Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:35:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kakav je osećaj...  (Pročitano 6022 puta)
29. Jul 2011, 17:36:05
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
...voditi ljubav prve bračne noći, nakon preljube, posle duge veze... Naše saradnice - i jedan saradnik - otkrivaju šta se zaista dešava ispod pokrivača u tim nezaboravnim trenucima.

SEKS nakon prevare
“Prevarila sam nekog koga sam volela, a onda sam vodila ljubav s njim kao da se ništa nije desilo. Znam šta mislite i potpuno ste u pravu - to sam i ja mislila o sebi. Bila sam u vezi s Brankom gotovo osam godina. Zaljubili smo se u srednjoj školi, počeli da živimo zajedno tokom studija, a nakon toga da planiramo venčanje. Naši prijatelji su zajedno su proslavljali rođendane i nove godine, a naši roditelji su se redovno viđali. Sudbina nam je bila odavno određena i svima poznata. Ipak, osećala sam zamor i dosadu. Izlazili smo uglavnom u društvu jer smo se uvek svađali kad bismo ostali sami. Gotovo smo prestali da se dodirujemo, kao i da vodimo ljubav. Kad razmišljam o tome, s ove distance, jasno mi je da je trebalo da raskinemo mnogo ranije. Ipak, iza nas je bilo toliko toga, a i osećali smo veliki pritisak zbog očekivanja drugih. Onda sam upisala kurs jezika da bih proširila svoj krug prijatelja. Tamo sam upoznala samouverenog i šarmantnog Jovana. Bilo je dovoljno samo da ga pogledam pa da moje srce počne ubrzano da kuca. Nakon časova nekoliko nas iz grupe obično je odlazilo na piće. Jedne večeri ostali smo samo Jovan i ja. Nije mu trebalo dugo da mi kaže da živi u blizini i da me pozove na još jedno piće. Naravno, prihvatila sam. Ne želim da se pretvaram da nisam znala šta sledi nakon pića niti da to ne bih uradila čak i potpuno trezna. Nisam spavala ni sa jednim muškarcem osim s Brankom, ali sam bila veoma uzbuđena, potpuno opčinjena Jovanom i nikada se nisam osećala tako privlačno. Bilo mi je čudno da ga dodirujem - njegovo telo bilo je drugačije od onoga na šta sam navikla. Način na koji me je on dodirivao takođe je bio drugačiji. Jovan nije znao prečice do mog orgazma, pa je čitava igra trajala duže. Grozno mi je da priznam, ali mi se baš to dopalo. Vratila sam se kući i, začudo, dobro sam se osećala. Odlučila sam da se pretvaram da se ništa nije desilo. Nekoliko dana kasnije Branko me je zagrlio u krevetu i počeo je da ljubi moj vrat. Znala sam šta želi i griža savesti me je iznenada udarila poput groma. Šta sam to uradila? Prevarila sam najboljeg prijatelja, čoveka koga volim, osobu koja mi veruje najviše na svetu. Mehanički sam vodila ljubav s njim, pitajući se sve vreme da li je shvatio da sam ga prevarila. Da li se promenilo moje ponašanje? Seks s Brankom je moju preljubu učinio još stvarnijom. Osećala sam preveliku krivicu da bih je prećutala, ali sam znala da mi nikad ne bi oprostio. Narednog dana sam mu rekla da moramo da razgovaramo. Pre nego što sam stigla da priznam krivicu, on je rekao kako se slaže da treba da raskinemo. Život bez Branka bio je gotovo nepodnošljiv. Tek nekoliko meseci nakon raskida priznala sam preljubu svojoj najboljoj prijateljici, što je donekle ublažilo moj osećaj krivice. Međutim, shvatila sam da bez preljube nikad ne bih smogla hrabrosti da prekinem nešto što se odavno završilo. Naravno, to ne znači da bih bilo kome preporučila da uradi isto.”

