Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:11:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da je uspavam ?  (Pročitano 4237 puta)
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
mogu livinston ali onda neka doticna dama ne pravi sablazljivu facu i jos skamenjenije komentare kad vec postavi temu Smile
morala je da zna da ce biti raznih komentara ukljucujuci i ove slicne mojima a ne da mi se tu prenemaze pola postova kako imam barbarske sisteme i kako je ovo balkan Smile
neka trazi onda sebi slican forum neka sa blakancima ne opsti nikako Smile
smiri se draga moja meni balkanci jako nedostaju i meni slican forum je bas ovaj ja se samo neslazem sa batinama a da si citala sve moje postove znala bi i zasto to je jako komplikovana stvar kod mene ...izvini ako sam te uvredila nisam to zelela ...iskreno
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Moje iskustvo sa oboje dece je da su sami oko 4 godine znatno smanjili svoje potrebe za snom. Ako su spavali duže od 7 ujutru i ako su spavali više od jednog sata po podne onda nije bilo sile da legnu uveče pre 23.  Smile

Ništa nećeš postići grubostima. Moraš sama da prihvatiš da ili dete ranije ustaje ili kasnije ide na spavanje. Nisu sva deca ista, ali ako ikako možeš da joj nađeš neku zabavu koja bi je držala u njenom krevetu i da joj ostaviš malo svetlo. Što joj više braniš da dođe kod vas i da gleda tv to će biti dosadnija. Ako joj na TV pustiš vesti i ne dozvoliš igranje i crtaće u vašoj i dnevnoj sobi verovatno će shvatiti da je u njenom krevetiću lepše. A tamo treba da ima svoju lutku od pliša ili nekog drugog kome će ona biti mama i koga će ona uspavljivati pričicama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


nja,nja

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1323
Zastava Beograd
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
mogu livinston ali onda neka doticna dama ne pravi sablazljivu facu i jos skamenjenije komentare kad vec postavi temu Smile
morala je da zna da ce biti raznih komentara ukljucujuci i ove slicne mojima a ne da mi se tu prenemaze pola postova kako imam barbarske sisteme i kako je ovo balkan Smile
neka trazi onda sebi slican forum neka sa blakancima ne opsti nikako Smile
smiri se draga moja meni balkanci jako nedostaju i meni slican forum je bas ovaj ja se samo neslazem sa batinama a da si citala sve moje postove znala bi i zasto to je jako komplikovana stvar kod mene ...izvini ako sam te uvredila nisam to zelela ...iskreno
Potpuno se saglashavam sa Sandrom,a ti mikimitro uzivaj u maltretiranju,dete ce ti jednog dana biti zahvalno zbog toga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Smile
e ovako skoro svi znate da imam cetvoro dece , moj problem je sa najstarijom (nije nista strasno ali je jako zamorno )naime oko devet sati kad bi trebala biti u svom krevetu i spavati ona je puna energije i hoce da ide u nasu sobu i tamo gleda tv,a onda sto puta zove ustaje skce sve dok nepadne od umora oko 23h ili 00 h
sve je pocelo od pre otprilike godinu dana ,krenula je u skolicu ili obdaniste kako se to vec kaze ,moj muz se vratio sa terena(bio je odsutan 4 meseca)i te veceri posto je malo bila bolesna trebala sam joj dati tablete oko 23 h pa samo je ostavili sa nama ,malo gledali tv pa se svi uspavali , misleci da ce to biti prvi i poslednji put (ranije jeuvek spavala u svojoj sobi)gadno smo se zeznuli ,sve smo pokusali ali nista nevredi ...
sada ima 4 god. i nebih zelela da d panicim ali mi jejako tesko da na kraju dana moram da se jurim sa njom do ponoci ,sutradan je budim tri sata posto je mrtva umorna ,a vec da vam nepricam o tome kako je nervozna i placljiva (mislim da je sve zbog umora)....
ZATO pomagajte ako znate na koju foru da opet pocne da spava u svojoj sobi i u pravo vreme ,oko 9 h ko i ostala deca ili mi bar pomozite da razumem zbog cega to vise nije slucaj ?
hvala vam unapred Smile

.......eeeeeeeee,roditelji,roditelji....ccccccc........ Smile

.......pa, jednostavno, je izmori tokom dana, sa fizickim aktivnostima koje bi bilo najbolje da 'provuces' kroz igru. Kada, potrosi tu 'energiju' tokom dana, vec prvi dan, mozda nebude spavala u devete sati, ali ce definitivno vec u deset sati spavati......i tako ponavljati sve dok nepocne da leze u devet sati..........medjutim kada pocne da leze u devet sati, nesmes naglo prekidati sa fizickim zajednickim fizickim aktivnostima, nego jos par dana tim tempom nastaviti, a potom lagano smanjivati fizicke aktivnosti na nivo kada je vec spavala u devet sati, a sve to pre tog poremecaja.....

.......jbg,to moze da potraje i dve-tri nedelje, pa cak i do mesec dana, ali vredi se zrtvovati zbog deteta a i zbog svog psihickog zdravlja......

....vidim da ti dete ima 4 godine, sto i nisu neke godine za svakodnevno treniranje , ali definitivno su godine kada treba pocinjati sa afirmacijom deteta ka nekoj fizickoj aktivnosti kroz neki sport.....tako razmisli i o tome, ali nemoj da pobrka sportove pa od zenskog deteta da 'zahtevas' da se 'baci' u muske sportove, koji bi za posledicu imali da kroz 10-15 godine izraste u muskarachu.........mozda,a i najbolje je plivanje......pravilan razvoj deteta,razvijanje takmicarsog duha itd......balet, gimanstika itd....capishi?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


tezi nemogucim da bi ostvario moguce!!!

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
ove godine smo je upsali u balet i plivanje  mislim da je tri puta sedmicno aktivno bavljenje sportom ,pored rekreacije u skolici i izlaska u setnje u park sasvim dovoljno...ali nevredi ...pokusacu da joj promenim dekoraciju sobe dala mi jedna prjateljica savet ...
IP sačuvana
social share
Edit by crni scorpion: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 23:11:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.