Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kada devojka ide sa drugaricama na more...  (Pročitano 10975 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
setila sam se arlekinove teme od proslog leta... on je isao sam na more (yj. s muskim drustvom) jer nije mogao da uskladi odmor tako da i njegova cura ide.
s druge strane, ona je isla bez njega na exit  Smile
i sta sad, da li biste pustili devojku 'samu' tj. bez vas na exit, a momka na more  Smile
(... ako arl hoce, neka nas linkom podseti na svoju temu, posto je bila prilicno vruca)
epilog odvojenih skitnji:
eve ih i dan danasnji zajedno, s tim sto ove godine letuju zajedno  Smile   Smile

Iiiiiiiiiiiiiii,ala leti vreme  Smile
Da smo tada sumnjali jedno u drugo veza se ne bio odrzala do danas.Takodje i da je bilo ljubomornih ispada se veza ne bi odrzala.
Znachi,ako verujesh u sebe verovacesh i u svog partnera.Potpuno mi je smeshna ideja da bi ona mene prevarila taman sto puta ishla bez mene na more ili egzit.

temu jedva uspeh da nadjem
na 40 toj strani,ali mi sad i ne izgleda narachito zanimljiva iz ove perspektive.
« Poslednja izmena: 28. Jul 2007, 00:51:57 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
100% se upuste u vezu(avanturu)Najcesce zato sto im rade hormoni, zato sto su sami i niko ih ne kontrolise. . . . . . . Nisam jos sreo devojku, zenu da to nije uradila. . . . . . . . . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 963
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
ja cu samo ovde da dodam Smiley nema verne devojke Smiley ..... Smiley mozete voleti koliko oce ali uvek postoji trenutak kad ce te zajebati Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
ja cu samo ovde da dodam Smiley nema verne devojke Smiley ..... Smiley mozete voleti koliko oce ali uvek postoji trenutak kad ce te zajebati Smiley
pametnica nasa Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson Z600
Dobra cutljiva devojka , jednom recju prava dobrica  + Mala kolicina alkohola daleko od kuce = pomahnitala riba kojoj je bitno samo da je neki muskarac pored nje ,bez obzira na izgled!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
a shta ako devojka nije dobra i cutljiva i loche i kod kuce?  Shta se onda deshava kad ode daleko?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N97
Ta se ni ne vrati ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Punk's njet mrtav..,Kosovo je Srbija...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 610
Zastava Serbia-na granici snova i stvarnosti !
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
SonyEricsson Z600
Upravo tako!
IP sačuvana
social share
Kosovo je srce Srbije, ... Vojvodina je njen mozak, ...a reka Drina je njena kicma koja protice kroz njenu samu sredinu!

Edit by Belgrade: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
I sat je bilo na kraju? Da li je otišla?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kakva su vasa iskustva, koliko je istinito misljenje da se skoro sve devojke koje odu na more sa drugaricama, upuste u odredjenu avanturu sa nekim koga upoznaju tamo, bez obzira da li su vec u vezi ili ne?

Unapred se izvinjavam ako ovakva tema vec postoji i molim da me uputite na istu.
Hvala

Ne smatram da se devojke/momci odlucuju za odlazak na odmor sa drugaricama/drugovima radi utrcavanja u letnje/zimske avanturice, ili im se ("bez namere") dogadjaju avanturice daleko od ociju partnera. Dobro, desava se i da se dogodi "pomenuti slucaj", medjutim... ipak postoje i oni koji sa prijateljima odlaze na odmor iskljucivo radi odmora i dobrog zeza, bez namere da ih ponese more, zalazak sunca uz ljubavnu romansu... Ukoliko postoji sumnja da ce partner napraviti belaj na odmoru... postojace i kada krene do pekare, frizera, na posao... Mislim da je cak i dobro za jednu vezu, s vremena na vreme, par dana provesti odvojeno.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.