Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:25:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kakav je danasnji svet?  (Pročitano 9772 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Zar vi nista ne mislite ili su ova pitanje suvise teska za vas.Kako bre ne vidite u kavom svetu zivimo.Nije globalizacija i ja ne kazem da su svi isti ali ako se ono mene desavaju stvari kakve se desavaju ne mogu biti ravnodusan kao vi.Ovde ocigledno savko gleda svoju brigu i to je po meni globalni problem niko da se zabavi malo sta je sa drugima.
U svetu od posledica pušenja dnevno umire više od 13.000 ljudi. Prema rečima dr Borovića, u duvanu ima 4.000 štetnih materija, od kojih je 50 kancerogeno i mogu da izazovu različite tipove raka. Ono što najviše zabrinjava je činjenica da mladi prvu cigaretu zapale u devetoj, desetoj godini.
Naš sagovornik ističe da je osoba koja posle 20 godina pušenja ostavi duvan pod rizikom kancera narednih trideset godina.

Na svakih pet sekundi u svetu se virusom HIV-a zarazi jedna osoba, a na svakih 15 sekundi jedna osoba umre od side, procene su stručnjaka o raširenosti ove, za sada, neizlečive bolesti. Koliko je infekcija HIV-om sve učestalija govori i podatak da sada u svetu ima 39,4 HIV pozitivnih osoba, što je za čak osam odsto više nego dve godine ranije.

Svake četvrte sekunde u svetu od gladi umre po jedna osoba, što, prema procenama svetskih stručnjaka, znači da godišnje od posledica siromaštva umre 25.000 ljudi.
A ek koliko je narkomana,samoubica,ubica,kriminalac, i sta jos ne.I to je vama lep svet.Kako mozete lepo da zivite a da vas briga kako je drugome.Tragedija.



« Poslednja izmena: 07. Okt 2006, 17:34:31 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Meni je zajebano , nema vise govornica za presvlacenje a i pocepalo mi se ono S na mom plavo-crvenom kostimu, cim ga zakrpim vracam se u akciju -_-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile elem, ima i poslovica: ko nije za sebe, nije ni za druge...
ljudi cak nedovoljno brinu svoje brige, vise ih zanimaju one tudje
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Tako je lakse, ne moras da se suocis sam sa sobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Znao sma da ce te ako da svatite.Nisam mislio na brige koje i vi.Vec na pomaganje jednim drugima.Zar ti nebi volela da su ljudi bolji prema tebi i jedni prema drugima.A postoji i ova:Naj srecniji je onaj koji je najvise ljudi usrecio.I onaj koji daje veci je od onoga koji prima.Nije bogat onaj ko ima mnogo,vec koji daje mnogo.I mali milijon slicnih.Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.St zanci da ni nama ne moze biti bolje ako ne pridemo da bude bolje ljudima oko nas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Majka Tereza -_-

Oprosticete mi ako ceo svoj zivot ne posvetim tome .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Majka Tereza -_-

Oprosticete mi ako ceo svoj zivot ne posvetim tome .
Ne kapiram.Mozes da mi obljasnis.?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Gresis u osnovnim stvarima, treba biti ljubazan i treba bacati djubre u kantu, uraditi svoj deo za 'bolji svet sutra' ili nesto gej kao to...ali ne treba ici ulicom i govoriti, 'Hej, ti, cuo sam te kako psujes' i 'Koliko ti imas godina a nosis minic'...

Gledaj ti sebe i uzivaj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k310i
Gresis u osnovnim stvarima, treba biti ljubazan i treba bacati djubre u kantu, uraditi svoj deo za 'bolji svet sutra' ili nesto gej kao to...ali ne treba ici ulicom i govoriti, 'Hej, ti, cuo sam te kako psujes' i 'Koliko ti imas godina a nosis minic'...

Gledaj ti sebe i uzivaj...
A jer treba reci,nekome ko baci papir pored kante,da se to ne radi?Treba li reci nesto sto ti smeta ili na primer ako neko stane da pusi i duva ti u lice,da se pomeri?Da se da prosjaku na ulici?I sta ne sve jos.Papir je stitno.To sto ti kazes je stvar opste kulture,koju mi ocigledno nemamo.Treba da znamo i pazima na druge.To je po meni vaznije.A ja nisam egoista pa da gledam samo sebe.
« Poslednja izmena: 07. Okt 2006, 18:14:32 od Joca_jox »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jednostavnije bi bilo kada bi svako prvo pocistio djubre ispred svoje kuce, pa onda njuskao oko tudje.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:25:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.