filosofiju i skroz je u tom svetu. . .  E sad problem je u tome što je on sav u grču kad ga grlim, ljubim itd. . .  Inače me ovako voli, poklanja mi dosta pažnje, uvek je tu kad mi treba, poklonio mi je dosta cveća i svega, ali kad dođe do fizičkog kontakta, on se sav jadan nešto zgrči, on to proba da sakrije, ali ne ide mu od ruke.  Za ovih 5 meseci za seks me nije ni pitao.  Inače nisam neka debela babaroga, nije lepo hvaliti se, ali lepo izgledam i bila sam baš popularna u gimnaziji, a evo i na faksu neki flertuju sa mnom.   On zna da sam ja iskusna po tom pitanju i koliko sam ja povezala stvari, ja mislim da se on plaši da ću da ga poredim sa prethodnima ili šta već.  Možda nije obdaren dole pa ima kompleks, stvarno ne znam.  Jel ima neko neku pametnu ideju da mi kaže kako da ga malo opustim? I da li se neko susretao sa ovakvim fenomenom?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora klody (Vreme: 02. Oct 2013, 10:34:35)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Mozda je nekrofil, pravi se mrtva. K`o medved kad napada!
IP sačuvana
social share
Que passa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
batali,derpe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Najiskrenije... Nista ga ne pitaj, skini mu pantalone i kreni sa bj... ostalo ce se vec nekako sloziti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Citat: alex977 link=topic=613715. msg11232227#msg11232227 date=1380608481
batali,derpe

Znala sam da će neko reći ovo.  Nije derpe, primetila sam da se baš uzbudi kad se povatamo.
« Poslednja izmena: 01. Okt 2013, 09:47:15 od SnezaSneska »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 78
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Nokia E52
Mozda je nekrofil, pravi se mrtva. K`o medved kad napada!
Umro sam od smijeh Smile Smile
Moje iskustvo mi govori da je najbolje otvoreno pričati o svemu u vezi, probaj  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 151
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Popricaj otvoreno sa njim. Zamisli da ga pitas: Ti mene ne bi jebao? Ne znam ikoga da bi rekao ne ukoliko su sve druge kockice slozene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Почни расправу о филозофији и само му контрирај, ако тад не прокључа крву у њему и не пукне те, никад неће.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Citiraj Frojda i mazi ribicu.I sve vreme gledaj ga u oci.Ubaci i malo Kanta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
Citiraj Frojda i mazi ribicu.I sve vreme gledaj ga u oci.Ubaci i malo Kanta...
Kako da čitam Kanta i da ga gledam u oči, nisam razroka.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 13:14:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.