Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada je vreme za prvi seks s novim dečkom  (Pročitano 5658 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
 Smile

dobro, eto ti poen.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
A kao da je zaista bitno kada daje, dal na prvom ili trecem dejtu Smile Ako se sloze na prvom, sto da ne, ako se sloze moze i posle mesec dana  Smile

Upoznaju se, sloze se, imaju seks kada oboje imaju zelju za time. Velike li filozofije  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Da, a posle - 'vid ove kurve što mi je dala prvo veče, mora da ona tako sa svima...

Ja se slažem da takvo razmišljanje postoji, ali nisu muški jedini krivac za to. Znaš li koliko ima cura koje će isto to reći za neku devojku koja je spavala odmah sa tipom ili recimo sa njih 3 za nedelju dana?!
Stvari su sve lošije, puno je ljubomore, predrasuda, svi su puni samopouzdanja više nego što je normalno-govorim i za muškarce i za žene i biće sve više razlika i tenzija dok ne dođemo do dna, pa ćemo onda valjda da se uzmemo pameti...  Smile
A kad je vreme za prvi seks. Kad god vas pukne da to uradite, sigurno neće niko licitirati sa datumom to je apsurdno, a možda vreme za seks i ne dođe, i to je opcija, ko je rekao da mora seks  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
hahahaha pa ne daj boze da se kresnes na prvom dejtu... momentalno nisi materijal za ozbiljnu vezu... mislim dajmo nemojmo...  Smile

muskarcima je do jaja naravno, kad kresnu prvo vece... zato i pricaju da je svejedno  Smile

sve je to lepo itd.. kad su neozbiljne kombinacije u pitanju.. a nismo bas pali sa kruske da ne umemo da razlikujemo te neozbiljne kombinacije od necega sto moze da bude pocetak normalne veze  Smile

i onda se kresnes na prvom dejtu i momentalno si ti u njegovim ocima izgubila taj neki kredibilitet, sta li, prosto ne gleda te vise kao nekoga sa kime bi imao vezu, vec nekoga za povremene susrete i razne kombinacije i prosto nekoga sa kim je mozda super, ali "ne planira da se vezuje"..

ovo je mislim poznato svim zenama, samo izgleda muskarcima nije poznato iz nepoznatih razloga... pa se uvek iznova iznenade i sokiraju kad mi zene ovako predstavimo situaciju..

i naravno.. postoji 1 u 50 muskaraca koji ne rezonuje ovako, ali mi pricamo o vecini  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.205
mob
Nokia krntija
ma to ti je ona logika, kad je meni ovako lako dala, daće tako i nekom drugom... al meni to ništa ne znači. daš mi na prvom sastanku, so fuckin what... ko da je bitno dal je posle prvog, drugog, petnaestog, sve dok mi daš.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
bitno je ... upravo sam objasnila zasto  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
@MunkaZe

Evo o cemu sam pricao. Klasično razmišljanje većine. A hoćeš li reći da ti je garancija za ozbiljnu vezu ako se ne kresneš prvih mesec dana ili koliko već? Evo ja se prvi javljam da stanem u red (govorim generalno, kod bilo koje cure) i čekam ako treba i pola godine, onda uleti seks, manje više intezivan par meseci (naravno gledano kao kombinacija sa moje strane) i opet isto.
Poenta jeste da sada muško ženski odnosi funkcionišu po principu nadmudrivanja, da mu se javim, da joj se ne javim, da mu zavučem, da ga vežem, da napravim scenu, da vidi da sam mnom ne može tako i sl. To apsolutno ne vodi nikuda jer si onda u vezi neiskren i ponašaš se tako samo zarad zadovoljstva tog nekog i naravno da onda sve izgleda komično.
Razmislite nema potrebe za nadmudrivanjem, ako hoće da vas prevari, prevariće vas, ako želi ozbiljnu vezu imaćete je bez ikakvih smicalica, a ako taj neko neće ima sledeći koji hoće-to je realnost i nema tu ničeg lošeg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Citat
A hoćeš li reći da ti je garancija za ozbiljnu vezu ako se ne kresneš prvih mesec dana ili koliko već?

ja to nisam rekla  Smile

Citat
Poenta jeste da sada muško ženski odnosi funkcionišu po principu nadmudrivanja

to nema cak ni veze sa temom, dakle to nije poenta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 338
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
hahahaha pa ne daj boze da se kresnes na prvom dejtu... momentalno nisi materijal za ozbiljnu vezu... mislim dajmo nemojmo...  Smile

dakle u prvoj rečenici si napisala, pa sam te zato pitao jel to znači da ako se ne kresnem sa devojkom na prvom ili prva 3-4 koliko već dejta to znači da hoću ozbiljnu vezu? Kao tada imam ozbiljne namere, jel to ta logika?

ovo je mislim poznato svim zenama, samo izgleda muskarcima nije poznato iz nepoznatih razloga... pa se uvek iznova iznenade i sokiraju kad mi zene ovako predstavimo situaciju..

naravno da muski znaju najveći deo toga, i da žene znaju isto, a to vidiš po tome kako komentarišu između ostalog i ovde sada, poenta jeste da se svi nešto plaše, a devojke pogotovo da slučajno baš one/oni ne budu na šteti.
Jesi delom u pravu, al ako muškarac misli da je dobio strava devojku koja će mu biti verna i poštovati ga onda kada prvi put spava sa njom posle mesec dana ili koliko već (al ne na prvom dejtu) onda mi je stvarno žao tog muškarca što se zeznuo jer to nije apsolutno nikakva garancija.
A sve je samo posledica sve većeg jaza među polovima i biće sve gore, toga sam svestan. Šta je to drugo nego nadmudrivanje?!
« Poslednja izmena: 23. Apr 2011, 17:24:06 od jakuzabg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
stalno izvrces, pa mi nije zanimljivo...

rekla sam da ako devojka spava sa deckom prvi put kad izadju, da on onda nju ne posmatra kao materijal za ista ozbiljnije od seksa.. i da su retki muskarci koji zapravo ovako ne misle.

a ako se ne kresnes na prvom sastanku sa devojkom, to ne znaci da automatski hoces ozbiljnu vezu ... to moze da znaci mnogo stvari koje je glupo da sad nabrajamo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.