Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da obradujete svoju lepšu polovinu za Novu godinu  (Pročitano 3538 puta)
23. Dec 2006, 13:49:15
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Kako da obradujete svoju lepšu polovinu za Novu godinu
Parfem, šal ili čarape - idealan poklon
Verovatno znate šta bi vaša draga volela da dobije - vodite računa da to darujete 31. u ponoć

Vreme darivanja već je počelo. Sa svih strana nas pozivaju u kupovinu. Kako odabrati pravi poklon? Kako da se dopadne osobi kojoj ga darujemo, te da istovremeno sadrži i deo naše osobenosti?

Šarenilo ponude ovih dana dovodi vas u zabludu kako možete kupiti bilo koji šareni predmet, pa da će se voljena osoba radovati vašem izboru. Nije to baš tako. Svako od nas ima svoje boje i mirise.
Dakle, razmišljamo o kupovini novogodišnjeg poklona bračnom drugu. Setimo se boja koje nosi, mirisa tela koji smo osetili, boje očiju, predmeta u njenom domu, njenog hobija... I evo naših predloga za nju na koje smo naišli obilazeći beogradske prodavnice!

Parfimerija "Jasmin" nudi veliki izbor parfema. Poznati svetski brend "Versače" izbacio je na tržište ženski parfem "kristal". U predivnoj ambalaži, u roze bočici namenjen je damama koje vole svež i ženstven miris. Pakovan je u bočici od 50 i 90 mililitara, a cena je 5.256 dinara (manje pakovanje) i 6.929 (veće).

Zima je i zvanično po kalendaru stigla, a sigurno će šal kao iznenađenje dobro doći svakoj lepšoj polovini. U prodavnici "Studio it", u Makedonskoj ulici, po vrlo pristupačnoj ceni možete izabrati ovaj odevni detalj. Preporučujemo vam šareni mekan šal od akrila i pamuka. LJubičasto-žuto-narandžasta kombinacija je prikladna za sve vrste garderobe, a cena mu je 1.600 dinara.

Ukoliko vaša lepša polovina još nije odlučila šta će da obuče za najluđu noć, evo predloga. U prodavnici "Kaliope" idealan poklon je plišani sako. Model je kraći, sa dva džepa, a i dekolte je malo dublji. Pored ljubičaste boje, ima ih i u zelenoj, crnoj boji, a cena je 2.400 dinara.

I za kraj, za ženu je uvek korisno da joj poklonite čarape. Ovoga puta nećemo vam predložiti klasičan unihop, već dokolenice na romboide, koje su ove sezone hit. Različite nijanse i boje možete izabrati i kupiti u prodavnici čarapa "Koli" u Mekedonskoj ulici. Roze, zelene, plave, bele... izrađene su od pamuka i koštaju samo 210 dinara.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Šta muškarci poklanjaju za Novu godinu
Odeća, parfemi, mobilni telefoni
Poklon može biti i simboličan, važno je dati ga od srca

Velimir Lazarević, (23) student, majci će pokloniti parfem, a sestri neku sitnicu.– Mislim da su pokloni za Novu godinu postali simbolični – kaže Velimir.

Milan Muhović, (29), profesor Prve ekonomske škole, smatra da ova Nova godina nije u tradiciji srpskog naroda.

– Sve do Božića traje post pa čovek u to vreme treba da bude duhovno miran, i ne sme da se opija, prejede. Ne verujem u Deda Mraza pa ženi, majci i sestri neću ništa kupiti za ovaj praznik – objašnjava Milan.

Još jedan student, Aleksandar Ćirić, (28) zbog materijalne situacije ne razmišlja o poklonu supruzi.

– Provešćemo Novu godinu zajedno, mislim da je to najbolji poklon za nju. Majka će dobiti parfem. Nova godina se  ne slavi kao nekad – rekao je Aleksandar.

Za Miladina Ristića, vozača GSP (48), Nova godina ima posebno značenje.

– Ženi ću pokloni neki odevni predmet, a majci maramu ili čarape. Za nas je ovaj praznik porodični, svi se okupimo i međusobno podelimo poklone – veli Miladin.

Nenad Benić, učenik (16), raduje se Novoj godini.

– Volim da usrećim ljude pored sebe, posebno svoju devojku. Neću zaboraviti ni majku, koja će dobiti posuđe za kuhinju, a mlađa sestra plišanog medu – navodi Nenad.

Dragutin Marković, arhitekta (37), poklanja od srca.

– Žena će dobiti parfem, a sestra neku kozmetiku. Mislim da više nema romantike, kao nekad, pa su pokloni postali rutina.

Branislav Pavlović, student (23), prilikom izbora poklona uvek se savetuje sa devojkom Sofijom.

– Prema njenom predlogu, kupiću joj nešto od garderobe i muzički disk. Sigurno ću obradovati majku i sestru. Što se tiče poklanjanja za praznike, važniji su mi rođendani bliskih osoba, Dan zaljubljenih zbog moje devojke, Osmi mart – smatra Branislav.

Dragan Ilić, komercijalista (43), u isto vreme će slaviti Novu godinu i ćerkin rođendan.

– Ćerka slavi 31. decembra rođendan, pa ću joj kupiti igrice ili mobilni telefon. Obradovaću i svoju ženu, originalnim poklonom. Ipak, veću pažnju pridajem Božiću, koji je porodični praznik – iznosi Dragan.

Slaviši Lukiću, studentu (23), Nova godina nije baš omiljeni praznik.

– Majci će kupiti parfem, sestri knjigu. Mislim da Nova godina polako, gubi draž, zato što moraš da si srećan i kada nisi. Sve je veštački i isfolirano – objašnjava Slaviša.

Drenko Šćekić

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
ja cu sa ribom na skijanje, to joj je poklon za Novu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Sta je zgresila kada je tako brutalno kaznjavas ? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Who the fuck is Bugs Bunny?!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 4047
Zastava Beograd, trenutno...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 6630
ja ću moju da izvedem...
Iz takta.. Smile
IP sačuvana
social share
"Бог вас клео, погани изроди, што ће турска вјера међу вама?"

Remember, if you shake it more than twice, you're playin' with it!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.