SEKS prve bračne noći

“Ne, ja nisam od onih devojaka koje su maštale o svom budućem venčanju i planirale ga još od detinjstva. No, verujem da sve žene imaju viziju o tome kako će izgledati prva bračna noć. Naravno, moja fantazija nije uključivala situaciju u kojoj sam nagnuta nad WC šoljom dok mi suprug drži čelo a ja povraćam zbog previše popijenog belog vina. Niti sam zamišljala da ću biti toliko uzbuđena zbog venčanja da ćemo moj dragi i ja provesti celu noć pričajući o svemu što se dogodilo tog dana. Kad me je Saša zaprosio, znala sam da želim da provedem s njim ostatak života. Nismo želeli previše formalno venčanje niti veliko slavlje nakon toga. Želeli smo da se venčamo u društvu najdražih ljudi. Tako je i bilo. Ali, svi koji kažu da su najveće seksualno uzbuđenje osetili prve bračne noći, jednostavno - lažu. Možda se osećate kao najlepša žena na svetu i definitivno su to najemotivniji trenuci za vas, ali seks... Naravno, želela sam da vodim ljubav prve bračne noći. Čak sam kupila fenomenalno donje rublje koje me je koštalo čitavo malo bogatstvo. Planirala sam da ga neprimetno obučem čim me suprug prenese preko praga, a ja vešto i zavodljivo skinem venčanicu. E pa, to se nije desilo. Čudno je to što mi se Saša dopao na venčanju više nego ikad pre. Poznavali smo se petnaest godina i nikad nije bio tako zgodan i privlačan. Preplavila su me osećanja neizrecive sreće, ponosa i ljubavi. Ironično je, ali zbog svih tih snažnih emocija i suza koje su mi stalno bile u očima seks mi je bio poslednja stvar na pameti. Oduvek sam bila osoba koja ne shvata stvari previše ozbiljno, pa ni moje ponašanje na venčanju nije bilo izuzetak. Prvu čašu pića popila sam još u toku priprema za venčanje. Budući da zbog nervoze nisam doručkovala, piće je delovalo prilično brzo. Ostatak dana provela sam u nekoj čudnoj izmaglici, dobrim delom i zbog sreće koju sam osećala. Trčala sam od gosta do gosta, pričala i plesala, zbog čega opet nisam okusila ništa od hrane. Uspevala sam samo da ispijam čaše šampanjca i vina kad god bi mi neko nazdravio.
I pored toga, uspela sam da se održim na nogama do jedan sat posle ponoći. Tada me je moj dragi muž, nežno ali odlučno, izveo iz sale i poveo prema kolima. Mislim da je pokušao da me poljubi, ali od moje neprekidne priče nije uspeo. Preneo me je preko praga, ali najviše zbog toga što nisam više mogla da stojim na nogama. Čim me je spustio na krevet, piće i umor su me savladali i odmah sam zaspala. Doduše, probudila sam se nakon nekog vremena, ali samo da bih skinula venčanicu i obukla pidžamu. Nikada nismo bili dalje od seksa. Umesto toga, zaspala sam s osmehom, koji mi od tada ne silazi s lica. A ono seksi rublje je još uvek zapakovano.”

SEKS nakon duge veze

“Istina je da sam jedva čekala novu priliku. Jedanaest godina s istim muškarcem zaista je dug period. Jedanaest godina s muškarcem koji je srećan ako jednom mesečno vodimo ljubav zaista je čitava večnost. Osim toga, ne postoji bolji način da zaboravite jednog muškarca nego da budete s drugim - bar tako kažu. Raskid je bio brz i bolan. Moj dotadašnji momak Milovan iznenada je pronašao posao u inostranstvu, a ja sam rekla da bih pošla s njim ako se venčamo (godinama sam pokušavala da ga navedem na brak - u tome je bio osnovni problem). On je odgovorio kako misli da nikad ne bi mogao da se oženi, zbog čega sam se u suzama vratila s aerodroma. Provela sam svoje dvadesete godine s Milovanom i osećala sam strašan gubitak, iako sam bila svesna da je naša veza odavno gotova. On je otišao da započne nov život, a ja sam ostala da pokupim komadiće našeg starog života. Ipak, ovo nije tužna priča. Nisam se zatvorila u kuću, uz brda malodušnosti, hrane i filmova. Odmah sam se vratila normalnom životu. Propustila sam deset i po godina zadovoljstva u seksu (prvih pola godine bilo je sjajno - taj period je uvek takav) i nisam želela da propustim još toliko vremena.
Iznenada, počela sam da viđam privlačne muškarce na svakom koraku - na ulici, u prodavnicama, u kafićima... Provela sam mnogo vremena u seksualnoj hibernaciji i iznenada sam se probudila u svetu sjajnih prilika. Ipak, postojao je jedan problem. Niko osim Milovana nije me video bez odeće od 1999. godine. Tada sam imala dvadeset i jednu godinu i odgovarao mi je konfekcijski broj 38. Sada sam u ranim tridesetim, a moja odeća je za dva broja veća. Da, seks s Milovanom bio je dosadan, ali bar nisam morala da brinem zbog toga imam li tu i tamo poneki „višak“.
Dakle, iako sam silno želela da upoznam novog seksualnog partnera, plašila sam se da to neću moći da uradim. Počela sam da maštam o vezi s muškarcem koji je sušta suprotnost Milovanu i koji će izlečiti moje srce. No, u stvarnosti sam provela jednu noć s nekim ko je bio sličan Milovanu i koji je napustio moj stan u šest sati ujutro ne ostavivši nikakvu poruku. Upoznala sam ga na proslavi moje firme i još nekoliko kompanija s kojima smo sarađivali - i to nakon dosta popijenih koktela. Delovao mi je prijatno, mada bi mi tako verovatno izgledao svaki muškarac u pripitom stanju. Činjenica da me je podsećao na Milovana učinila je da se osećam sigurno. No, kad smo stigli u moj stan, u kojem sam živela sa bivšim, iznenada sam osetila nervozu. Međutim, dospela sam do tačke u kojoj nije bilo povlačenja, a želela sam da se konačno oprostim s bivšim. Seks je bio “pijan” i trapav, ali mi to nije smetalo. Naravno, sve je bilo nepoznato i čudno, ali ujedno i uzbudljivo. Drugačiji pokreti, mirisi i osećaj. Iako nije bilo onoliko dobro kao što sam se nadala, nije bilo ni tako loše. Znala sam da me neće zvati - čak mi nije tražio ni broj telefona - ali ni ja nisam bila spremna ponovo da ga vidim. Najviše od svega uživala sam u činjenici da sam ponovo bila intimna s nekim i, naravno, da sam raskrstila s prošlošću.”


