Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:21:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da je uspavam ?  (Pročitano 4223 puta)
04. Nov 2007, 00:32:00
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile
e ovako skoro svi znate da imam cetvoro dece , moj problem je sa najstarijom (nije nista strasno ali je jako zamorno )naime oko devet sati kad bi trebala biti u svom krevetu i spavati ona je puna energije i hoce da ide u nasu sobu i tamo gleda tv,a onda sto puta zove ustaje skce sve dok nepadne od umora oko 23h ili 00 h
sve je pocelo od pre otprilike godinu dana ,krenula je u skolicu ili obdaniste kako se to vec kaze ,moj muz se vratio sa terena(bio je odsutan 4 meseca)i te veceri posto je malo bila bolesna trebala sam joj dati tablete oko 23 h pa samo je ostavili sa nama ,malo gledali tv pa se svi uspavali , misleci da ce to biti prvi i poslednji put (ranije jeuvek spavala u svojoj sobi)gadno smo se zeznuli ,sve smo pokusali ali nista nevredi ...
sada ima 4 god. i nebih zelela da d panicim ali mi jejako tesko da na kraju dana moram da se jurim sa njom do ponoci ,sutradan je budim tri sata posto je mrtva umorna ,a vec da vam nepricam o tome kako je nervozna i placljiva (mislim da je sve zbog umora)....
ZATO pomagajte ako znate na koju foru da opet pocne da spava u svojoj sobi i u pravo vreme ,oko 9 h ko i ostala deca ili mi bar pomozite da razumem zbog cega to vise nije slucaj ?
hvala vam unapred Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Livingston (Vreme: 04. Nov 2007, 13:18:55)



Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Livingston (Vreme: 05. Nov 2007, 16:16:19)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Image 033.jpg
(631.97 KB, 1224x1632)
« Poslednja izmena: 04. Nov 2007, 00:32:54 od mikimitro »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
Citat
  e ovako skoro svi znate da imam cetvoro dece

odakle ti vremena za kucanje ? Smile


Citat
sada ima 4 god. i nebih zelela da d panicim ali mi jejako tesko da na kraju dana moram da se jurim sa njom do ponoci ,sutradan je budim tri sata posto je mrtva umorna ,a vec da vam nepricam o tome kako je nervozna i placljiva (mislim da je sve zbog umora)....

isteraj ti tu nervozu nekom shibom pa da vidish kako se spava  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Citat
e ovako skoro svi znate da imam cetvoro dece

odakle ti vremena za kucanje ? Smile


Citat
sada ima 4 god. i nebih zelela da d panicim ali mi jejako tesko da na kraju dana moram da se jurim sa njom do ponoci ,sutradan je budim tri sata posto je mrtva umorna ,a vec da vam nepricam o tome kako je nervozna i placljiva (mislim da je sve zbog umora)....

isteraj ti tu nervozu nekom shibom pa da vidish kako se spava Smile
vremena imam muz mi je jos neki dan tu ...
a to za batine ili sibu kako rece nadam se da nemislis ozbiljno ja nijedno svoje dete nikada nisam udarila  nasilje vdi nasilju... Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2007, 00:41:08 od mikimitro »
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
mikimitro....ja ne znam sta bih rekla roditeljima kojima dete divlja do ne znam kojeg doba...meni je to potpuno neshvatljivo ...ako neko ima hiper aktivno dete onda sam to ja...ali kod mene se zna..u 9 u krevet..moze da place,moze da se dere ako histerise dobije po guzici da sve seva
pa zar sam ga rodila da me terorise ????nema sanse ...
u krevetu moze da peva ,da prica ako hoce jos 2 sata ali da promoli nos iz sobe ne moze!
kod mene se zna red i raspored ...disciplina je jako vazan faktor za zivot deteta i samo njegovo ponasanje kad odraste

ne ja se ne salim...tvoja dama je zasluzila ozbiljne batine ili da mama i tata posete zajedno sa njom psihologa
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
sa svim postovanjem prema tebi nebih se mogla sloziti sa tvojom metodom i kod mene ima discipline i reda ,sve stignem i postignem , da sam neko ko nezna da odgaja decu nebi mi dozvolili da usvojim troje ali batin  ne pre cu sebi ruku odseci ... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
hm..da....disciplina i red...ona u tvom krevetu do 12 sati u noc...ok..svako ima drugacije poimanje discipline  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
ja samo pitam za savet ...ali ne bilo kakav barbarski ..u svakom slucaju hvala ti ali tuci ti svoju decu koliko hoces ja cu moju recima vaspitavati ...moja metoda se ne zasniva na strahopostovanju vec na ljubanom i medjusobnom razumevanju...
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 
da da ..ja kao ne razumem svoje dete...a ono mene savrseno razume sa 4 godine kad ja kazem da ustajem u 5 i radim do 3...kako da ne...ali dobro...da vidimo za koje vreme ces biti naspavana a gospodjica u svom krevetu...koliko vidim nemas karaktera za vaspitaca bez obzira na to koliko dece imas  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
@mikimitro

Ako neces da je malo pljesnes po guzi, onda moras sama smisliti nacin kako da ostvaris autoritet..u svakom slucaju deca moraju imati bar malo straha od roditelja u takvim situacijama inace ce situacija da ti se omakne kontroli..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ako ima svoju sobicu, onda oko pola 9 izdvoj pola sata ili 45 minuta vremena, ususkaj je u krevetu i lezi pored nje i citaj joj. Strip, knjigicu neku, bilo sta, dok ne zaspi.Znaci bez vriske, zvanja, vikanja, hiperaktivnosti. Samo vas dve i mir i tisina. I znacajno onako kako samo mama ume, kazi joj da je sada velika devojcica, i da velike devojcice spavaju u svojoj sobi, a da ces ti uvek doci da je pokrijes i pricas sa njom pred spavanje ili da joj citas ako zeli.Saopsti joj onako u poverenju, da je jako vazno ( i pritom je gledaj znacajnoi onako velikim ocima) da svako bude u svojoj sobi i odmara se, da bi mama bila sutra odmorna da se opet posveti cerki. Leganjem u krevet i citanjem, dete se smiruje, slusa, prati tvoj glas. Sto si ti tisa,a i dalje pricas, ono se smiruje i priprema za san. Imajte taj svoj neki mali ritual, dok ona ne shvati da je to sada novo pravilo, i nacini da ona sama to prizeljkuje, da joj bude prijatan taj vas zajednicki sat vremena. Napravi sa njom razgovor prvi u krevetu, da ostavis utisak da je sada porasla i da je sasvim normalno da velike devojcice spavaju same odvojene od mame i tate. Snaci ces se, sigurno  Smile

Ako posle svakog razgovora i pokusaja i dalje nastavi da ludi po kuci i da vam pije krv nespavanjem, onda zaista treba da je pljusnes malo po guzi, bar jednom, naci ce se u cudu, ti je neces pljusnuti jako, ai tek da zna da i mama ima prag tolerancije. Ali prvo pokusaj ovo prvo, ako vec nisi uopste za pljuskanje po guzici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:21:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.