Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da odem na Cranberries u Budimpestu ??  (Pročitano 2093 puta)
zaghy
02. Okt 2002, 17:03:12
Gost


E-mail
Naime, imaju koncert 2.nov u Budimpesti i hteo bih da idem, a ne znam ni da li mogu da kupim karte kod neke nase agencije, niti ijednu agenciju koja radi tako nesto.

Hvala ako mozete ikako da mi pomognete, pozdrav.
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Ima agenciju Family Tours koja se reklamira na BK, ali sam zaboravio njihov phone#. Kada iskopam to iz silnih papira poslau ovde. Inae, kada putuje sa njima jedino to treba je da pljune kintu za bus i kartu za koncert i uiva - oni te voze gde treba i kupuju karte.

Ako oni ne budu nita organizovali, moe do Budimpete da ode Fudex-om, a za karte da rizikuje na dan koncerta (mora i da zna gde se prodaju karte za taj konc - obino ima da se nae u Vaci ulici). Bus karta ti je 1200din a kontakt:
Fudex
011/3235-184
Hotel Park, Njegoeva 4
Sa njima ugovara datum i vreme polaska i dolaska (trebalo bi da idu tamo i vraaju se dva puta dnevno).
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
zaghy
Gost


E-mail
Hvala ti za Fudeks, cuo sam da su oni kao najjeftiniji, mada bih mnogo vise voleo da idem preko nekog ko organizuje sve.

U stvari, najveci problem mi je kako da kupim karte, a vec cu nekako otici do tamo.

Sugavo mi je da ih kupujem preko neta, mislim, ko zna kad ce da mi stignu, pa sam mislio da cimnem neku agenciju koja se bavi time, pa ako mi oni ne kupe, uputice me do nekog ko moze da mi kupi.
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.