SEKS s onom Pravom
(iz njegovog ugla)


Naš saradnik objašnjava kako muškarci prave razliku između usputnog seksa i seksa sa ženom koju vole...
“Seks s nekim koga ne volite nalik je gledanju utakmice između dva tima za koja ne navijate. Iz pristojnosti, ili po automatizmu, pohvaljujete dobru igru ili golove, ali sve vreme razmišljate o lepim stvarima koje vas čekaju na nekom drugom mestu. Sve je deset puta bolje kad su uključena iskrena osećanja - to misle i muškarci. Kad ne volite osobu koja leži pored vas, seks pomalo podseća na fudbalski trening - neprekidno ubacujete loptu u prazan gol, što se, zapravo, uopšte ne računa. OK, izvinjavam se, dosta o fudbalu... No, kad je u pitanju neko koga volite, ili ko vam je makar simpatičan, seks postaje nešto mnogo više. Objasniću vam i zašto. Svaki muškarac želi da se dokaže kao bog seksa, prikaže ceo repertoar, i da to traje cele noći. Ali, istovremeno treba da bude nežan, pažljiv i nesebično da pruža. On želi da pokaže ženi da mu je stalo do nje i da stvari nikad neće postati dosadne, da joj nikad, sve dok je on živ, neće biti potreban drugi muškarac. Muškarci shvataju da promena njihovog glavnog cilja - umesto osvajanja žene i ličnog zadovoljstva u stavljanje njenog zadovoljstva na prvo mesto - znači da su zaljubljeni. Nakon što sam prvi put spavao sa svojom verenicom, spontano sam joj postavio pitanje: 'Da li ti je bilo lepo?'. Zapravo, to je pitanje staro koliko i ljudski rod. No, za muškarce je to dokaz da im je stalo do žene i, u eri ‘potrošnih’ veza, izuzetno je važno. Takođe, sećam se da sam te prve noći s mojom budućom bio u panici da će moj stan, a naročito spavaća soba, ostaviti strašno loš utisak na nju. Sećam se čak da sam kupio novu posteljinu i da sam nervozno nameštao jastuke na krevetu da bi joj bilo udobno. Većina devojaka s kojima sam bio pre nje dobila bi, ako bi imala sreće, poljubac na rastanku i pozvao bih im taksi. Danas je nervoza nestala, a seks s mojom izabranicom je nešto najbolje što mi se desilo. Možete da plešete kao da vas niko ne gleda, da pričate viceve, da se šalite na račun svega. Ne mogu da se setim koliko smo puta odustali od seksa zbog napada smeha. S onom pravom možete da budete sebični bez osećaja krivice, da pružate bez osećaja da ste za nešto uskraćeni ili oštećeni, kao i da probate čudne stvari bez stida. Ipak, i dalje je povremeno pitam: 'Kako ti je bilo?'”

L&Z
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Citat
Nakon što sam prvi put spavao sa svojom verenicom, spontano sam joj postavio pitanje: 'Da li ti je bilo lepo?'. Zapravo, to je pitanje staro koliko i ljudski rod. No, za muškarce je to dokaz da im je stalo do žene i, u eri ‘potrošnih’ veza, izuzetno je važno.

Nikad ovo nisam ovako posmatrala  Smile  ali ako on tako kaze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Citat
SEKS nakon prevare

Lošu stvar je napravila... ali... opet, ne zna se pozadina veze sa tim Brankom i zašto su postojali periodi gde nisu osećali ništa jedno prema drugom. Ko je kriv kod te stvari? Krivica je na devojci što ranije to nije prekinula... ali i na dečku. To je ono, oću kakim-neću kakim.
S druge strane, veza je duga 8 godina, kako i piše u tekstu, predodređeni su bili jedno za drugo i svakako je teško prekinuti tako nešto.
U svakoj vezi, pogotovo u dugim, postoji more problema kod kojih se samo ćuti i ništa ne priča.
Neka to bude ovako - ne opravdavam njen potez, jer je loš, ali ga razumem.

Citat
SEKS prve bračne noći

Nisam baš shvatio šta je htela da kaže. Da je dobar osećaj nemati seks prve noći ili se kaje zbog toga? Nisam merodavan da pričam bilo šta, jer nisam imao "tu noć", ali smatram da nema ništa loše u tome... kada se seks zaobiđe prve noći. Čak, štaviše, možda je i bolje zaobići ga.

Citat
SEKS nakon duge veze

Ne vidim ništa čudno u tekstu (jel treba da bude?).

Citat
SEKS s onom Pravom (iz njegovog ugla)

Fino objašnjenje, pogotovo ovo oko fudbala. Lepa paralela.

A pitanje "Da li ti je bilo lepo?" je mač sa dve oštrice... ma koliko muškarac to pitanje uputio iz razloga da vidi da li je izabranici bilo lepo jer mu je stalo do nje. To svi znamo.

Citat
Ne mogu da se setim koliko smo puta odustali od seksa zbog napada smeha.

Istina, slatka istina Smile

Citat
S onom pravom možete da budete sebični bez osećaja krivice, da pružate bez osećaja da ste za nešto uskraćeni ili oštećeni, kao i da probate čudne stvari bez stida.

Isto.


IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Jbt ti si jedini procitao  Smile

A bas su dobri tekstovi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Meni se svideo ovaj poslednji... prvi je... onako... triler... dok drugi... nisam baš razumeo šta je htela reći.
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
Mislim da je htela da kaze koliko je bila ubijena u toj decenijskoj vezi i da je jedva cekala da izadje iz nje i ima seks sa nekim drugum ko nije taj njen decko od 11 godina ili koliko vec, mislim da je osvrt samo na taj deo i na razmisljanja jedne zene koja je izasla iz jedne toliko duge ustaljene veze. Da li ej privlacna, koliko se promenila, kako deluje na suprotan pol i kako taj suprotan pol deluje na nju... i koliko je zelela da se oseti zivom pa makar to bilo i sa nekim za koga zna da ga vise nikad nece videti. Prosto zelja i osecanje da se seksualni zivot nastavlja.

I meni je poslednji tekst okej, iako mislim da muskarci partnerke pitaju to pitanje iz vise razloga, a ne samo iz razloga sto im je stalo do nekoga ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.122
Ne bre... ja mislim na ovu što se venčala... prva noć i seks Smile mislim, nije mi jasno, ona se sad kaje... što nije imala seks prve noći... ili ne Smile

Citat
I meni je poslednji tekst okej, iako mislim da muskarci partnerke pitaju to pitanje iz vise razloga, a ne samo iz razloga sto im je stalo do nekoga ..

Zato kažem... mač s dve oštrice... žena može to protumačiti na 432 načina.

A isto toliko ima i razloga...
« Poslednja izmena: 29. Jul 2011, 20:57:15 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
U principu je lepo kad te neko pita za misljenje, pa makar to bilo i u tom maniru ... mada i dalje stojim pri tvrdnji da pogledi govore vise od reci i da su precutne stvari nekad mnogo jasnije  Smile

A ova sto se vencala... mislim da je htela da kaze koliko je realnost razlicita od onoga sto mi u svojim glavama zamisljamo, na primeru vencanja i prve bracne noci ... i da nimalo ne zali sto je tako bilo ... mada, po mom nekom posmatrackom misljenju, ona ne bi o tome toliko intenzivono razmisljala, da je nije makar i u najmenjoj meri razocaralo.. ali ne mora da znaci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Nokia krntija
Citat
Naš saradnik objašnjava kako muškarci prave razliku između usputnog seksa i seksa sa ženom koju vole...
“Seks s nekim koga ne volite nalik je gledanju utakmice između dva tima za koja ne navijate. Iz pristojnosti, ili po automatizmu, pohvaljujete dobru igru ili golove, ali sve vreme razmišljate o lepim stvarima koje vas čekaju na nekom drugom mestu. Sve je deset puta bolje kad su uključena iskrena osećanja - to misle i muškarci. Kad ne volite osobu koja leži pored vas, seks pomalo podseća na fudbalski trening - neprekidno ubacujete loptu u prazan gol, što se, zapravo, uopšte ne računa.

kakva gomila sranja  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
daj neko obrazlozenje jebem mu nosoroga  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:35:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.